reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Moj lekarz mi nic nie kazał brać - ale pamiętając zalecenia lekarza który prowadził mi pierwsza ciążę (choć nic się nie dzialo) kazał brać aspargin 2x2 do 34 tc - wiec biorę od tygodnia aspargin w ilości 4-6 tabletek dziennie - od kilku dni mocno mi się brzuch stawiał :(
Ja tez się tylko boje by donosic chociażby do tego 35tc. Pierwsza core urodzilam 4 dni po terminie a syna 6 dni przed wiec teoretycznie nie należę do grupy wysokiego ryzyka - ale to są bliźniaki !!!
 
reklama
A ja bym chciała by mi się maluchy ułożyły glowkowo - do SN. Jakoś strasznie się boje cesarki. Musze szybko wrócić na obroty w domu biega obecnie 1.5 roczny babel.
 
Ja boję się bardziej naturalnego porodu ponieważ za dużo się naogladalam dzieci niedotlenionych i z różnymi powiklaniami po przedluzajacych się porodach sn
 
Ja juz dwa razy rodziłam i wiem czego się spodziewać - choć wiem też ze każdy porod inny. Ale i tak bardziej się boje cc - z powodu ciężkiego powroty do formy. Po SN za każdym razem (pomimo że pierwszy porod 12 godz a drugi niecałe 1.5) juz tego samego dnia biegałam bez najmniejszych problemów ;)
 
Po cesarce to na pewno długo dochodzi się do siebie bo to w końcu operacja, myślę, że pierwsze dwa tygodnie będą naprawdę ciężkie.
 
reklama
Do góry