reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Cat4 wiem co czujesz, ja już w żadnej pozycji nie mogę wytrzymać, kłuje mnie strasznie jakby mi ktoś szpile od dołu wkładal, leżeć nie mogę wcale więc przez ostatnie 2 tyg noce mam nie przespane, wyniosłam się nawet do salonu co by męża tym wierceniem nie budzić i żebym mogla w pozycji półsiedzącej trochę pokimać, chodzić też nie mogę bo mam wrażenie że zaraz dziewczyny wypadną, a jak siedzę to się dziewczyny buntują i napierają pięściami na moje biedne krocze, masakra jakaś, ale jeszcze tylko kilka dni, muszę dać radę.
 
reklama
Madziawse7 dasz radę. Już zostało kilka dni.
Cat wiem co mówisz. Ledwo brzuch przekładam z boku na bok bo każą leżeć. Wczoraj jeszcze do tego ból krocza jak przy zakwasach. Babcia 60-letnia szybciej chodzi niż ja :)
Pocieszam się ze jeszcze ze dwa tygodnie i będę już trzymać bąbelki
 
Laski na wylocie- mogę was tylko pocieszyć, ze jeszcze zatęsknicie za czasami, kiedy dzieci was tylko kopaly po kroczu, bo później to dopiero dają popalić:-)
 
Jestem już w szpitalu. Póki co wszystko zgodnie z planem. Ktg w porządku, jedna dawka sterydów za mną, AŁA, Teraz leżę i liczę ruchy. Póki co jestem na porodowce bo na patologii brak miejsc.
 
reklama
Do góry