reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Maz nalega bysmy podjechali do szpitala bo ja juz ledwo zyje, nie mam sil na nic... taka slaba jestem... :-(

Asia fajnie masz ze masz spokoj.. zazdroszcze tak pozytywnie ;-)
 
reklama
Ja lezalam, bo nie mialam siły ani siedziec, ani stac. Nie chodziłam, tylko do toalety. Totalnie odebrało mi siły. Nawet sama wlosow nie moglam rozczesac. Draaaamat.

Jedz do szpitala. Cierpisz na niepowsciagliwe wymioty ciężarnej. Dostaniesz kroplowki, postawią Cie na nogi, na jakis czas bedzie lepiej.
 
Olusia- są tabletki, które pomagają przy mdłościach. Nie pamiętam nazwy. Jedna z naszych forumowiczek je brala.
Idz do lekarza nich ci je przepisze. To nie jest tak, ze jak ciezarna to musi się meczyc i rzygać dalej niż widzi. Są na to lekartstwa.
 
Olusia jedz do szpitala. Postawią cię na nogi i wyjdziesz. Ze mną na patologii leżała dziewczyna, którą przyjęto z wymiotami bo mąż znalazł ją w toalecie przy wc jak zemdlala. Potrzymali tydzień na kroplowkach i lekach i wypuścili. Później już nie wróciła
 
Hej.
Czy któraś z was bierze Luteina50 pod językowo?? I chce kupić?

Zostaly mi po ciąży 3 opakowania i nie mam co z tym zrobić. Jak cos to proszę pisać priv
 
Annte super, że wszystko dobrze czas leci i maluszki rosną. Teraz może jeszcze szybciej waga podskoczyc. To hie też lekarz kazal leżeć?

Nojo dajesz radę w szpitalu? 3 tygofnie to juz sporo czasy. Ja zaczynam swoją 'odsiadke' chyba we wtorek. Ciekawa jestem jak tam moje maluszki rosną. Ja od trzech mcy leżę plackiem w domu i właśnie mam kryzys fizyczny straszni mnie juz bola biodra od leżenia na bokach i brzuch juz dość mocno ciagnie przy chodzeniu :(
 
Zajrzałam was podejrzeć i sobie przypominać jak to było :-D

Dla dziewczyn które dużo leżą i brzuch ciągnie fajnym rozwiązaniem jest pas ciążowy nawet taki z allegro nie medyczny mi bardzo pomógł pod koniec
 
reklama
Czesc dziewczyny, i ja po wizycie ale nie mialam mozliwosci wczesniej napisac..
Dziewczynki sie zrównały wagowo a od conajmniej 2 mies byla roznica, mają teraz 1267 i 1243 takze ciesze sie :-)
Obydwie teraz są ułożone miednicowo, przeplywy ok i zadowolona jestem:-D
Oby tak dalej.

Witaj Olusia! Wspolczuje mdlości, niestety nie pomoge bo mnie to omineło...
 
Do góry