reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Co tu tak cicho? Jestem już w szpitalu dostałam zastrzyk. Ale okazało się ze mam 3cm rozwarcia i leze na przedporodowym. Sama w sali z własną łazienka jestem. No ale wcale się nie czuje jakbym miała rodzic. Boję się.
 
Stokrotka dopisałam Cię :)
Bardzo dziękuję za info na priv

Tu link do zaaktualizowanej tabelki ------> https://www.babyboom.pl/forum/mamus...-dubeltowych-ciezarowek-d-71395/#post10809654

Nojo za Ciebie zaciskam kciuki bo dobrze byś chociaż jeszcze ze 4tyg wytrzymała :tak: Będzie dobrze, nie ma innej opcji.Obiecuję modlitwę!


Nowe mamusie jeżeli jakieś dołączyły i chcą być dopisane do tabelki bardzo proszę o przesłanie przewidywanego terminu porodu i ewentualnej płci dzieciaczków na priv.

Pozdrawiam Hania.
 
Nojo to ja trzymam mocno kciuki aby to rozwarcie Ci przeszło!!!! Dołączę sie z modlitwą do a_nki to już na pewno będzie super :-)

A_nka bardzo dziękuję :-) teraz grzecznie poczekam jeszcze na płeć - jutro USG
 
Hej dziewczyny :) Ineska gratulacje :))) Jutro mamy usg, a wczoraj udało mi się za pomocą stetoskopu wysłuchać serduszka moich dziewczynek :) Jaki to jest piękny dźwięk, nie mogę się ich doczekać :) nojo Kochana trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze było :)
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Jestem dobrej mysli.Skierowali mnie profilaktycznie. Na ip odkryli rozwarcie ale ze skurczy nie ma to mówią ze na lekach wytrwam jeszcze 5-6 tyg. Ale ponoć rozwarcie się raczej nie zmniejszy. Ciekawe czy tyle będę leżeć.
 
Do góry