reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

czesc dziewczynki, wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy :)

Justella mam sie dobrze, lekarka ogolna mi powiedziala zeby sie nie martwic, bo jest ok, we wtorek mam wizyte u gina to zobaczymy co powie, dzieki za pamiec :)

poza tym wybieram ciuszki na allegro i zaczynam powoli zakupy typu reczniki i posciel, kocyki bo juz czuje ze potem nie bede miala sily lazic po sklepach, w lipcu zakupie lozeczka, a pozniej na samy koncu wozek
 
reklama
Witajcie mamusie

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI OBY WAM MACIERZYNSTWO RADOSC SPRAWIALO KAZDEGO DNIA

A tak wogole to jestem troche zmartwione bo wyczulam u siebie na wardze sromowej niewielkie zgrubienie ale boli jak dotykam i czasem jak chodze to tez odczowam wizyte u lekaza mam dopiero w piatek ale sie martwie co to moze byc:-(
 
Alex,nie martw sie to na pewno zyla ,tzn zylak - tez to mam :tak:
Ja jeszcze w trojpaku.Na 16.30 mam wizyte u gina. Po powrocie napisze co i jak,paaa

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Matki:-)
 
witam ponownie
Kasiona to cieszę sie ze u Ciebie ok i nie ma powodu do niepokoju.
Fajnie jest tak wybierać ciuszki, rzeczy, inne potzrebne rzeczy dla maluszków napewno..
ja jeszcze czekam jakos tak az sie boje na sama mysl-moze to głupie wiem.takie, zeby nie zapeszac.choc pewnie jak juz bede w twoim czasie czyli za jakies 5 tyg tez zaczne.lepiej miec wszystko przygotowane,nigdy nie wiadomo czy nagle nie trzeba bedzie lezec, a wtedy to juz tylko pozostaja zakupy przez internet i instruowanie meża:):)
Alex ja tez jakies 2 tyg temu miałam lekkie zgdubienie na jednej wardze sromowej i sie samo rozeszło, brałam tylko jakies globulki, bo mi cytologia wyszła z grzybica II gr wiec nie wiem czy to pomogło, czy jakos samo przeszło.zapomniałam zapytac mojego lekarza,zapytam tez o to z ciekawości przy najbliższej okazji.
Akosua czekamy na wieści i trzymamy w kciuki:)
Pozdrawiam
 
ja wlasnie wole wybrac sama wczesniej bo moj maz to by zginal :) w sklepie z dzieciacymi artykulami to czuje sie troche zagubiony zauwazylam :) duzo rzeczy tez zamowilam na allegro, justella w ktorym tygodniu jestes? zamontuj sobie suwaczka :)
 
Ja mam wlasnie lewa warge zgrubiona ale jak bylam na wizycie ostatnio to lekarz mowil ze to nic innego jak zyła sie w srodku,bo ja mam wielkie problemy z zylakami i wlasnie z zylami,wychodza gdzie tylko sie da:)
Dziewczyny duze macie rozstepy na brzuchu,bo mi w ostatnim czasie strasznie wyszly:(??
 
Tak tylko ze jak mam taki jak by gozek czy cos takiego cos siedzi pod skura i to dokladnie znajduje sie miedzy mala a duza warga sromowa tak po srodku i jak dotykam to czuje taka kuleczke,

A co do rostepow to powiem wam ze to jest juz moja 3 ciza ale na brzuchu nie mialam wogole rozstepow i mam nadzieje ze tak zostanie ale za to na udach mi sie zrobily po 2-uch poprzednich ciazach.
 
witam,
Kasiona ja jestem teraz w 17 tyg,zaraz wkleję suwaczek.Ty zamawiasz te rzeczy na allegro, a jak szukasz,jakis konkretny sklepik/osobe mozesz wymienic?Jaka płec mają twoje kruszynki,wiesz juz?a kiedy kupujesz wózek, łóżeczka jedno czy dwa na sam poczatek?
Alex ja tez raczej miałam taki guzek, ale sie rozeszło samo, moze dlatego ze byłam podziębiona kiedy sie pojawił,nie wiem,tez musze zapytac.napewno nie martw sie na zapas:)

[/urlhttp://www.suwaczki.com/]
Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny!!!
Wszystkiego dobrego dla mam i przyszlych mam:))))) Mi corcia przyniosla rano pachnacy bez zerwany z ogrodu:)
Justella niesttey ja nie z warszawy....lekarza mam w poznaniu, bo tam mieszkalam przez ostatni sezon(bo u nas tak sie dzieli rok-na sezony) i obecny moze tez poznan, a na stale mieszkam w slupsku;) Maz sportowiec i my tak podrozujemy po calej polsce, czasem za granica, eeech...wiec ja nawet nie wiem gdzie urodze moje dzieci:)Jesli chodzi o cisnienie to lekarz przy 1ej ciazy mierzyl mi zawsze po badaniu zeby mi sie troche podnioslo, hehehe, ale ja jestem niskocisnieniowcem, do tego nie pobudzam sie kawa bo nie cierpie wiec na wizytach najwieksze mialam 120/80.....najlepsze mialam po cc.....jak umarlak 70/50...odrazu mi kroplowy podali....;)


Co do tych gulek na wargach...ja ich narazie nie mam, ale ogolnie mam tak spuchniete, ze ooooch i takie ciemne sie zrobily.....w 1ej ciazy tam na dole zadne zmiany nie zaszly;) a teraz.....makabra

nutella cos sie nie odzywasz ....hmmm;) czyzby juz?:)

Akosua dzielnie sie trzymasz tylko podziwiac:) zazdroszcze!!!! choc wyobrazam sobie jaki to juz ciezar dla Ciebie musi byc, ale juz blizej jak dalej:)
 
Do góry