reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Dolores gratulacje i duzo zdrowka dla ciebie i dziewczynek.
Edytka bardzo ladnie wygladasz no i brzuszek nie za duzy.
Omg ja juz 3 wkolejce, jak ten czas leci :-)
To i ja sie pochwale fotka z przed tygodnia i kilku dni ale od tegoczasu moj brzucholek nic nie urosl no i mamy 6kg na plsie w dalszym ciagu.
Dzisiaj ostatnia porcja sterydow, po wczorajszych cala noc nie spalam...nie wiem dlaczego. 21,24,26.jpg
 

Załączniki

  • 21,24,26.jpg
    21,24,26.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Dolores gratulacje ale slodziaki:-) dobre jest to w tym ze zrobili ci cc jak juz zacelas rodzic wiec latwiej ci bedzie karmic ja po magicznych tabsach nie mam mdlosci cud :szok:
 
Mama290 bierzesz cyclizene ? Ja od 12 tygodnia je biore az do teraz z tym ze zaczynalam 3x1 a eraz 1x1 :-)
 
Domi tak biore to I dostalam jeszcze wczoraj jakis zastrzyk bo juz nie wyrabialam I kroplowke mialam wczoaj wieczorem bo jestem troche odwodniona
 
Ja bez tych tabletek nie bylam w stanie funkcjonoqc, mdlosci nie mialam ale wymiotowalam po 11-15 rqzy dziennie, gdyby nie te tabletki to nie wiem?co bym zrobila
 
Dolores- przepiekne dzieciaczki!!!! Gratuluję i życzę zdrówka przede wszystkim Tobie! Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie:)

Edytka- wyglądasz super!!! Wow:)
 
Dolores, prześliczne te Twoje maleństwa :) Wszystko będzie dobrze i na pewno szybko dojdziesz do siebie :)

Edytka, super wyglądasz :) Jak tak patrzę na Twoje zdjęcia to wydaje mi się, że mam większy brzuch niż Ty :p
 
reklama
Ja wczoraj o 12 zaliczylam druga porcje sterydow i zglosilam poloznejze czuje slabe ruchy wiec zalatwila mi:crazy:konsultacje z lekarzem i zaleceniem pani doktor bylo ktg,zrobilismy ktg i Mia miala zaniki tetna...co sie okazalo byla tak aktywna a ja jej nie czulam, wiec po ktg kolejna wizyta z pania doktor i skierowanie na kolejne usg przeplywow. Na usg okazalo sie za zalezy ktory kawalek pepowiny sprawdza bo raz przeplywy sa bardo dobre a drugi raz kiepskie ale akceptowalne. Po usg kolejna wizyta z lekarzem i okazalo sie ze znowu dzisiaj na ktg musze wrocic tak dla pewnosci. Jedyny plus taki ze dostalam wkoncu przepustke na parking szpitalny i nie bede musiala nic placic. Polozna wspomniala ze mozliwe ze teraz bede musiala codziennie do nich przyjezdzac na ktg tak dla pewnosci. Zeby tego bylo malo nabawilam sie takiej zgagi ze wczorajwieczorem ledwo oddychac moglam...i nie wiedzialam co mi jesg, dopiero teraz zorietowalam sie ze moze to byc zgaga bo jest troszke lepiej i zapodalam Lansoprasole bo jeszczekilka godzin i zwariuje. Takze dzisiaj w poludnie kolejna wycieczka mnie czeka.
 
Do góry