reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
no edytka, ja co wizyta inny termin, ale mam nadzieje ze duzo przed toba sie nie rozpakuje. dom to najlepszy szpital :-)
 
Dziewczyny, dzisiaj w nocy nie moglam spac, bo strasznie swedzialy mnie dlonie, pozniej doszly do tego stopy. Teraz czuje, ze swedzi mnie wszystko. Jak temu zaradzic?
 
Darunia jak najszybciej do lekarza i zrobić próby wątrobowe bo to może być cholestaza. U mnie tez zaczęło sie od swedzenia. Im wcześniejsza diagnoza tym lepiej dla Ciebie i dzieci.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Nie wiem jak sie to w Polsce oznacza, ale u mnie najważniejsze było oznaczenie total bile Acid, ALT i chyba płytki krwi bo cholestaza zaburza krzepliwość krwi i muszę mieć w związku z tym podawana tez wit K


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
U mnie to 11 dni różnicy między jedną główką a drugą, ale lekarz nic nie mówił na ten temat
 
reklama
Do góry