reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Madison czuje sie fatalnie 10 kg spadlam z wagi chlopaki zabkuja zaczynaja lazic a ja mam tylko dwie rece wszytsko na mojej glowie ja nie wiem jak ja to ogarne chyba zaczne strajkowac od jutra:-)Sarenka herbate z melisy mozesz wypic nospe doraznie ale lepiej skonsultowac z lekarzem 8-10 skurczow dziennie to jest normalne ale wiecej to trzeba pogadac z lekarzem
 
reklama
Mama290 masz racje z tymi sterydami, lepiej niech podadzą. Jeśli chodzi o ktg to robią mi co 2 dni bo mam cholestaze, ale tez nie jest to dla mnie zbyt przyjemne. Modlę sie żeby jakoś dotrwać do 15ego ale jest na prawdę cieżko. Najchętniej przelezalabym w łóżku ten tydzień.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dolores moj record to 6 godzin non stop pod ktg:-) pare razy doprowadzili mnie do lez raz nie pozwolilli mi jesc przez 3 godziny a raz monitroowali w kolko jedno dziecko najlepiej jak chodzilam z moim jego zawsze sie chlopaki sluchali u mnie ciagle robili scan pozniej ktg bo wiecznie im dzieci uciekaly jakas katorga mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej
 
Sarenka - ja miałam to takie dziwne wrażenia opuchniecia i czułam, ze wszystko jest większe. Powiedziałam lekarce, ze napewno mam infekcje, bo nic inneg mi do głowy nie przychodziło. Sprawdziła i nie potwierdziło sie 'na oko'. Długo mydlana czy robic wymaz czy leczyć na wszelki wypadek. Jak sie potwierdziło na usg, ze szyjka ok to uznała, ze leczymy i dostałam tydzien Macmiroru i tydzien poleczek mlekowych. Przeszło :)
A co tego napinania z wybrzuszaniem to bardziej to wyglada na tańce maluchów w brzuchu, przy tym jest takie wrażenie napięcia. Moze to to?
 
Mama290 masz racje z tymi sterydami, lepiej niech podadzą. Jeśli chodzi o ktg to robią mi co 2 dni bo mam cholestaze, ale tez nie jest to dla mnie zbyt przyjemne. Modlę sie żeby jakoś dotrwać do 15ego ale jest na prawdę cieżko. Najchętniej przelezalabym w łóżku ten tydzień.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Te napinania mnie nie bola, ale roznia sie od twardnienia brzucha gdzie caly okragly brzuszek sie stawia i robi sie twardy ( takie mam moze kilka razy 4-5) a ja mam tak ze brzuch przybiera tysiac ksztaltow zwlaszcza z prawej strony gdzie mam glowy ( dzieci poprzdcznie ) ja sie tylko boje ze to powoduje natychmiastowe skrocenie szyjki, 1,5 tyg temu mialam 3,6 cm.
 
Sarenka - to na pewno dzieci w takim razie. Moj brzuch tez czasem przybiera dziwne kształty. Nie ma sie co martwić i nie ma powodu sadzić, ze to skróci szyjke. A długość masz bardzo ok. Wiem, bo maj taka sama :)))
Nie denerwuj sie tak, bo z tych wszystkich dolegliwości to te nerwy najbardziej Waszej trójce szkodzą.,
 
Sarenka nie martw sie na zapas, ja tez miałam rożne sensacje z moim brzuchem. Będziesz u lekarza to wszystkiego sie dowiesz, no chyba, ze aż tak bardzo sie martwisz to zawsze możesz pójść do szpitala.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Jeżeli to napinanie Cię nie boli to ja też raczej bym się nie denerwowała. Na pewno wszystko jest ok.
 
Do góry