reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dagos trzymam kciuki za Twoją wizytę. Ten u którego byłam wczoraj nie pracuje w szpitalu więc co mógł mi powiedzieć, zadzwonił tylko do tego który bedzie robił cięcie. Ja to myślałam ze dziewczyny więcej waza, lekarz powiedzial ze ciężko je zmierzyć na tym etapie i że są scisniete ;)
 
reklama
Jestem po kolejnej męczącej wizycie w szpitalu. Dwóch lekarzy musiało robić usg bo dziewczynki tak sie pomiksowaly, ze cieżko było rozeznac sie co należy do której, poza tym jedna jest tak nisko ułożona, ze musiałam leżeć z nogami wyżej, a głowa w dół żeby można było zrobić pomiary. Waga mniej więcej wyglada tak, 2673g jedna i 2540g druga. Martwią mnie tylko moje próby wątrobowe, znowu pogorszyły sie od ostatniego razu, a przecież cały czas biorę leki. Został mi tydzień do porodu a lekarz postanowił ze będę mieć w piątek podane sterydy na rozwój płucek. Moim zdaniem na tym etapie ciąży to już raczej zbędne, no ale ja lekarzem nie jestem.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Edytka fajnie, ze Twoje dziewczynki waza już po dwa kilo. Jeszcze na pewno trochę przybiora i bedzie super.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dolores ty masz termin na 15 heheh mo tez sie urodzili 15 maja pluca wykrztalacaja sie w pelni do 40 tyg wiec jak sie dzieci rodza wczesniej to nigdy nie wiadomo szczegolnie ze ciaza blizniacza to ciaza niefizjologiczna wiec tu zawsze jest ryzyko wiec lepiej podac sterydy tak dla bezpieczenstwa wspolczuej scanu w tak poznej ciazy to chyba jaks meczarnia a ktg ci robia??
 
Dolores - faktycznie późno te sterydy, przecież maluchy juz donoszone lada chwila bedą. Ale lekarz to lekarz, wie co robi. Waga super. Nie do wiary jak to Twoje usg przebiegało :) Z tymi próbami watrobowymi to mam nadzieje, ze nic poważnego.

Edytka - super, ze wizyta taka udana, tez ladnie małe ważą, teraz bedą szybko przebierać. Moze na Dzien Dziecka wyznacza cc? :)

Sarenka - dzięki za info, ze spokojniejsze dusza bede małe przyciskac leżąc na bokach ;)

Mama290 - jak dajesz radę z dwojka w brzuchu i dwojka niespelna roczniakow obok brzucha? :)

Domi - jak dobrze czytac takie wieści od Ciebie!!!! Brawo dla Was trzech i oby tak dalej!

Ja mam dzien brzuchowo-ciezki! Wszystko tak mega ciazy i uwiera i ściska i boli. Czuje, ze tak kiepsko z miejscem. Troche to przypomina odczucia z ostatnich tygodni z synkiem, a to dopiero 26tc skończony. Nie wiem jak Wy na końcówce dajecie radę, u mnie dzis bardzo kiepsko i nie ma dobrej pozycji.
 
Kurcze dziewczyny cos sie skupic nie moge ... chyba panikuje. Tyle sie naczytalysny tu wszystkie o przebiegu ciazy Fusun Cannot czy Anulfki, od dwoch dni brzuch napina mi sie co naj mniej raz na godzine przybierajac najrozniejsze ksztalty nie ze jest twarda kula, tylko czasem wyglada jakby 4 glowy sie przebijaly kazda w innym miejscu, to po pierwsze a po drugie mam uczucie ze cala pochwa, wargi sromowe mi hmm napuchly ? Jakby sie takie miesiste wnetrze zrobilo ... powiedzcie ze tak mialyscie i sie nie martwic ze cialo przygotowuje sie do porodu ...
 
reklama
Do góry