reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ania1979 Z ospą do końca nie jest tak że można mieć tylko 1 raz.Bo jak 2 lata temu przechodziłam 2 raz,i jak sie dowiedziałam ze po 20 latach może wystąpić jeszcze raz to sie przeraziłam:))
 
reklama
oj to nieźle ,ale mnie już dziś lepiej węzeł nie boli i nie mam temp tylko jeszcze na uchu bąbelki zostały i jest ich b dużo
 
Gastone,a ile Ci zostalo do konca ciazy i czy wiesz jak bedziesz rodzic?Tzn czy cc ,czy sn?Jakis czas mieszkalam w Berlinie,wiec wiem jakie fajne rzeczy mozna trafic!Naturalnie po przecenie!Jak odchowamy nasze maluszki to oboje z mezem planujemy wyprowadzic sie do UK.Moj maz jest angielskojezyczny/pochodzi z Ghany/,wiec byloby mu latwiej!
Malusia,glowa do gory!Na pewno wszystko bedzie dobrze-nie martw sie!
Oj mnie jeszcze troche pozostalo.. Ja w 24 tyg teraz.A bede miala cc napewno bo mialam pierwsza cc i gdyby to bylo jedno dzciecie mglabym sprobowac naturalnie jednak przy blizniakach odrazu pwoiedzieli ze cc.Co doprzecen u nas wlasnie tez czesto miewaja,wiecjescze zdaze hii
ania1979 Z ospą do końca nie jest tak że można mieć tylko 1 raz.Bo jak 2 lata temu przechodziłam 2 raz,i jak sie dowiedziałam ze po 20 latach może wystąpić jeszcze raz to sie przeraziłam:))

U nas wlasnie panuje ospa twu twu!
 
hej wszystkim.. ja znow zglaszam sie do Was ze swoim problem.. moze orientujecie sie dlaczego mam takie skoki cukru? po obciazeniu glukoza po godz mialam 207mg.. wczoraj pozyczylam glukometr i mierze sobie godz po kazdym posilku cukier (jem 5-6 razy dziennie i stosuje sie do diety cukrzycowej) po posilkach mam miedzy 48 a 105 mg.. 48mg nie sadzicie ze to za malo?? dzis na czczo tez tyle mialam..
 
Czesc dziewczyny
Byłam na forum jakis czas temu....i wróciłam :))) mam nadzieje ze na dobre. Jestem na końcu 28 tygodnia, któras z was ma takie dzieciaczki w brzuszku?????:-D
pozdrawiam was....
 
i jeszcze mam do Was pytanie...ile wazyly wasze dzieciaczki w 28 tyg???bo moje maja 910 gram i 1200gram, martwi mnie troche ze jest taka rożnica....bo to ciąża dwukosmówkowa...z gory dziekuje za odpowiedz ;)))
 
Ja jeszcze nie wiem, ile moje teraz maja, idziemy do lekarza we wtorek, ostatnie badanie mialam w 25tc.

Malusia, to 207 mialas po godzinie od 50g czy 75g? Ja mialam prawie 190 po godzinie od wypicia 50g i nie wiem, co mnie dalej czeka. Zla jestem tylko, ze tuz przed wyjsciem z domu lyknelam fenoterol, bo podobno moze podwyzszac wynik. Nie wiem teraz, czy lekarz mi zleci badanie z 75g glukozy, wysle mnie do szpitala czy do poradni diabetologicznej. Jak bylo u Ciebie?
 
reklama
Chcialam sie pochwalic ze 22.04.2010 o godz 22.50 i 22.51 przyszly na swiat moje dzieci w 36 tyg ciazy przez cc.SYNCIO 2170g a corcia 2130g.Lezymy jeszcze w szpitalu bo malutka byla podlaczona pod aparature pomagajaca jej oddychac ale juz odlaczona i musi sie grzac w inkubatorku natomiast syncio jest ciagle ze mna>Jestem przeszczesliwa bo dzieci ladnie dochodza do siebie.
 
Do góry