reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, od wczoraj bardzo uwazam na to co jem, zeby do tego 30.04 miec jak najnizszy cukier. Nie wiem czy mialam juz wczesniej cukrzyce(w co watpie) czy dopiero mi sie w ciazy zrobila, myslicie ze to ma jakies znaczenie?
 
reklama
Gastone mi z Natalią nie chcieli powiedzieć płci, ciekawe czy teraz powiedzą.
O dziewczynkach wiem od polskiego ginka z Dublina.
U nas mowia,tylko ze czasem jak widac dziciaczki nie chca sie ujawnic hehe zobaczymy.
Dziewczyny pomozcie mi.. odebralam dzis wyniki na obciazenie cukru i wyszlo fatalnie.. glukoza na czczo 80 mg (dopuszczalne), ale po obciazeniu 75 glukozy wyszlo juz 207 mg (a powinno byc do 120 mg), po 2 godz 167 mg.. wiec nie za ciekawie to wyglada.. miala ktoras z Was ten problem?? dodam ze jestem w 24 tyg ciazy, a lekarz po usg powiedzial, ze moje dzieci to kolosy. strasznie sie martwie. a wizyte do diabetologa mam dopiero na 30.04
Co najwyzej bedziesz musisla kontrolowac cukier i bedziesz miala dietke.Bedzie dobrze.
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, od wczoraj bardzo uwazam na to co jem, zeby do tego 30.04 miec jak najnizszy cukier. Nie wiem czy mialam juz wczesniej cukrzyce(w co watpie) czy dopiero mi sie w ciazy zrobila, myslicie ze to ma jakies znaczenie?

W 99 % co cukrzyca ciazowa,nie martw sie.
A ja dzis mam migrene,booooszeee ,pogoda sie zmienia i umieram.Wczoraj dzieciolki strasznie aktywne byly,caly dzien dawaly do wiwatu.Ciekawe jak dzis.Tez tak czasem macie ze w jeden dzien nie daja spokoju a na drugi cisza prawie caly dzien?
 
Ja wczoraj miałam wizyte na Patologii Ciązy w Krakowie,na 80% pani doktór powiedziała że są dwie dziewczynki,ale tak jak mówie na 80%,także się jeszcze może zmienic:)Ważne żeby zdrowe sie urodziły:)
Jedna ma 270g druga ma 301
 
gastone jak narazie to ogarnelam sie strasznie z jedzeniem, zeby wogole cukru nie spozywac,nawet owocow nie jem,za to duzo warzyw. w przyszly piatek jak pojde to moze dadza mi jakas konkretna diete.. mam nadzieje ze bedzie dobrze, bo wczoraj tak mnie doktorowa nastraszyla, ze moga urodzic sie tluste- po przeszlo 4 kg i czesto chorowac.. A jesli chodzi o buszowanie szkrabow to tez tak mam, jednego dnia cichutko(tylko pod wieczor grasuja) a na drugi dzien caly dzien rozrabiaja:) nieraz nie moge usnac przez nie:p
 
No niby tak jest ze dzieci przy cukrzycy ciazowej rodza sie wieksze,to jest niejako powikalnie tej cukrzycy ale nie martw sie na zapas.Ja w poprzedniej ciazy tez sie martwilam a okazalo sie to byl falszywy alarm.
 
Witam, piszę prace magisterską o ciążach mnogich, jeżeli któraś z Pań ma więcej niż jedną pociechę,proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Staram się obliczyć prawdopodobienstwo wystąpienia ciąży mnogiej, szukam przyczyn występowania, tych nie tylko genetycznych,ale również i środowiskowych oraz robię statystykę, bardzo proszę o pomoc, rozesłąnie ankiety, cokolwiek. Zbieram ją do 2011 roku:) Pozdrawiam ! Link z ankietą http://infobot.pl/r/1IX4
 
Witam, piszę prace magisterską o ciążach mnogich, jeżeli któraś z Pań ma więcej niż jedną pociechę,proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Staram się obliczyć prawdopodobienstwo wystąpienia ciąży mnogiej, szukam przyczyn występowania, tych nie tylko genetycznych,ale również i środowiskowych oraz robię statystykę, bardzo proszę o pomoc, rozesłąnie ankiety, cokolwiek. Zbieram ją do 2011 roku:) Pozdrawiam ! Link z ankietą http://infobot.pl/r/1IX4
 
pauli1983
Wiesz co,mi sie wydaje która ma jaki dyżur,bo raz jak bylam to byl jakiś lekarz młody wysoki.A potem jak byłam jeszcze 2 razy to byla lekarka Irena na K....ale niemoge sobie przypomniec jej nazwiska:)
A Ty tez tam chodzisz??
 
reklama
hej,
rany wy tez tak macie, ze nie spicie w nocy? czuje sie permanentnie niewyspana, drzemie cala noc a rano oczy na zapalkach...przemecze do wieczora a jak sie klade to nie moge zasnac, nie wiem czy to przez to, ze ciezko mi sie obraca ze strony na strone w lozku i sie wybudzam...dzis mam wyjatkowo dosc tego stanu grrrrr mam ochote sie napic piwa i wyspac!!!a tu ten remont, tepawi budowlancy i ...ech szkoda gadac...
please dajcie mi kopa w tylek to moze wskocze na obroty

 
Ostatnia edycja:
Do góry