reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ale akurat owoce nie są zaliczane do tych słodkich, możesz je spokojnie jeść, po jednej sztuce. Wyklucz białe pieczywo, cukier, słodycze, soki owocowe.
 
reklama
czesc baloniki :))))) ja dopiero mam zrobic to badanie z glukoza , juz mi nie dobrze na sama mysl . Przynajmniej tyle ze nie trzeba byc naczczo i lekarz radzil mi wziac polowke cytryny i se wcisnac do tej ohydnej glukozy co by jakos przez gardlo przeszlo . Mam czas do 14 maja ( nastepna wizyta ) .
A na tej wiazycie , 3 dni temu dowiedzialam sie ze na 100% jest jeden chlopak ,a druga dzidzia skromna bardzo i se nie dala podpatrzec co tam ma . Mam jakies wyczucie ze tez chlopak bedzie . Moze byc , w sumie bede miala 2 corki i 3 synow ;)
Najwazniejsze ze zdrowo rosna , wszystko jest ok . Jedno wazy 260 g , drugie 270 g , a dlugasne na 19 cm .
Boje sie pomyslec co to bedzie za miesiac , dwa ... juz teraz trudno mi sie schylic i skarpetki ubrac ( buty na szczescie mam na wsuwanie ) a to dopiero 18 tydzien .
Moj malzonek wczoraj stwierdzil ze brzuch to mi w oczach rosnie :)
 
hej,
rany wy tez tak macie, ze nie spicie w nocy? czuje sie permanentnie niewyspana, drzemie cala noc a rano oczy na zapalkach...przemecze do wieczora a jak sie klade to nie moge zasnac, nie wiem czy to przez to, ze ciezko mi sie obraca ze strony na strone w lozku i sie wybudzam...dzis mam wyjatkowo dosc tego stanu grrrrr mam ochote sie napic piwa i wyspac!!!a tu ten remont, tepawi budowlancy i ...ech szkoda gadac...
please dajcie mi kopa w tylek to moze wskocze na obroty

Ja to cala noc spie jak mops.Ale potem caly dzien jakas taka niewyspana.Moglabym spac 24 godziny na dobe hiih
czesc baloniki :))))) ja dopiero mam zrobic to badanie z glukoza , juz mi nie dobrze na sama mysl . Przynajmniej tyle ze nie trzeba byc naczczo i lekarz radzil mi wziac polowke cytryny i se wcisnac do tej ohydnej glukozy co by jakos przez gardlo przeszlo . Mam czas do 14 maja ( nastepna wizyta ) .
A na tej wiazycie , 3 dni temu dowiedzialam sie ze na 100% jest jeden chlopak ,a druga dzidzia skromna bardzo i se nie dala podpatrzec co tam ma . Mam jakies wyczucie ze tez chlopak bedzie . Moze byc , w sumie bede miala 2 corki i 3 synow ;)
Najwazniejsze ze zdrowo rosna , wszystko jest ok . Jedno wazy 260 g , drugie 270 g , a dlugasne na 19 cm .
Boje sie pomyslec co to bedzie za miesiac , dwa ... juz teraz trudno mi sie schylic i skarpetki ubrac ( buty na szczescie mam na wsuwanie ) a to dopiero 18 tydzien .
Moj malzonek wczoraj stwierdzil ze brzuch to mi w oczach rosnie :)

U mnie obydwa skrzaty skromne hihih
 
A ja mam problemy ze spaniem nie umiem na boku bo się buntują i kopią w żebra więc zanim zasnę to mijają z jakieś 3 godz pośpię 2 i wstanę siku a potem zabawa od początku aż do rana na szczęście rano jak zamknę za mężusiem i zjem śniadanko to idę trochę spać i tak np dziś spałam prawie 8 godz, ale 6 maj niedaleko to jakoś wytrzymam najważniejsze by kruszyny były zdrowe i duże
 
Czesc Dziewczyny!Wyszlam w koncu ze szpitala!Trzymali mnie tak dlugo,poniewaz mialam zbyt niski poziom zelaza,no i robili mi wszelkie inne pomiary,badania!Dostalam tez sterydy!Okazuje sie,ze moje dziewczynki sa malutkie!Przez 4 tygodnie przybraly tylko 200 gr/a ja 3 kg schudlam/, maja po 1100gr,ale sa symetryczne!!W miedzyczasie przechodzilam grype brzuszna,wiec pewnie dlatego schudlam i tak mi krew spadla...Teraz musze dwa razy w tygodniu stawiac sie w szpitalu na usg!
Nie moge narzekac jednak na personel medyczny!Opieka,ze ho ho!!!Lezalam nawet sama w jednoosobowej sali,z lazienka i telewizorem!Jedyne co mi doskwieralo to nudy!Nadrobilam za to zaleglosci w czytaniu!
I tak nie mialam zle!Kolo mnie lezaly babeczki na podtrzymaniu ktorys juz tydzien z kolei,wiec nie powinnam narzekac!Boze,zero ruchu,tylko lozko-to jest poswiecenie!
 
Ramaczanka dobrze ze ju w w domciu.Dbaj o siebie mamuska,jedz zdrowo i utucz te swoje malenstwa bo fakycznie malusie.Ciekawe ile moje waza..juz za dwa dni sie dowiem..

Wczoraj chwilunie bylam w miescie i kupilam troche pajacykow,w bezowych uniwersalnych kolorach.ale bylo tyleprzecen na sliczniusie ciuszki,po 2,3 euro.Dla dziewczynek cuuudne.Ale co jak nie wiem czy mam choc jedna ksiezniczke?
Nie chcialam zapeszac wiec nie kupilam nic.Nawet jednej sukienusi..buuu
 
Ostatnia edycja:
Hej.. Co tu tak cichutko? Ja od kilku dni jestem na diecie cukrzycowej .. mierzylam sobie dzis godz po obiedzie i mialam 87mg, wiec chyba cos mi pomaga ta dieta:) odrazu mi ulzylo, bo tak sie martwilam o malenstwa..
 
Gastone,a ile Ci zostalo do konca ciazy i czy wiesz jak bedziesz rodzic?Tzn czy cc ,czy sn?Jakis czas mieszkalam w Berlinie,wiec wiem jakie fajne rzeczy mozna trafic!Naturalnie po przecenie!Jak odchowamy nasze maluszki to oboje z mezem planujemy wyprowadzic sie do UK.Moj maz jest angielskojezyczny/pochodzi z Ghany/,wiec byloby mu latwiej!
Malusia,glowa do gory!Na pewno wszystko bedzie dobrze-nie martw sie!
 
reklama
oj dziewczynki ja mam dziś doła na niecałe 2 tyg przed porodem chyba mam półpaśca na uchu albo okropne uczulenie ,ale nie pasi mi to bo mam powiększony węzeł chłonny i temperaturę jak nie minie mi to do poniedziałku to będę musiała się wybrać do lekarza ,na razie smaruję taką maścią zobaczymy może pomoże już kiedyś miałam półpaśca ale można go mieć kilka razy ,bo ospę tylko raz
 
Do góry