reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

DZIEWCZYNY A JAK CZESTO MACIE TERAZ WIZYTY U GINA? CO 2 CZY 3 TYGODNIE ?


3kw
Ja ostatnio mialam co 2 tygodnie, ale umowilam sobie teraz co tydzien tak dla wlasnego bezpieczenstwa, bo do mojego lekarza trudno sie dostac. Poza tym u mnie ciagle cos nie tak i lekarz chce dosc czesto kontrolowac, jak tam wyniki, szyjka, brzuch itd.
 
reklama
Ja mam teraz co 2 tygodnie,do tamtego tygodnia miałam co 3 tygodnie,ale z tego powodu iż moja ciąża jest jednokosmówkowa lekarz zaproponował da bezpieczeństwa żebym chodziła co 2 tygodnie:(
 
omena GRATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPERRR !!!!!!!!

2ania ja mam usg co dwa tygodnie, natomiast nastepna wizyte ginekologiczna( tu we wloszech sa osobno) mam dopiero na 11 czerwca. Nie bede czekac tak dlugo umowie sie jakos w maju bo dwa miesiace w ciazy blizniaczej wydaje mi sie lekka przesada... moja ciaza tez jest jednokosmowkowa
 
Kasiona
W zasadzie idziemy łeb w łeb:)
Wiesz co bedziesz miała,bo mi powiedziano ze sa dwie dziewczynki:)
PS z jakiej czesci Włoch jesteś,mam siostre w Lago Patrii:))
 
2ania moi to chlopaczki :) ja jestem na polnocy wloch niedalko udine :) no leb w leb :), na kiedy masz termin 18 lub 19 wrzesnia pewnie? czy twoj lekarz juz ci cos mowil na temat terminu ze 3 lub 4 tygodnie wczesniej? czy cesarka prawdopodbnie?
 
cześć dziewczyny!
zaglądam tu z sentymentem, bo jeszcze niedawno sama chodziłam w dwupaku :) Jednak teraz jest o wiele ciekawiej, weselej - po prostu fajniej - jeżeli macie jakieś wątpliwości to nie ma się czego bać! Bycie mamą jest super!

Ja mam teraz co 2 tygodnie,do tamtego tygodnia miałam co 3 tygodnie,ale z tego powodu iż moja ciąża jest jednokosmówkowa lekarz zaproponował da bezpieczeństwa żebym chodziła co 2 tygodnie:(

Moje dziewczynki również są z ciąży jednokosmówkowej, ale i jednoowodniowej - jeżeli ty też w takiej jesteś to dbaj o siebie i malutkie - wiem jak to jest. Jestem jednak przykładem że i z takich ciąż dzieci rodzą się zdrowe. Moje dziewczynki były niemal idealnie równe, a na pępowinie żadnego węzła.
 
Kasiona termin mam na 10 września,ale to jest tylko tak wpisane w książeczce,tak mi lekarz powiedzial:)
No mowil ze napewno ze 3 tygodnie wczesniej pewnie bede po cesarce,ale do konca nie jest jeszcze powiedziane ze na 100% cesarka,teraz nawet jak pójde 4 maja na wizyte to go dopytam:)


yenefer To u mnie jest jednokosmówkowa dwuowodniowa,więc z tego co kojarze Twoja bardziej była zagrożona,no każda z nas inaczej przechodzi,moja kolezanka miala ciążę bliźniaczą dwukosmówkowa dwuowodniowa i niestety jedna dzidzia w 5 miesiacu zmarła:((Także niby była w najlepszej sytuacji a widzisz jak to jest......
 
reklama
yenefer To u mnie jest jednokosmówkowa dwuowodniowa,więc z tego co kojarze Twoja bardziej była zagrożona,no każda z nas inaczej przechodzi,moja kolezanka miala ciążę bliźniaczą dwukosmówkowa dwuowodniowa i niestety jedna dzidzia w 5 miesiacu zmarła:((Także niby była w najlepszej sytuacji a widzisz jak to jest......

mimo wszystko życzę dużo zdrówka:) a we wrześniu zapraszam do wątku rozpakowanych mam :)))
 
Do góry