reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Justynia super ze maluchy tak ladnie przybieraja na wadze. Z cesarka to sama nie wiem co lepsze. Ale rzeczywiscie musisz miec wiercipiętę w brzuszku, bo obrot na takim etapie kiedy taka ciasnota przy dwojce to rzeczywiscie niezly wyczyn:)
Oszczedzaj sie jak radzi lekarz - juz Ci niedlugo zostalo:thumbup:
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Justynia
cieszę się, że wszystko u ciebie i dzieciaczków OK. Oby tak dalej.
Ja też dzisiaj po wizycie u lekarza. Wszystko dobrze, szyjka długa i zamknięta, a chłopcy rosną jak na drożdżach: 1900 i ok. 1800 g. U mnie już drugi miesiąc są w tych samych pozycjach na 69, jeden odwrócony do środka brzucha, drugi odwrotnie - na zewnątrz. Następna wizyta 21.11.
 
Napierajka
moje maluchy pod koniec 30tc miały po 1,500 :tak: wiec słuszna wagę maja Twoje :-) oby tak dalej! super że wszystko ok.

a moje maluchy to jacyś akrobaci :baffled: w 30tc na 69, w 33 tc -dwójka główkowo, i dziś znów 69. a jak zapierałam się że jet to nie możliwe :cool2:
 
Justynia-no całkiem duzi już Ci Twoi akrobaci,zazdroszczę,że to już końcówka;-) ja dziś miałam usg i wszystko o.k.Przezierność 1,6 u obu, kości nosowe są,wszystkie narządy o.k;-)no i prawdopodobnie są dwa chłopaki;-))
 
kochane, byłam u dr. jest jedna dzidzia, dr. powiedział, że mam się nie zastanawiać nad tym...
serduszko bije , 8 tydzień.
Zyczę Wam dużo siły, superowych porodów, zdrowych bobasków żeby się spelniło wszystko co sobie wymarzyłyście
 
Nathani szkoda ze nie beda blizniaki. Ale najwazniejsze ze jedno dzieciatko rosnie sobie, bedzie mislo bardziej komfortowe warunki ;-)
Tobie tez zycze dobrej ciazy, bez problemow i zeby szybko zleciala no i zeby moze chlopiec byl :)
 
Flis, super dzieciaki, piękne!

Milla, podeślij te namiary na sprawdzone sklepy w Warszawie. Niby już wszystko mam ale może później się okaże, ze czegoś brakuje i wtedy będzie namiar jak znalazł. Ja to ci radze za ten remont się szybko wziąć. My zaczęliśmy ogarniać pokoj w 28tc i powiem ci, ze czułam, ze to już za poźno. Już bylam bardzo zmęczona, zestresowana, ze się nie wyrobimy itd. Lepiej oszczędzić sobie takich stresów na końcówce:-)

Napierajka, ale duże twoje chłopaki. Ja ide w poniedzielek na wizyte, ale czuje ze moje to tak będą miały po 1300. Przez tą dietę cukrzycową to mniej dynamicznie przybierją na wadze ale tak podobno powinno być.
 
jjka, udanej wizyty w poniedziałek i samych dobrych wieści. Moje chłopaki miały po 1300 3 tygodnie temu, ale jak widziałam jak mój lekarz mierzy maluchy (i na jakim sprzęcie) to mam lekkie wątpliwości co do wiarygodności tych pomiarów. Ale najważniejsze, że chłopaki przybierają cały czas.
Justynia, odpoczywaj i zarządzaj domem z pozycji kanapowej, dobrze by było żebyś pokrólowała na liście jeszcze 1-2 tygodnie.
Dziewczyny, czy wy podczas wizyt macie robione KTG? Bo ja do tej pory nigdy, jak wczoraj zapytałam, to pielęgniarka mi powiedziała, że to nie jest obowiązkowe (chodzę prywatnie do lekarza).
 
reklama
Do góry