reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

U nas chłopaki budzą się na jedzenie z różnicą ok. pół godziny, chociaż stereo też się zdarza, ale znam już mniej więcej pory ich jedzenia wtedy wcześniej szykuje butle i długo nie muszą czekać. Pierś daje tylko w dzień, bo jak jeden się przyssał do cyca w nocy i się delektował a drugi budził się głodny to serca nie miałam ani jednego odrywać ani drugiemu kazać płakać i czekać na swoją kolej. Skończyło się na tym, że cyc jest tylko w dzień i bardziej na deser ;-) dzięki temu wysypiam się w nocy, a mąż nawet mówi, że nie wie kiedy i czy w ogóle płaczą w nocy bo on nic nie słyszy (faceci :sorry:)

Jakiego mleka używasz ????
 
reklama
cześć dziewczyny, ja już po wizycie u mojego gina. Wszystko już ze mną w porządku i mogę dalej pracować.
Oczywiście nie ma takiej możliwości, żeby mnie lekarz nie przyprawił o palpitacje, bo jak sprawdzał tętno to szybko znalazł jedno, a potem z drugim miał kłopot, w końcu udało mu się znaleźć to zrobił taką minę jakby coś było nie tak. Sprawdził jeszcze raz pierwsze, potem znowu szukał drugiego i dopiero na koniec (a trwało to pewnie z 3 minuty) powiedział, "no tak, wszystko w porządku jest". Potem wytłumaczył, że jest różnica w szybkości tętna ale podobno to normalne.
A ja już zdecydowałam - na następną wizytę próbuję się umówić do babki, która pracuje na Żelaznej :-)
 
nie wiem, czy się za kimś nie powtarzam, ale polecam stronę PromoBaby.pl - tam jest cały czas aktualna informacja o promocjach na produkty dla dzieci. Ja czasem korzystam, kiedy nie mam czasu na latanie po sklepach i porównywanie cen. Gazetki do mnie na wieś nie dochodzą a tam też są informacje z wyprzedzeniem, np. gdzie będzie promocja na pieluchy czy mleko
 
Witam wszystkich:)
Dziewczyny napiszcie mi od którego tygodnia zaczynaliście kompletować wyprawkę ,i jakie rozmiary ubranek kupujecie na sam początek ,ja jeszcze teoretycznie mam czas ale jak stopniowo zacznę kupować to może tak nie odczuję w portfelu jak za jednym zamachem wszystko bym kupiła :)
 
Ostatnia edycja:
Marczitka
ja przed zajściem w ciąże :rofl2: jak mi się coś podobało brałam w ciemno. A takie już całkiem poważne zakupy (2 leżaczek, 2 karuzele, ciuszki (od 50), wózek) po 12 tc. Do 20-22tc miałam 90% wyprawki.

milla76
fajna strona - bede odwiedzać.Podobno w kauflandzie są często pieluchy pampers care w promocji i wychodzą taniej za szt.jak dady. a podobno są super.


 
No to chyba lepszego mleka nie ma, ja używałam na początku ENFAMIL PREMIUM (kupowalam w aptece) a potem przeszłam na bebilon. i było wszytsko ok.

dla moich maluszków bebilon się nie sprawdza, szczególnie mały miał problem o czym wcześniej pisałam. Kupiliśmy bebiko w niedzielę i jest spokój - dzieci jedzą i nie płaczą, kolka zniknęła, i normalne kupy robią :-)
 
Mariczka ja w pierwszej ciąży zakupy robiłam jeszcze przed zajściem - zbierałam ubranka używane :tak: Teraz mam już prawie wszystko - tylko wózek mi został i jakieś drobiazgi. Myślę że ubranka rozm 50 :tak:
Wydatków jest tak dużo że nie ma szans tego kupować na raz.
 
reklama
Przyznam się wam do czegoś, jak byłam w 20tc miałam dużo poszykowane ale od 30tc odwlekałam od siebie myśl o porodzi, owszem torba do szpitala dla mnie i maluchów przygotowana... ale dziś zdałam sobie sprawę że ciuszki i pościele nie poprasowane, butelki i laktator nie wygotowany, jakoś psychicznie uznałam że robiąc to wszytko wywołam poród :-D a tak dzieciaki muszą czekać bo mama nie gotowa. Wiec wyprawka to jedno a przygotowanie jej na wyjściowo to drugie,z dużym brzuchem nawet ubrać łóżeczka to problem. Ja osobiście bardzo się ciszę że miałam przygotowane wszystko dużo wcześniej.
 
Do góry