reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Selenaris po tych 8 dniach pecherzyki dalej nie byly rowne ale w srodku dzidzie byly podobnej wielkosci. Sprobuje zalaczyc zdjecie ktore wyszlo mi wtedy na skanie. Przy okazji przepraszam Nathani ze Cie w blad wprowadzilam bo to jest fotka z 7 tygodnia i chyba juz tutaj glowki widac. Smieszne to takie bo wygladaja jak ludki z kasztanow ;-)
Selenaris, a gdzie Ty teraz mieszkasz za granica? Kiedys slyszalam ze w UK opieka jest gorsza ale na tym forum jest kilka dziewczyn stamtad i do tej pory wszysko u nich ok a niektore to juz urodzily.
 

Załączniki

  • 1381734008690.jpg
    1381734008690.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 300
reklama
Dziewczyny co Wam pomagało na mdłości? i czy przechodzenie ciąży bliżniaczej naprawdę jest takie straszne?właśnie koleżanka strasznie mnie nastraszyła
 
Między moimi różnica jest diametralna... Mieszkam w Niemczech. Nie mam zastrzeżeń do mojego lekarza ,jest naprawdę dobrym doc i człowiekiem :) postaram się wrzucić foto z fasolkami
 
Ostatnia edycja:
Selenaris, nic się nie wkleiło.
Z tego co pamiętam wcześniej między pęcherzykami też była duża różnica, tak jak pisałam wcześniej jeden dwa razy mniejszy od drugiego. To zdjecie, które wkleiłam to juz po tych 8 dniach zrobione było
 
Nathani
Ja teraz z 2 lepiej się czulam pierwsze 2 trymestry niż z mała. Z Nela miałam mdłości od 3-4 w nocy do 12-14 po południu 0 wymiotów ciągle mnie mdlilo, a teraz jeden pawik codziennie miedzy 7-8 i reszta dnia ok. Wiadomo końcówka (ostatni trymestr) gorszy z 2 bo brzuch duży i ciężko... Ale np ja teraz mam mniej zagrożona ciążę niż pierwsza - w pierwszej w tym miesiącu juz rozwarcie miałam a teraz liczne ze wszystko ok choć wizytę mam jutro i wszystko się okaże.
 
Selenaris - u mnie bylo identycznie. Ja mam 37 lat jestem po in vitro i tez slyszalam duzo o ryzyku, zebym sie nie nastawiala itp.. A potem okazalo sie ze jest ok. Moze sprobuj sobie zrobic betaHCG gdzies za pare dni. Jak bedzie caly czas duzy przyrost to znaczy ze wszystko dobrze.
 
Justynia dziękuje. Ja wszystkie ciąże strasznie przeszłam 9 nudności, wymioty człowiek zombii. 3 ciąże straciłam, a 3 skarby są z nami . Czytam i czytam o ciąży bliźniaczej i coraz bardziej się boję....
 
reklama
Dziewczyny co Wam pomagało na mdłości? i czy przechodzenie ciąży bliżniaczej naprawdę jest takie straszne?właśnie koleżanka strasznie mnie nastraszyła

Straszne nie jest - ale jest jednak sporo lęku - o maluchy, szyjkę, przedwczesny poród. No i u mnie wywaliło ogromny brzuchol. Ja początki przechodziłam dość łagodnie - wymiotowałam raptem kilka razy, głównie jak nie zjadłam od razu po otwarciu oczu, ale to minęłi koło 12 tc, pracowałam do 24 tc, a potem przyszła zima i śniegi i bałam się już dojeżdżać.
A propos - mam do sprzedania kurtkę-płaszczyk jesienno-zimową top one rozmiar s/m model 137, kolor wg producenta grafitowy (wg mnie bardziej ciemnozielony). Wielgachny brzuchol mieścił się do połowy marca (33 tc), a potem leżałam już na patologii to nie wiem ;-) Mam jeszcze na zbyciu pas ciążowy czarny i spodnie z hm mama - jeansy rozmiar 36 i materiałowe jasne beżowe rozmiar 40.
 
Do góry