reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nathani tez gratuluję i witam wśród podwójnych mamusiek. Będziesz miała jednoowodniowe bliźnięta? To ja Ci nic nie powiem o główkach bo u mnie od początku były dwa pęcherzyki widoczne. Kształty to chyba koło 10 tygodnia zobaczylam, wczesniej takie kropeczki ;-)
 
reklama
Flis mam 25 mm szyjki.
U mnie na USG w 5 tyg było widać 1 pęcherzyk, a w 7 tyg były już 2 zarodki z bijącymi serduszkami. Jestem w ciąży dwuowodniowej dwukosmówkowej.
 
Witam .5 dni temu dowiedzialam sie ,ze bede mama blizniat,z tym ze jedno jest mniejsze i doktor dal tylko 50% szans na przezycie mniejszemu bobaskowi,lub- strace oboje... Jestem aktualnie w 6tyg ciazy.Na usg widac wyraznie roznice miedzy jednym a drugim dzieckiem(jest o ponad polowe mniejsze).boje sie i to bardzo.Nie potrafie opisac tego co czuje.Czy ktoras z was miala podobny przypadek?Nast termin wizyty mam na 23.10.Nie wiem na co mam sie przygotowac tak naprawde.Nie chce stracic ich oboje :(
 
selenaris
witam! mam nadzieję że wszystko będzie o ok, u mnie podobna historia jak u Paolka808w 5 tc była jedna kropeczka a pod koniec 8tc 2 serduszka w osobnych workach, u mnie na początkowych USG pęcherzyki były mniejsze o 2 tyg niż wiek z OM potem to się wyrównało. Niestety musisz czekać :( i być dobrej myśli.

nathani
Witam i gratulacje ! spokojnych 9 m-c

a mi do wizyty zostały dwa dni, już nawet zakazałam mojemu mężowi w piwka w weekend wypić bo coś nie pewnie się czuję :eek: juz nawet oddychanie mnie męczy. mam nadzieję że do listopada dociągnę :-)
 
Selenaris bądź dobrej myśli. W 6 tygodniu usłyszalam dokładnie to samo co Ty. Lekarz nawet wydruku z usg nie chcial zrobic. Żałowałam wtedy bo to mogła być jedyna pamiątka. Ale na następna wizytę poszłam za 8 dni i juz było wszysko ok. U mnie pècherzyki były nierówne, jeden dwa razy mniejszy od drugiego. Bede trzymała mocno za Ciebie kciuki!
 
Czekam na 23.10 jak na zbawienie. Od piatku mam embargo na pracę( od tatusia) , wiec mogę się zająć sobą. Biore leki po których albo mdleje albo czuje się jak pijana :/ Plus mdłości ,zgaga i niekontrolowany ruch prawej stopy kiedy śpię. Dam znac co i jak po wizycie. Dziękuję wam bardzo dziewczyny za wsparcie. Cieszę się,ze trafiłam na to forum. Milla76 - czy to znaczy ze po 8 dniach było ok z fasolkami? Juz myślę aby na okres ciazy wrócić do Polski ale z drugiej strony nie chce tez zostawiać tatusia samego. Ciezki mam okres... Bylam na citalopramie po 1 poronieniu. Czyli prawie półtora roku. Dlatego nie wiem co zrobię jesli faktycznie coś pójdzie nie tak...
 
reklama
Ja również witam nowe mamusie :) Trzymam kciuki za same dobre wiadomości na kolejnych wizytach! Najważniejsze, to myśleć pozytywnie :)

Te z mam, które mam już dopisać do naszej listy poproszę o termin porodu :)
Pozdrawiam!
 
Do góry