reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

milla76 ; KasiaZG
Witam! Gratulacje i życzę spokojnej ciąży bez przebojów.

No i nasza lista się skraca czy coś wiecie co z Rachel?? U mnie w domu pogrom mała ma grypę żołądkową i tylko by noszona chciała być :baffled: jakiś dramat...
Swoją drogą dużo mamy mamuś z maluszkami z pierwszej połowy 2012, moja mała 15 marca 2012 :-D
 
reklama
Witam nowe mamuśki :-)

Gotadora super że maluszki ssają cyca, a uczucie piękne :-D:tak:

Dziewczyny co do sutków, nam położna w szpoitalu pokazała jak zrobić aby sutek był "ładny" wystarczy zwykła strzykawka i sutek wychodzi :-D tak więc nie potrzebnie czasami wydawać kasę na jakieś ulepszacze.

co do chusteczek to mi by się nie chciało wkładać do pojemnika, ja to leń jestem , kosza specjalnego też nie mam:-p
 
Gotadora - GRATULACJE :-D:-D:-D Super że wszystko ok z Tobą i Maluszkami :) Szybkiego powrotu do domu życzę!

Piszecie o smoczkach - rozmawiałam z logopedą - podobno najlepsze są smoczki uspokajacze z Aventu, a takie do butelki - z Dr.Browna. Niby najlepiej imitują sutek i dziecko ssie podobnie jak pierś - najmniej wpływają na podniebienie (mniejsze ryzyko wad wymowy). My używamy i sobie chwalimy póki co :)
 
Witam nowe mamy i "stare" mamy, podczytuje Was regularnie i jestem z Wami. Trzymam za Was kciuki, zebyscie dotrwaly do terminu bez problemow jak ja.
Pozdrawiam serdecznie i zycze tylko milych dni i spokojnych nocy :-).

gotadora, jescze raz gratuluje i wiesz co, my chyba w jednym wieku jestesmy. To my stare dupy jestesmy w porownaniu z dziewczynami z forum, ale jakie mlode mamuski, buziaki kochana.
 
Cześć dziewczyny :)
Pewnie jestem już ostatnia ale GOTADORA moje najserdeczniejsze gratulacje!!! Bardzo się cieszę, że maluszki tak pięknie donoszone, z ładną wagą i wszystko z Nimi i Tobą w porządku. Życzę szybkiego powrotu do domu :)

Uaktualniam listę i proszę nowe mamusie o podanie terminów porodu żebym mogła Was dopisać ;)

1.
Rachel22324.październik.13
2.
Flis1205315.listopad.13
3.
Justynia88229.listopad.13
4.
Paolka29.listopad.13
5.
Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
6.
Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
7.
Jjka5.styczeń.14
8.
Jok6.styczeń.14
9.
Karmelova7.styczeń.14
10.
Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
11.
Effcia12311.styczeń.14
12.
Hannah342.luty.14
13.
Maya1215.marzec.14
14.
Julianna20.marzec.14
15.
Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
16.
Nanka4.maj.14
17.
Nana7ma10.maj.14
18.
Paulinka_uk10.maj.14
19.
KPe00715.maj.14

Rachel mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze i czekamy na dobre wiadomości :)
 
Inezka_UK ooo wypraszam sobie:tak: ja też do młodych mam nie należę, zanim urodzę stuknie mi pewnie 38-ka:tak:
Kasięmamę bardzo ładnie proszę o dopisanie mnie do listy z terminem 15 marca 2014, na razie niestety bez kolorowania, bo płci maluchów nie znam

A koleżankom, które mają 1,5 roczniaki pochwalę się datą urodzenia mojego synka 20 kwietnia, czyli też całkiem blisko! Pamiętam, że rodziłam w dzień kiedy była burza i wtedy był jakiś wysyp...., przynajmniej pewnie w woj. mazowieckim :-D

A jak przejrzałam listę forumową to też widzę, że są takie zagęszczenia terminów, np. koniec grudnia i początek stycznia i to głownie chłopaki się pojawią.

Przy okazji chciałam zapytać Was o takie dziwne niby-skurcze w brzuchu. Piszę niby, bo one wcale bolesne nie są. Pojawiają się na chwilkę, wtedy gdy np. gwałtownie zmieniam pozycję, nawet wczoraj dopadł mnie jak siedziałam na krześle i gwałtownie odwróciłam się na bok i lekko pochyliłam do przodu. Uczucie jest takie jakbym miała w brzuchu kamień albo coś długiego i twardego i przez chwilę to poczuła. Potem oczywiście to znika i czasem nic się nie dzieje przez kilka dni.
 
reklama
ja skończyłam 39 w marcu ...

bardzo bardzo spuchly mi nogi, mam dwie wielkie banie, na dłoniach uczulenie od czegoś, i ramie boli po znieczuleniu przy cc, więc nie jest tak kolorowo. Za to z maluszkami wszystko dobrze :-)

pozdrawiam ... i sorki że ja tylko o sobie, ale te dwie kruszynki zabierają mi niemal cały czas
 
Do góry