reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

polka, super, ze jestescie juz w domku razem. laktacje probuj rozkrecic laktatorem, ale czytalam, ze najlepiej rozkrecaja laktacje dzieci :). buziaki dla brzdacow. Ja tez wole nie ryzykowac porodem naturalnym przy blizniakach, nie po tym zdarzeniu z brazowym medalista Bonkiem i jego blizniaczkami, jedno zdrowe, drugie warzywko. Nawet zenia ostatnio napisala, ze nie zaluje decyzji o cc.

gotadora, to dobrzeze wszystko ok z maluszkami i rosna sobie i z toba, tylko ten podwyzszony cukier niefajny. Najwazniejsze, ze po ciazy to dziadostwo znika, bo wierz mi rujnuje zycie i zdrowie na maksa.

pozdrawiam Was kobietki
 
reklama
Ineska dziękuje :-) ja się cieszę,że nie muszę wybierać, będzie cc i koniec, wytną mi wtedy tę torbiel, ciekawi mnie jak oni to zrobią, bo ona jest wysoko niemal pod żebrem, mam nadzieje,że nie będzie dodatkowego cięcia. Pytałam tylko czy przez nią maluszki mają mniej miejsca, ale dr powiedział,że torbiel im nie przeszkodzi, a w razie co to ona będzie musiała ustapić maluszkom. Także pocieszył mnie.
 
Jjka ja bym zadzwoniła do lekarza i zapytała co i jak ewentualnie jak masz Polozna środowiskowa do poloznej a na koniec ip bym wybrała...


Polka jakie piękności z tych Twoich szkrabow:) i juz super ze w komplecie w domku jesteście!!!
Przykładaj małego do piersi i bądź spokojna przy tym mały sie wkoncu nauczy... Laktacje można rozkręcić odciagajac mleko metoda 7,5,3...
Co do brzuszka to ze spokojem wróci do siebie :)


Gotadora super ze maluszki ładnie rosną:) oby tak dalej do przodu:) mam nadzieje ze glukoza wyjdzie dobrze;)
Ja tez bede miec cc umówione i nie ma mowy o porodzie SN. Mam nadzieje ze usuną Ci torbiel i będzie wszystko wporzadku:)
 
Jjka
może to być macica która mocno się rozchodzi tym bardziej że to Twoja pierwsza ciąża, i wtedy to nic poważnego mi lekarz kazał brać 3x1 nospe regularnie, ale watro sprawdzić na IP nie wrzucą Cie :)

gotadora
super że nic się nie dzieję, maluchy idą waga łeb w łeb, ja mam wizytę w wt maluchy powinny miec koło 500g zobaczymy ja już nogami przebieram :)

polka6
śliczne maluchy!! a z małym na spokojnie może na początek spróbuj nakładki??

a mnie dziś upały w domu trzymają ;/ popłakać się idzie, żebra mnie bolą chyba dzieciaki się rozpychają. powoli zaczynam myśleć o praniu ciuszków puki ładna pogoda- po piorę, poskładam w woreczki a w październiku bedę prasowała :D
 
Hej dziewczyny my od wczoraj w domku :-)
Zdrowi i szczęśliwi.
Tak więc moi chłopcy To Prawek -Dominik i Lewek Tomasz są kochani i grzeczni, musze ich wybudzać na jedzonko, bo inaczej to by spali i spali, bardzo dużo stracili na wadze w szpitalu, dopiero jak pediatra kazała mi dać mm zaczęli przybierać, tak więc na razie karmimy się na przemian, pokarm mam odciągam po 50 ml z każdej piersi więc starcza dla dwóch. w szpitalu nie było tak źle wszystkie połozne mnie chwaliły, ze ja po cc z bliźniakami i cały czas dzieci były ze mną, ani razu nie dzwoniłam do żadnej położnej o pomoc, fajnie się czułam jak tak ktoś chwali.
Niestety jesteśmy wcześniakami i czekają nas teraz kontrolne badania, Dominik miał wylew I stopnia :-(

Co do cc to przeżyłam to okropnie, po znieczuleniu zaczęłam się dusić i musieli podać szybko tlen, puls miałam 180, a po samym cc też nie za fajnie, ale na szczęście miałam takie połozne że cały czas podawali zastrzyli przeciwbólowe.

Dziewczyny jutro was doczytam bo od wczoraj cały czas gości mam:wściekła/y:
 
Bibiana, powtorze po gotadorze :-), super, ze jestescie juz w domku :-), a co to za wylew 1 stopnia? to takie krwiaki jak mieli chlopaki zeni.mi?

czekamy na wieksza relacje z porodu i fotki :)
 
Bibiana
super że już w domu :-)
ale czemu uznali Was za wczesniaczki?? :baffled: chyba były juz w terminie jak na bliźniaki??


Wiecie co dziewczyny jak czytam o waszych cc lub o sn wcale co niczego nie jestem przekonana. eh.. ta historia z córami tego olimpijczyka koszmar, ale cc też jakoś mi się nie widzi eh...
 
Justynia, mnie tez cc sie nie widzi, kiedy widze, ze po sn na drugi dzien w domu, ale z drugiej strony zaraz mam przed oczami tragedie olimpijczyka Bonka i wiem, ze wytrzymam cc, to najbardziej mnie motywuje
 
reklama
Polka maluszki przesłodkie :)

Ineska tak ma krwiaczka :-(

Justynia, niby zawsze jets granica błędu +/- 2 tyg, niby Tomuś jest donoszony,a Dominik nie, ale ich odruchy i zachowanie wygląda jak u wcześniaków więc pewnie też dlatego.

W ogóle dziewczyny jestem bardzo zła na oddził pediatrii, żadnej info na temat dzieci nie dostałam, cały czas o nie pytałam i wszyscy mówili ze badania są ok, a w dniu wypisu lekarka mi mówi że Dominik ma krwaiaczka na bioderku i trzeba to skontrolować czy się wchłania, a jak byłam w domu to napisane jest, że ten krwiaczek jest w głowie i mamy zrobić usg głowy a nie bioderek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i że Tomuś był okręcony raz pępowiną też nikt mi nie powiedział :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry