reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dostałam właśnie przelew z Zusu za luty i mi tak ciśnienie skoczyło, że masakra :wściekła/y: bo na koncie ponad 200 zł mniej:wściekła/y: Bo se liczą za dni zwolnienia, a nie za miesiąc - a luty miał tylko 28 dni. Normalnie złodziejstwo w biały dzień
 
reklama
Zenia dobrze, że z maluchami wszystko ok. Mi tez wczoraj nie mierzyl małych. A z ta hemoglobiną to faktycznie nieciekawie. Dośc spory spadek, a tu przed Toba jeszcze sporo czasu w trópaczku.

Lilonka no dopiero teraz doszłaś do takich wniosków ?? Przeciez to wiadomo od dawna. Złodzieje w białych rękawiczkach. Niech żyje polityka prorodzinna !
 
Lilonka ja też się wkurzyłam jak zobaczyłam wypłatę mniejszą o 300 zł :wściekła/y: no ale niestety ZUS musi okraść bezbronne ciężarne kobietki :confused2:

Zenia dobrze, że z maluszkami wszystko ok, a płeć Ci powiedziała czy dopiero na tych połówkowych?
Teraz wystraszyłaś mnie z tymi ruchami, ale ja 2 tyg później niż Ty jestem....już dziś przepłakałam pół dnia przez te ruchy mój mąż mnie uspokajał, bo mówił że to jeszcze wcześnie i mogę przestać je czuć, ale co facet może o tym wiedzieć?

Ja jutro idę na badania...powiedzcie mi jak z tym moczem? jeżeli wstaję koło3-4 na siusiu to już wtedy mam go do pojemniczka oddać czy mogę poczekać do tej 7-8 ?
 
Bibiana chodzi o to, że ja regularnie już czułam od dwóch tyg, a jeśli jeszcze nie czujesz albo sporadycznie to się nie przejmuj bo faktycznie to wcześnie :)
Bibiana nie wiem jak ty ale ja jak właśnie ide siku o tej 4-5 to potem już jak wstaje o 7 to nie mam czym sikać, ale jak masz czym to możesz spokojnie o 7 :-)
a płeć myślę, że sie w poniedziałek w końcu dowiem :-)
a i u mnie jak narazie są tak ułożone, że czuję ruchy tylko jednego dziecka bo drugie kopie w to pierwsze :-D
 
Zenia i Bibiana...ech te ruchu...jak ich nia ma zle jak sa to tez zle bo człwoiek pewnie naslu****e tylko i jak zrobi sie cichutko to sie martwi...Ja ciagle czekam na pierwsze ruchy, dziś zaczynam 18 tydzień i już zaczynam sie niecierpliwić, czy też macie dni kiedy wypelnia Was niepokój czy aby wszystko napewne jest i bedzie w porzadku? Jakiś chandrowy nastrój chyba mnie dopadł:/
 
Zenia ja właśnie od 2 tyg czułam już ruchy, tzn gilgania, zdarzyło się że przez ten okres przez jeden dzień był spokój, ale teraz to już 3 dni i nic :-( ale tak jak piszesz to pewnie wcześnie i maluchy się odwróciły lub coś....

Gloriane ale Ty jeszcze w ogóle nie czułaś ruchów więc na pewno jest ok, jesteśmy na wczesnym etapie i nie możemy panikować:tak:

Zenia mam czym siusiać :-D w ogóle bardzo często musze na kibelek chodzić, tak co 2 godz :confused2:
co za rodzeństwo już od małego się kopią :-D

Gloriane a Ty znasz już płeć?

A co do imion to my też mamy wielki problem....tzn ja mam swoje typy ale mąż....niezbyt zadowolony....
 
gloriane niepokój jak to mówi moja mama teraz ze mną już pozostanie do końca życia o moje dzieci :sorry:
nie przejmuj się, jak nie czułaś jeszcze w ogóle to masz czas żeby poczuć. Na pewno z Twoimi maluchami wszystko w porządku i już za niedługo zaczną do ciebie pukać :tak:

Bibiana teraz póki mają miejsce to pływają tam równo :-) moje co wizyta to inaczej ułożone
 
Bibiana rzuć Twoimi pomysłami na imiona:) Nie znam jeszcze płci niestety, dopiero na połowkowym pewnie poznam czyli dopiero de facto w 22 tygodniu. Chciałabym już wiedzieć co tam z soba noszę:) Myśleć już jakoś bardziej osobowo, bo narazie musimy się z mężem zadowolić nazywaniem ich krewetkami;);)
 
Bibiana - dawaj pomysły na imiona:tak: ocenimy kto ma rację ;-)

Gloriane - ja dostałam kopniaka w 19+4 tc, ale od razu takiego, że się wzgórek na brzuchu zrobił.
 
reklama
Do góry