reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Gadocha :-) a Gniewko całkiem fajne imię.
Mi to się każde imie podoba...tzn, jak nawet mi się nie podoba to jak już jakieś dziecko je nosi to imię nagle nie ma znaczenia i zaczynam je lubieć, tak było z Marceliną, nigdy mi się to imie nie podobało, kiedyś mój chrześniak wymyślał nam imiona i mi nadał Marcelina a siostrze Ryszarda i ta Marcelina z czasem mi się spodobała:tak:

Margaret pewnie tuli swoje maluszki.
 
reklama
Dziewczyny, kilka dni mnie tu nie było, a tu tyle zmian.
Aguś - gratuluję córeczek:)))
Margaret - trzymamy kciuki!
A nawiązując do Waszego tematu imion, to temat aktualny u nas. Jesteśmy na etapie drugiego imienia żeńskiego, na pewno będzie Pola:)
 
Sade- jak w szpitalu?

Eevlee- dobrze, sterydy na plucka sa dobre dla dzieci i będziesz się czula spokojniejsza gdyby cos się zaczelo dziac.

Lilonka- ale fajny weekend ci się zapowiada ;) teraz jak mowisz o pieniadzach za luty to ja tez dostalam mniej, ale ze ja nie jestem z tych dociekliwych to po prostu machnelam reka i zapomnialam…

Miss- ja tez dzis slaba noc mialam, konczyla mi się mineralka i maz mi dolal do butelki wody z czajniki, okazalo się ze to nie jest dobra mieszanka bo podraznila mi zoladek, wiec w nocy nawet lekkie musniecie dzieci w okolicy zoladka powodowalo bol. Nie moglam spac na zadnym z bokow ani na wznak.. okropna noc!

Miss, Lilonka- trzymam kciuki za wasze dlugo donoszone terminy bo ja z Tigla już zaraz po was, no jeszcze tylko Novamama przed nami ale my już na drugim miejscu będziemy!!!!!!! Tigla- a my to tak do 22 kwietnia, może być? pasuje? ;)

Rozyczko- ja kupilam wlasnie dwa, dla kazdego po jednym. Widzialam ten filmikiz karmienia blizniakow, w którym dwa rogale bardzo się przydawaly, a jak je ustawiam bokiem to robi mi się jeden wielki kwadratowy rogal dookoła calej mojej osoby- czyli tak jakbym kupila ten specjalny dla blizniakow. Trudno mi powiedziec czy będą praktyczne, ale już je mam i mysle ze wykorzystam- jak nie do karmienia to do podpierania dzieci.

Zenia- gratuluje wizyty ;) anemiku mój kochany- u ciebie jest teraz okres najwiekszego rozrzedzania się krwi, krew zacznie się powoli zageszczac z powrotem od 29tyg. Do tej pory uwazaj na diete, niech będzie bogata w zelazo ale tez witamine c i kwas foliowy. Ja w szpitalu dostawalam na anemie 3xkwas foliowy, i to ten 0,5mg co jest na recepte, a nie ten 0,4, który my wszystkie kupujemy ot tak sobie. Zelazo się wchlania lepiej razem z kwasem foliowym i witamina c ale branymi razem, a nie jakos tak w ciagu dnia, jak ci się przypomni. To pisalam ja- doswiadczony anemik. W drugim trymestrze norma nizsza hemoglobiny to 11 dla ciazy pojedynczej. Z blizniakami jest pewnie inaczej, ale tego nikt nie przebadal (jak zwykle :/)

Agus- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zalacznik nie dziala, jak będziesz miala czas to wrzuc nam fotke jeszcze raz!

Dominska- i jak wrazenia po Matce Polce?

Ja już po porannej wizycie na nfz, ale tam bez zadnych rewelacji bo i usg nie ma. Natomiast szynka trzyma i jest dluga, o ile pani doktor może to okreslic. Czekam na wizyte o 22.45, tam będą konkrety.
 
kretowinko - powiem Ci, że w Matce Polce opieka jest porządna. Inne dziewczyny też były zaskoczone, chociaż podobno złą sławą "cieszy się" blok porodowy. Ale z tym też jest różnie, bo są i zadowolone. A Ty zdecydowałaś się już na szpital? Jak Maluszki?
 
AGUS serdecznie gratuluje!!! :-)

dziewczyny a u nas było tak,że mój M w dzień transferu oczywiście musiał już wyjeżdżać, no i tuż zanim wstał i pojechał to tak przytulił mój brzyszek, pogłaskał, powiedział że tam Zosia i Julek i mam się opiekować i głaskać codziennie od niego ... no i ciekawe czy faktycznie będzie parka, oczywiście nie wiem czy takie imiona zostaną, bo jak później M powiedział,że on tylko "tak" powiedział, a ja już wtedy tak je nazywałam
 
Aguś jeszcze raz gratuluje i prosimy o ponowne przesłanie zdjęć bo nie widać:tak:

Kretowinko dobrze że szynka trzyma, ale kciuki za wieczorną wizyte trzymam:tak:

Ciekawe jak ja z hemoglobiną, na razie była ok ale przy Filipku też tak mialam, a na drugim badaniu już była niska, a tu jednak dwójka, więc za wszystkie anemiczki kciuki zaciśniete &&&&
 
gotadora- to jak bedzie parka to normalnie nie ma wyjscia i musza zostac Zosia i Julek! maz zaczarowal i sie udalo, to znaczy ze to szczesliwe imiona dla nich! &&&&&&&&&&& za parke!

dominska- ja rodze w madurowiczu bo stamtad mam ginke. ciesze sie ze w matce polce zaczeli dbac o dobre traktowanie pacjentek, przeciez to taki trudny okres dla kazdej z nas. a maluszki- dziekuje, bardzo dobrze sie maja :-D dzis wieczorem moze cos wiecej bede wiedziec :) a ty po pobycie? jak twoje maluszki? co ci robili?

bibiana- ja rowniez trzymam za wszystkie anemiczki :-D zawsze sluze rada jako doswiadczony anemik :-D oby nie byla nikomu potrzebna :-D

ja mam kontakt do sade, ale na razie nie odpowiada na mojego smsa, wiec nic wam nie moge od niej przekazac, swoja droga- taka dluzsza cisza i my juz zaczynamy sie zastanawiac... jak tylko cos napisze to dam wam znac
 
Kretowinko - to była kontrola czy nie dochodzi do tego zespołu podkradania u dziewczynek. Wyniki dobre, następna kontrola za 3 tyg. Godzinami mogłabym podglądać co też one tam w brzuszku robią, jak się wiercą:)
A faktycznie, mówiłaś już, że w Madurowiczu rodzisz. A dziś jak zrozumiałam masz wizyte u ginki? Kciuki zaciśnięte:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kretowinka gratulacje szynki dlugaśnej i kciuki trzymam za wieczorną wizytę :tak: Dziękuję za rady co do spożywania żelaza :) Lekarka mowiła że byłoby najlepiej jakbym je przyjmowała na czczo bo najlepiej się wchłania ale mogę wymiotować z drugiej strony przez to, no zobacze rano spróbuje i popiję wodą z cytryną
Aguś gratuluję :-D ale faktycznie wrzuć zdjęcia jeszcze raz
z imionami też mamy problem :rofl2: co do chłopca to do kompromisu doszliśmy jeszcze przed ciążą :-) w radiu przedstawili Maksymiliana jakiegostam ja powiedziałam że podoba mi się to imię M mówi że całkiem fajne więc stwierdziłam, że uzgodnione i tak będzie miał na imię nasz pierwszy syn :-) a reszta nie wiem :confused2:
a tu może znajdziecie inspiracje co do imion
http://ksiegaimion.republika.pl/name_fem.htm
http://ksiegaimion.republika.pl/name_mal.htm
 
Do góry