reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Wow, faktycznie dzień pełen niusów!

Trzymaj się Margaret,faktycznie różnie to bywa z czopami...ja w niecałe 20h po odejściu tuliłam synka (u mnie znaki porodowe zaczęły się od lekkich skurczy). Kciuki &&&&&&&&&&& za Waszą trójkę :-)

Lilonka,a próbowałaś smarować vit A+E w kapsułkach? Ja tak mojemu synkowi leczyłam.

Maggi,masz supermega hemo jak na ciążę i to bliźniaczą! Ja mam w okolicach 11 i lekarze mówią, że jest ok. Sama ostatnio się upomniałam, bo trochę spadła, więc biorę 1xdz. Biofer (nie przepadam za czerw.mięsem...) Dopytaj lekarza o powód jak masz wątpliwości.
 
Margaret POWODZENIA :tak::tak::tak:

Maggi ja całą ciąże mam hemoglo0binę w normie, nigdy nie spadła poniżej 12 i nie miałam zapisanego żadnego żelaza
 
Margaret- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

tigla- ale super wiesci z twojej wizyty!!! ja mam nadzieje na podobny obrot sprawy jutro! milej zabawy z lozeczkami!
 
Margaret, trzymam kciuki, czekamy na malenstwa.
A mi lekarz na wieczornym obchodzone zdecydował sie zapodac sterydy na rozwój plucek maluchów. Tak na wszelki wypadek.
 
Hej dziewczyny,
Nie moge jakoś spać przed szpitalem,ale bedziemy w kontakcie.Faktycznie czytam i czytam dzisiaj i natłok newsów:)
Po pierwsze to bobaski super anika,hakima i agus gratulacje:)
Trzymam kciuki za wizyte kretowinka!!!Tigla oby tak dalej,eevle dasz rade,nie stresuj sie tylko za bardzo,margaret to ładnie dajesz,urodzisz 15 tego tak?:)Badz twarda!!!czop to faktycznie nic pewnego mi odszedl chyba ze 3 dni wczesniej,wiec zobaczymy:)
Bedziemy w kontakcie do usłyszenia ze szpitala.A właśnie miałam spytać dziewczyny po porodach juz, czy miałyście w pierwszej dobie pomoc przy maluchach czy nic a nic?U mnie jest taka opcja wzięcia babki na kilka godzin i myśle,bo przy synku miałam farta bo był spokojny,ale tutaj niewiadomo i jeszcze dwójka,tutaj niewiadomo jak sie będe czuła i sama nie wiem.Pewnie dam rade bo co mam nie dac....?Trzymajcie sie i dobranoc:)
 
Eevlee- przegadaj jeszcze maluszkom żeby troszkę jeszcze posiedziały w brzuszku. Dobrze jednak że dali ci już te sterydy w razie czego.

Sade- to chyba stres już cię dopadł że dziś do szpitala trzeba się położyć. Będzie dobrze:) w końcu wszystkie forumowe kciuki te małe i te duże za waszą trojeczke zaciśnięte:) czekamy na wieści.

Z tym żelazem to wyczytałam że nawet przy dobrych wynikach podaje się go profilaktycznie właśnie przy ciazach mnogich w 2 i 3 trymestrze. Więc dla dobra maluszków nie będę kombinować i połykam go tak jak zalecił lekarz.
 
Margaret kciuki nadal zaciśnięte....no chyba, że juz tulisz maleństwa :-)

Eevlee za Ciebie też trzymam kciuki, niech maleństwa jeszcze w brzuszku posiedzą, przecież u mamusi w brzuszku najlepiej.

Sade na pewno będzie jakaś pomoc, chociaż zależy też na kogo się trafi, ja z synusiem miałam dużą pomoc, po porodzi byłam bardzo słaba, bo 2 nocki nieprzespane i nie było problemu żebym zostawiła im dzidziusia na noc, nawet jak rano przyszły i zobaczyły, że nadal śpię, to dały mi jeszcze trochę czasu na zregenerowanie sił, na drugą nockę jak mały mi płakał, bo nie umiałam karmić (płaskie sutki) to przyszła babeczka i pomogła mi, zapytała czy chce odpocząć to weźmie dziecko, ale nie chciałam....więc wszystko zależy na jaki dyżur trafimy.
trzymam kciuki
 
reklama
Sade - zaciskamy kciuki i czekamy na wieści z frontu szpitalnego:tak:

Margaret - kochana a Ty jak tam?

Maggi - ja właśnie też czytałam o tym żelazie, że jak już spadnie to potem ciężko poprawić wyniki - patrz przykład Kretowinki :tak:

Do mnie wczoraj zawitały łóżeczka i materacyki, dzisiaj już kurier dzwonił z pościelą, więc w sobotę będziemy się bawić w Boba Budowniczego ;-)

Eevlee - dobrze, że te sterydki dostaniesz - zawsze to większe zabezpieczenie dla maluszków. Chociaż ja wierzę, że grzecznie będziesz zaciskać nóżki do 36 tc:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry