reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gloriane ja póki co mówię do nich Bąbelki lub Prawek i Lewek :-D

U nas na 80 % będzie parka i moje typy imion to Marcelinka i Tomaszek i ostatnio spodobał mi się Lucjan, mąż nie ma typów ale na moje imiona reaguje tak :confused2: no jedynie Lucjan mu się spodobał, o Marcelince nie chce słyszeć, a mi tak bardzo się podoba i nie odpuszcze i tak mu odpuściłam z jednym męskim imieniem bo podoba mi się Eliasz ale jego mina była taka :no::crazy: ale jak ja się go pyatm o imiona to on nie wie i taka z nim gadka
 
reklama
Ha! Skąd ja to znam:) Moim typem jest Michalina na co mąż kompletnie się nie zgadza ale i nic mądrego nie zaproponuje;) A u nas jest dodatkowe utrudnienie, bo Em nie wymawia "r" więc ustaliliśmy, że siłą rzeczy pewne imiona odpadają:)

A obstawiam damskie imiona bo mam coś przeczucie, że jakaś dziewczynka na bank tam we mnie siedzi:D

Jak dla mnie Marcelina i Tomasz to bardzo ładne dość klasyczne imiona:)
 
tylko mąż nie chce Tomasza, bo jego kierownik ma tak na imię, a żeby nie było że się podlizuje :eek:
Michalina bardzo ładne, moja mama nam ostatnio zaproponowała, ale mam kuzyna Michała na którego w dzieciństwie mówiliśmy Michalinka i zaraz z nim skojarzyłam :-) ale i tak by to nie miało znaczenia, chyba wyrosłam z tego hihi nawet nie patrzę żeby imie pasowało do nazwiska, bo mamy tak beznadziejne, że każde imie dziwacznie brzmi z tym nazwiskiem :-D
A dla chłopczyka masz imiona?

U nas jak będą dzieci jednej płci to nie wiem jakie dam imiona:sorry:
 
Nam też niestety czasem bardzo ładne imiona kojarzą się z kimś albo z czyms nieodpowiednim i wtedy następuje dyskwalifikacja;) Moje pierwsze gorące typy to : Hanna, Karol, Stanisław... Bardzo podoba nam się Ida ale...nasza kotka tak sie nazywa;););)
 
Michalinka, Marcelinka - bardzo ładne imiona. Tomaszek też :tak: Lucjan kojarzy mi się z M jak miłość
U nas dwie dziewuszki miały być Zuzia i Hania, a dwóch kawalerów Maciek i Filip. Podobał mi się jeszcze Krzyś i Wojtuś - ale emek odrzucił;-)
 
Z tym wyborem imion to Wam nie zazdroszczę. Jak decydowaliśmy się z emkiem to mieliśmy tak rozbieżne typy, że wydawało się, że będzie Jeremiasz i James (żart oczywiście). Wkońcu postanowiliśmy wybrać jakieś wyjście i każde z nas dało jedno imię po ważnym mężczyźnie z rodziny i tak mamy Pawła i Tadzia.
Co do moczu to najlepiej ten , co to jest po wstaniu. Mocz powinno się przechowywać najdłużej 1,5 h przed oddaniem do analizy.

Ruchy też poczułam coś około 19 tc, najpierw delikatne, a potem to już poszło karate. Teraz mają już za mało miejsca, więc to już bardziej jest wypinanie.

Lilonka - mnie zus okrada co miesiąc. Już nawet nie chce mi się komentować. A jak rozmawiałam z "uprzejmą" babą, która tam pracuje to usłyszałam, że jakbym tak szybko nie poszła na zwolnienie to byłabym mniej stratna. Tylko kobieta tak dobrze zrozumie drugą kobietę...

Ciekawe co u Sade i Margaret...
 
Miss mi się bardzo podoba Tadeusz, ale mój mąż twierdzi że poważne imię, a przecież każde imię ma zdrobnienie....ech Ci faceci :-)
Jeszcze Teodor mi się podoba.

Mam nadzieję, że mnie zus więcej okradać nie będzie :no:

Lilonka no mi tez sie z tym Lucjanem kojarzy, ale jest bardzo sympatyczny więc nie przeszkadza mi to, początkowo mojemu spodobał się Lucjusz ale kojarzyło mi sie to że jak będę zła na Lucjana to wtedy zawołam go Lucjusz :laugh2: tak było z Filipkiem, jak coś przeskrobał to był Filipiuszem :)

Glorian u nas Filip miał być Karolem, ale wtedy mężowi się nie podobało, a teraz by chciał Karola ale ja znów nie chce...ale na szczęście mamy czas :)
 
No ciekawe... chyba Maggi miała numer do Margaret...
u nas chyba Tadzio będzie na drugie, po teściu, a Pawełek też ładnie... z resztą wszystkie takie klasyczne imiona są ładne... nie przepadam za to za Dżesikami, Vanessami, Nicolami i innymi takimi wymysłami
chyba że ktoś na emigracji w UK:-)
za to podobają mi się z nutką wschodnią: Lena, Natasza:-)
 
Za to moja mama miała wyobraźnię - chciała mieć Żaklinę albo Żanetę:szok:
A ojciec chciał dla chłopca Robert, a dla dziewczynki- Gadocha:-D Swoją drogą to ta Gadocha się tak słowiańsko kojarzy... z typu imion Dobrosława - Dobrochna:-) albo Gniewko jak w Przepisie na życie ;-)
 
reklama
hejj! melduję że dziewczyny się urodziły we wtorek. Zaskoczenie było choc dzień wcześniej odpadł mi czop. O 4 nad ranem odeszły wody i po 4 godzinach już malutkie były z nami. Akcja szybko szła, i skurcze były i 4 cm rozwarcia..dostałam zastrzyk na rozwój płucek, ale jedna mała musiała byc podpięta do aparatu na 24 h,już jest dobrze, Milena poza inkubatorem, Kalina jest jeszcze za mała 1870g jak się urodziła więc musi przybrac. Ja już lepiej się czuję, rana rwie ale ketonal działa cuda :p Ogólnie wsio oki :)Zobacz załącznik 545202Zobacz załącznik 545203Mila i Kala
 
Do góry