reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Ciąża bliźniacza

Palm - ja też na ten wózek się nastawiłam. Widzę że obie będziemy rodziły (mam nadzieję) latem - a wtedy Maluszki będzie się jednak lżej ubierało. W moim przypadku jak urodzę w czerwcu to myślę że do zimy akurat gondola wystarczy. A jak później trzeba będzie już ciepłe kombinezony zakładać - to na spacerówki się przerzucimy.... Tak mi się zdaje...
A po przejrzeniu tych wszystkich wózków chyba koniec końców się na ten Baby Active Twinni zdecydujemy. Chyba że nagle coś nam sie odmieni :) Ma dobre opinie i cena też jest ok. A widziałaś go 'na żywo'?
 
reklama
Różyczka smaruję, jadę dwa razy dziennie - rano oliwka z aloesem, a wieczorem krem Mustella. To raczej takie ciągnięcie wewnątrz, a jeszcze jak mi się ogromny Fifi wypnie to już wogóle ;-) jej dziś rano to normalnie karnawał miałam w brzuchu Filipek z Alusią/Patrysiem tańcowali chyba na tłusty czwartek:-p Emek się postarał przed pracą kupił pączki i jestem w szoku:szok: ale mniaaaaam:-D

Wózeczka niestety nie widziałam na żywo, mieszkam na zapupiu, ale w sklepie jednym można obejrzeć ABC i co mi się w nim nie podoba to to, że dziecko z tyłu zasłania przednia gondola.. w Twinni tył jest wyżej, a ja lubie mieć wszystko na oku:happy2:
 
Ostatnia edycja:
https://www.babyboom.pl/forum/porady-rehabilitantki-f393/kiedy-spacerowka-52931/

W moim wózku babeczka mówiła, że woziła maluchy do 6 miesiąca - ale u mnie 6 miesiąc będzie wrzesień/październik, więc jeszcze bez tych wszystkich kombinezonów i kurteczek. A w spacerówce jeżdżą do teraz (skończą w kwietniu 2 lata). Zobaczymy jak nam posłuży, bo wydatek, mimo że wózek używany - całkiem spory.

Moje szkraby aktywne są w dzień - w nocy raczej dają pospać, ale sam brzuch i waga przeszkadzają, no i wstawanie na siku.
 
Różyczka - leci leci ten czas:tak: chociaż od kiedy jestem na zwolnieniu - to jakby zwolnił ;-) cały czas odliczamy czas do kolejnych wydarzeń - teraz 22.02 czeka nas wizyta, a potem czekamy na 34 tydzień (skończony) - czyli na 10 marca.

Ja też zaraz wciągnę pączka i inkę z mlekiem :-) I wcale nie będę się przejmować kg;-) Chociaż na plusie jest już 14:szok:
 
Różyczka nie wiem czy widziałaś Babyactive Twinni – opinie na temat wózka | Bliźniaki blog podoba mi się to męskie spojrzenie;-)

Lilonka lejemy na kg, teraz można poużywać bezkarnie, później będziemy się martwić;-)

Mój kot jest dziś w szale od samego rana.. 8kg zwierz galopuje po całej chacie, a teraz przylazł i wpycha mi łapy pod laptopa..:no:
 
Ostatnia edycja:
A ja gdzieś znalazłam na necie, że ten facet jest od producenta i to on na większości for pisze opinie. Sama myślałam o tym wózku, ale moja druga połowa kategorycznie stwierdziła, że tylko jeden obok drugiego;-)
 
IMG_8789A.jpg

mnie tylko zastanawia czy wygodnie to prowadzić skoro budka gondoli jest tuż pod rączką. Z resztą przy spacerówce jest tak samo. Nawet na stronie producenta nie widziałam żeby ta gondola była przodem do prowadzącego.
 
reklama
I na jaki się zdecydowaliście Lilionko?
Ja myślałam o tym Freestyle Twins

My wybraliśmy EasyWalkera duo - tzn połowę mamy już w domu - gondolki i foteliki MaxiCosi, a spacerówkę odbierzemy za 2 tygodnie. Bardzo zależało mi na możliwości wpinania fotelików w stelaż, bo to spora wygoda jeśli trzeba z dziećmi jeździć do lekarzy. Gondolki są składane na płasko. Generalnie wózek bardzo lekko się prowadzi i jest bardzo zwinny. Ale tak naprawdę wypowiem się za pół roku :tak:
 
Do góry