reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Palm - ostatnio się okazało że mamy...właściwie mój mąż ma kolegę z poprzedniej pracy czy nie wiem skąd - nie ważne - ale urodziły im się bliźniaki - mają teraz pół roku - i kupili właśnie ten wózek. Bardzo sobie go chwalą. Nie ma mowy o tym żebyśmy go od nich odkupili - ale mamy w planie się w przyszłym tyg.do nich wybrać i pogadać trochę...o w wózku i innych gadgetach - co im się przydało a co nie.
 
Kurcze no mi też nie uśmiecha się prowadzić tramwaj bo nie jestem motorniczym, ale przemawia za, że Twinni jest lekki, wąski itp. a ja mam identyczną sytuację co ten facet.. blok, 1 piętro, podwójne drzwi, biedronka;-) itp.
Easywalker świetny powóz ale ta cena..:szok:, a moja mama chce by był nowy i nie przegadasz:wściekła/y: a że ona funduje to też nie chcę podrzucać za drogich..
 
U nas też ze względu na drzwi, IV piętro i windę wózek jeden obok drugiego nie wchodzi w grę.

Dziewczyny - nie mamy jeszcze ani jednej rzeczy dla naszych Maluszków!!!!! Czas jakieś zakupy zacząć robić...nie wiem od czego się zabrać..płci nie znamy więc póki co myślę że łóżeczka będą pierwsze - i uniwersalne kolory ciuszków... Chcemy kupić łóżeczka z przykrywanymi szufladami bo mamy małe mieszkanie i każda przestrzeń musi być wykorzystana :) Jakbyście jakieś fajne linki miały - podrzućcie proszę.
 
Dziewczyny wcale mnie nie pocieszyłyście :-( ehh ciężko będzie ale jakoś trzeba przetrwać jeszcze jakieś "tylko" 24tyg :eek:
 
Kobitki - ja 7 piętro i stara winda :-) Z maluchami raczej sama nie będę łaziła po sklepach, bo na ciężarowca się nie najmowałam - maluchy, wózek i jeszcze zakupy:no::no::no: nie ma mowy. Emek będzie robił wracając z pracy albo wieczorkiem podskoczymy razem. A wózek do windy będę wkładać w częściach - osobno stelaż, osobno gondole. Albo stelaż będzie przechowywany w bagażniku, a nosić będę tylko gondolki. Zobaczym w praniu :-) W każdym razie spacery mają być przyjemnością i dla mnie i dla dzieci ;-) i mam nadzieję że tak będzie.
Z resztą Twinni chyba na długość też nie wlezie, bo winda (przynajmniej moja) jest krótsza niż 1,55.
 
Różyczko mój pierwszy zakup dla maluchów był w 10 tc;-) kupiłam 4 pary skarpetek/niedrapek:-D teraz to kupiłam dwa kocyki, dwa rożki i dwa ręczniczki z kapturkami, wszystko w neutralnych kolorach bo jeszcze nie znam płci drugiego niuńka. Tak powoli wyprawkę kompletuję, żeby później nie było na hurra wszystko. Kupowałam od tego sprzedającego i jestem zadowolona:happy2: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jeśli chodzi o łóżeczka to wybraliśmy ARUŚ - SOLIDNE ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ 9KOLOROW OKAZJA (2999832120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Widziałam na żywo i są naprawdę cudne. Z wyposażeniem można kupić na allegro za ok 600zł za sztukę. Szuflada to ekstra wynalazek:happy2: u mnie też się sprawdzą bo mieszkanie nie za duże a w planach był jeden dzidź, a że tak wyszło jak wyszło, szczęśliwie oczywiście, to miejsce na pieluszki itp. bardzo się przyda:happy2:
 
U nas też ze względu na drzwi, IV piętro i windę wózek jeden obok drugiego nie wchodzi w grę.

Dziewczyny - nie mamy jeszcze ani jednej rzeczy dla naszych Maluszków!!!!! Czas jakieś zakupy zacząć robić...nie wiem od czego się zabrać..płci nie znamy więc póki co myślę że łóżeczka będą pierwsze - i uniwersalne kolory ciuszków... Chcemy kupić łóżeczka z przykrywanymi szufladami bo mamy małe mieszkanie i każda przestrzeń musi być wykorzystana :) Jakbyście jakieś fajne linki miały - podrzućcie proszę.

Różyczka - my zaczęliśmy od zamiany naszej sypialni w pokój sypialniano-dziecięcy. Zamówiliśmy szafę i komodę na wymiar - jak największe żeby wlazły i nasze i maluchów rzeczy. Czeka nas jeszcze wymiana łóżka na narożnik, żeby jajaś przestrzeń tam była.
Łóżeczko KAMIL z szufladą + MIŚ Promocja Wyprzedaż (2977109780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

łóżeczka chcemy takie, a do tego materace lateksowe - co prawda to chyba najdroższa możliwość materacowa, ale właściwości i opinie lekarzy nas przekonują.
Z resztą kupując materac dla nas do łóżka przekonaliśmy się jakie to jest ważne.
 
zienia będzie dobrze:-) polecam poduchę rogala między nóżki:happy2: jedyne co mnie w nim wkurza to, że jak położysz głowę to w uchu przesypuje się ten granulat styropianowy, którym jest wypchany;-)

lilionka w takim wypadku doskonale Cię rozumiem:happy2: mój M będzie pracował latem od 6-20 więc zakupy nawet te najdrobniejsze będę musiała robić sama. Stelaż będzie miał miejsce w bagażniku. Do domu raczej rzadko będę wjeżdzała. Teraz trzeba sprzedać jedno auto i kupić coś dużego..
 
reklama
Ja mam rogala z Motherhooda i tam jest normalne wypełnienie jak w podusi.

Palam - to przechlapane, po tylu godzinach pracy pewnie nie będzie miał sił, żeby Ci pomóc przy dzieciach. Chociaż mam nadzieję, że on nie z takich i nawet po tylko godzinach będzie bawił się z dziećmi.
 
Do góry