reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

marcikuk jak mozesz napisz jaka masz ta poduszke, gdzie kupowalas?
ja zwlekam z kupnem, ale chyba sie nie obejdzie, a jest tyle do wyboru, ze nie wiem jaka najlepiej...
 
reklama
Anika- jaki słodki brzuszek bardzo mi się podoba!:)

Onlyone- A ja miałam identyczny jak ty na tym samym etapie ciąży, oprócz brzucha to jesteś chudzielcem-super wyglądasz!!Powodzenia na środowej wizycie:tak:
madmax- mój brzuch już ma 115 cm, teraz Twoja kolej na fotkę ;-)

Witam wszystkie nowe laseczki na naszym forum a tym, które mają wizyty w tym tygodniu życzę powodzenia i mooocno trzymam kciuki i czekam na wieści!
 
Kasia - gratuluję bliźniaków :))) A co do ruchów to niestety nie wiem jak to jest, bo moje jeszcze za małe :)

Jak tak zachwalacie tę poduszkę, to się chyba szarpnę :))) Polecajcie skąd kupiłyście :)

Onlyone - ależ masz ogromny brzusio :))) A do tego sama chyba jesteś kruszynka, więc dodatkowo robi wrażenie :-D Ale wyglądasz super!! :))
 
Dziewczyny, brzuszki macie superowe. Nie wiem czemu, ale uwielbiam brzuchy ciażowe - takie zboczenie w sobie odkryłam. Może dlatego, że tak długo czekałam na swój, choć narazie wygląda jak bym była wzdęta. Ale jeszcze trochę i tez rzucę fotkę :-)

Pachnąca, ja też wszystkie zakupy dla dzieciaczków odkładam na początek nowego roku. Nie chcę zapeszać i nadal układam sobie wszystko w głowie. Niedawno bałam się jak ogarnę opiekę nad dwójeczka, ale patrząc na zdjęcia Waszych pociech, już nie mogę się doczekac aż utulę swoje szkraby w ramionach. Z niecierpliwością czekam na usg za tydzień - liczę, że lekarka dopatrzy się wstępnie płci. A u Was kiedy lekarz stwierdzoł płeć dzieci?
 
Dziękuję Wam dziewczyny za wyjaśnienia. Już się uspokoiłam, a dodatkowo zadzwoniłam do mojego lekarza i powiedział, że na tym etapie to normalne. Za tydzień mam badanie USG, i dlatego nie wiedziałam co robić, ale dobrze, że znalazłam to forum, teraz będę tu częściej zaglądać, ciekawych rzeczy tu się można dowiedzieć i podzielić doświadczeniami , obawami, no i pocieszyć na wzajem.
Pozdrawiam gorąco:-)
 
anika222 - różnią nas 3 tygodnie, ale w objętości brzucha niewiele. Jak odzyskam swój aparat to udokumentuję...:biggrin2:
Onlyone - ja sok z żurawiny piję, a do tego urinal.Zobaczymy jakie będą kolejne wyniki badań. A brzuszek idealny jak piłeczka - super :-)

Ja dzisiaj odebrałam samochód i pierwszą dostawę ciuszków...czyli temat zakupów dla dzieciaków rozdziewiczony ;-)
 
Super :)) Też już mnie korci do zakupów :-D

I też się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć dzieci - chciałabym parkę, ale ze wszystkiego będę się cieszyć :))

Evlee - trzymam kciuki za usg :)) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A jak przy zakupach jesteśmy - nurtuje mnie kwestia łóżeczek dla dzieci - jedno czy dwa..? Nie wiem co myśleć - różnie o tym myślę i już mam mętlik :))
 
reklama
Do góry