reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Onloye brzusio cudny a nóżki chudziutkie ;-)

Miss to masz juz spory brzuch ja myślę ,że nie będę mieć ogromnego -w poprzednich dwóch ciążach też nie był pokaźny choć tych rozmiarów był w ósmym miesiącu

pachnąca ja chyba na sam początek zaopatrze się w jedno ale to się jeszcze okaże
 
reklama
Onlyone – masz cudny brzuszek a tak w ogóle to chudzinka z Ciebie

Gieniek – postaram się wrzucić fotke jak m mi zrobi, bo ja mam awaryjkę aparatu .:wściekła/y:

Kasia – ja też czuję raz mocniej raz słabiej ale staram się nie szaleć, to jest chyba normalne
Anika222 – ładny mały brzusio:tak:
Pachnąca – ja kupuję 2 łóżeczka;-)

A co do poruszanej poduszeczki to też zamierzam kupić kojec MOTHERHOOD, bo już nie daję rady spać i myślę, że się przyda a poza tym wiele dziewczyn poleca.

Mam do Was pytanie czy tyjecie również w innych częściach ciała bo ja już w biodrach +7cm :szok: w udach +4 :szok: zastanawiam się czy to normalne i zejdzie czy też trzeba będzie nad tym popracować
 
Madmax tycie w innych częściach ciała niż brzuch to norma mi też już trochę poszło w tyłek ale można szybko dojść do siebie po porodzie
 
Madmax, ja od początku ciąży przytylam dużo, bo 4 kg. A to dopiero początki. Zauważayłam, że stałam się obszerniejsza w biodrach, ramionach i oczywiście na brzuchu. Aż boje się co będzie później. Jestem jednak skłonna do wszelkich poświęceń, byleby dzieciaczki były donoszone i zdrowe.

Ja na pewno zakupię dwa osobne łóżeczka :-)
 
Jesli mowa o wyprawce dla maluszkow to czy zastanawialyscie sie nad wozkiem? a moze macie juz wybrany? Ja mam taki metlik w glowie, ze juz sama niewiem co mam wybrac. Niby tyle wszystkiego jest w sklepach jednak nie mam pojecia czym sie kierowac przy wybieraniu wozu dla dziecaczkow.
 
Bojka, ja wstepnie oglądałam wózki i pożytek z tego taki, ze wózków bliźniaczych nie jest zbyt duzo modeli. Wybór więc powinien byc latwiejszy. Ja na dzień dzisiejszy zadecydowałam, że chcę mieć wózek, w którym dzieci siedza jeden obok drugiego a nie np. jeden za drugim. Chciałabym tez aby był kompaktowy - 3 w jednym. By można było zrobić z niego wózek głęboki, spacerówkę lub wpiąć nosidełka.
 
Ja też mam kojec z Motherhood, dostany w prezencie i polecam:-) Bojka jeśli chodzi o wózek, to u mnie jest problem z wnoszeniem i szukam czegoś lekkiego - jak na razie myślę o Baby Jogger City Mini Double z gondolami, ale to jeszcze może ulec zmianie:-)
Brzuszki macie piękne. Jak namówię emka na fotkę, to wrzucę moją piłeczkę :-)
 
Eevlee wozkow niby mniej ale sama niewiem czy przez to wybor latwiejszy - niestety. Tak jak Ty wiem tylko tyle ze chce miec wozek jeden obok drugiego i nic wiecej. W kazdym wozku ktory ogladalam jest cos nie tak. A to strasznie szeroki, a to bardzo waskie gondole lub jeszcze gorzej waskie spacerowki. Tak zle i tak nie dobrze. Dla mnie to jakis kosmos te wozki. Cala reszte wyprawki ogarniam tzn. mam dwa lozeczka, wiem jakie ubranka sa mi potrzebne i ogolnie cala reszta wyprawki wiem co i jak, ale kurde ten wozek KOSZMAR.
 
reklama
Anika tez ogladalam ten wozek, ale ja mam zakodowane cos w glowie ze musza byc normalne gondole i to mi troche komplikuje zycie.
Lilonka zastanwailam sie tez nad baby jogger jednak dla mnie minusem sa waskie gondole, brak regulowanego podnozka i ze rozne dodatki do wozka trzeba dokupic osobno.

Powiem wam ze jest w sumie jeden wozek ktory bym bardzo chciala miec jednak cena :szok: ponad 4 tys jest to • Wózek spacerowo- głęboki dla bliźniąt TFK Twinner Twist Duo 2012/2013 to niewątpliwie podwójne szczęście. - 4119.00
 
Do góry