reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

magda_b
Super nowiny :-) Optymistyczne.... ja szykuję sie do szpitala już w tym tygodniu i nie ukrywam, że strach ogarnia ;-)
Gratuluję i życzę samych radości z macierzyństwa

Nic się nie stresuj!! Wiem że łatwo napisać ale taka jest prawda:-) ja się strasznie stresowałam... oczywiście o dzieci, a jak się urodziły i lekarze powiedzieli że są zdrowe to stres znikł w niepamięć i ogarnęła nas sama radość! Moje dziewczynki urodziły się dokładnie w dniu jak kończyliśmy 37tc. I u Ciebie też pewnie tak będzie. Jak będziesz miała pytania to pisz:-)
 
reklama
Witam!
Gratuluję wszystkim nowym rozpakowanym mamusiom :-D:-)
Ja jutro rano idę na glukozę...ciekawe jak dam radę:baffled:
A 4 lutego wizyta u lekarza...zobaczę moje skarby:happy2:
Pozdrawiam
 
To chyba tak jak u każdej mamy oczekującej bliźniaków :tak:ha ha ja termin mam na 28 czerwca,ciekawe która pierwsza się rozpakuje:-D ruchy takie delikatne czuje ale kopniaków jeszcze niestety nie:-( ale pewnie na to jeszcze czas bo to 19/20tc.A Ty już czujesz kopniaki?Ja mam taką samą ciąże jak Ty dwuowodniową dwu kosmówkową.Znasz już płci paluszków?

Gratuluje nowym mamusiom:-)


Gratuluje wszytskim mamą i życzę dużo wytrwałości oraz zdrówka.

EWUS ja już czuję małe kopniaczki - nie znam jeszcze płci - przy ostatnim badaniu dzieciaczki się odwróciły i nie było widać - mój mąż był bardzo zawiedziony --- 8 lutego jadę do lekarza - może tym razem będzie coś widać. Masz w rodzinie bliźniaki?

Obawiam się troszeczkę tego całego zamieszania później.
Pozdarwiam wszytskie przyszłe mamusie.
 
Gratuluje wszytskim mamą i życzę dużo wytrwałości oraz zdrówka.

EWUS ja już czuję małe kopniaczki - nie znam jeszcze płci - przy ostatnim badaniu dzieciaczki się odwróciły i nie było widać - mój mąż był bardzo zawiedziony --- 8 lutego jadę do lekarza - może tym razem będzie coś widać. Masz w rodzinie bliźniaki?

Obawiam się troszeczkę tego całego zamieszania później.
Pozdarwiam wszytskie przyszłe mamusie.
Obawiam sie ze kazda z nas sie obawia tego zamieszania.:)
U mnie ani z meza strony nie ma blizniakow i sie zastanawiam skad sie wziely ale teraz mam tylko nadzieje ze beda cale i zdrowe,pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie
 
Witajcie Babeczki

Ja ostatnich kilka dni nic nie pisałam, podczytuję Was tylko, ale weny nie miałam, tylko jakiś dołek mnie złapał...:-(
Najpierw zrobiłam badanie krwi po skończeniu tych ampułek z żelazem, spodziewałam się chyba cudów... Głupia!!! Owszem hemoglobina podniosła się ale tylko o 0,4 (z 10,4 na 10,8). Szału nie ma a ponoć najlepszy środek na rynku... Martwiłam się tym więc troszke i smuciłam że powinno być lepiej... POstanowiłam tylko mysleć że skoro sie podniosło to i tak dobrze... Teraz od kilku dni mam tętno wysokie i nie wiem czy to dobrze czy źle, poniżej 100 nie spada a dziś było nawet 112, niby ciśnienie w normie i w moczu białka nie ma, ale ja już pisze jakieś czarne scenariusze, tu jeszcze tyle czasu dopiero zaczął się 30tc....

Teraz czytałam wasze wpisy i chciałam serdecznie pogratulować wszystkim nowym mamusiom na forum, a szczególnie iws i moniora
wreszcie się doczekałyście swoich maleństw. Gratuluję Wam bardzo, dzielne jesteście iws takie problemy, powikłania, a moniora poród siłami natury!!! Życzę Wam, aby dzidki rosły zdrowo, były grzeczne, a Wy żebyście z macierzyństwa czerpały same radości... Na pewno uśmiechy maleństw to coś co wynagradza wszystkie złe chwile, brak snu, ból i wszystko inne...

Trzymam kciuki za wszystkie inne dziewczynki...
A ja jutro idę na kontrolne badania i trochę mam jakieś przeczucie że może mnie zostawić w szpitalu... Zobaczymy, oby nie...

Anulka i inne mamusie które macie już jakiś czas dzidzie przy sobie, napiszcie proszę jakich kosmetyków używacie, temat się powtarza juz któryś raz, ale jednak w praktyce inaczej a poza tym wszystkie mamy inne terminy i pewnie nie każda w tej samej chwili patrzy na takie tematy w pełnym stopniu zainteresowania... Piszcie proszę bo czas zacząć kupować...POłożna która mnie już ostatnio odwiedziła powiedziała, ze Johnson's baby potrafi uczulać... Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie kciuki za jutrzejszą wizytę i powrót do domu...BUZIAKI
 
Carla bedzie dobrze. Pomysl ze niedlugo przytulisz swoje malenstwa!:-) Badz dzielna! I informuj nas na biezaco!

anulka
Dziękuję za ciepłe słowa :-) Również staram się być dobrej myśli, ale chyba każda mamusia choć troszkę się obawiała ;-) bo takie my już jesteśmy hehehehe Podchodzimy emocjonalnie.
Masz rację anulka, kiedy przychodzi lęk - brrr to myśl o tym, że jeszcze troszę i przytulę chłopaczków, faktycznie sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech do kwadratu :-D:-D Tak jak czytam wasze posty - rozpakowane mamusie, to serducho rośnie :happy:
A jak Twoje Skarby?
Podrawiam
 
oj moira bedzie miala duzo roboty jak sie na forum pojawi. musi nam liste pouzupelniac;))) CARLA trzymam kciuki, mam nadzieje, ze meile dotarly.

pauli1983
Tak !:tak::tak::tak: E-maile dotarły - Bardzo dziękuję :-) Śliczne te wózeczki, niektóre dość jaskrawe ale bardzo ładne ;-)
Pozdrawiam
 
anulka
Dziękuję za ciepłe słowa :-) Również staram się być dobrej myśli, ale chyba każda mamusia choć troszkę się obawiała ;-) bo takie my już jesteśmy hehehehe Podchodzimy emocjonalnie.
Masz rację anulka, kiedy przychodzi lęk - brrr to myśl o tym, że jeszcze troszę i przytulę chłopaczków, faktycznie sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech do kwadratu :-D:-D Tak jak czytam wasze posty - rozpakowane mamusie, to serducho rośnie :happy:
A jak Twoje Skarby?
Podrawiam

pauli1983
Tak !:tak::tak::tak: E-maile dotarły - Bardzo dziękuję :-) Śliczne te wózeczki, niektóre dość jaskrawe ale bardzo ładne ;-)
Pozdrawiam

Nic się nie stresuj!! Wiem że łatwo napisać ale taka jest prawda:-) ja się strasznie stresowałam... oczywiście o dzieci, a jak się urodziły i lekarze powiedzieli że są zdrowe to stres znikł w niepamięć i ogarnęła nas sama radość! Moje dziewczynki urodziły się dokładnie w dniu jak kończyliśmy 37tc. I u Ciebie też pewnie tak będzie. Jak będziesz miała pytania to pisz:-)

magda_b
Dzięki ! To wspaniale, że Twoje córeczki są zdrowe, każdej mamusi tego życzę i sobie też :zawstydzona/y: Super, że Wy rozpakowane mamuśki jesteście z nami na forum, że znajdujecie czas, aby nas wspierać :-D Oczywiście jak tylko uporządkuję w głowie wszystkie pytania, które mnie nurtują to się odezwę.
A tymczasem przygotowuję się na jutrzejszą (ostatnią) wizytę u gina - dopiero wieczorem (18:30) :baffled:. Może po badaniu będę znała termin cc? Czekanie jest koszmarne ;-)
Trzymaj się cieplutko

Ps. Sorki, ale uczę się odpowiadać na posty w jednym oknie.... i coś mi nie wychodzi :/
 
reklama
Obawiam sie ze kazda z nas sie obawia tego zamieszania.:)
U mnie ani z meza strony nie ma blizniakow i sie zastanawiam skad sie wziely ale teraz mam tylko nadzieje ze beda cale i zdrowe,pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie

Ania to "zamieszanie" jest całkiem przyjemne i wszystko da się ogarnąć:-)
W naszej rodzinie też nie ma bliźniaków... i też mnie zastanawiało jak to możliwe, a teraz nie wyobrażam sobie pojedyńczej ciąży i jednego dziecka!! Dasz rade jak każda z nas:-)

A ja jutro idę na kontrolne badania i trochę mam jakieś przeczucie że może mnie zostawić w szpitalu... Zobaczymy, oby nie...

Anulka i inne mamusie które macie już jakiś czas dzidzie przy sobie, napiszcie proszę jakich kosmetyków używacie, temat się powtarza juz któryś raz, ale jednak w praktyce inaczej a poza tym wszystkie mamy inne terminy i pewnie nie każda w tej samej chwili patrzy na takie tematy w pełnym stopniu zainteresowania... Piszcie proszę bo czas zacząć kupować...POłożna która mnie już ostatnio odwiedziła powiedziała, ze Johnson's baby potrafi uczulać... Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie kciuki za jutrzejszą wizytę i powrót do domu...BUZIAKI

Daj znać jak tam po badaniach!

Ja narazie używam kosmetyków Oilatum! Są drogie, ale jest pewność że nie uczulają! Narazie myjemy mydełkiem bo emulsja jest podobno bardzo śliska i boimy się trochę. A Johnson`s faktycznie uczula - zaprzyjaźniona dermatolog mi powiedziała.
 
Do góry