reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Czesc laseczki :)
Troche mnie nie bylo, ale za to mam nowe wiesci :)))
Moze troche poza kolejnością na liście, ale jakos tak wyszlo i 24.01.2010. pojawiły się na swiecie moje kochane bobaski :) Oskar 12:00, Wiktoria 12:02.
Poród przez cc.
Od 29.01.2010. jestesmy w domku i cieszymy sie soba. Chcialam napisac wczesniej, ale po nadrobieniu zaleglosci na forum, ale cos widze ze ciezko mi to wychodzi wiec pisze tylko wiadomosc o tym calym moim szczesciu. Urodzilam w ostatnim dniu 36 tc. Tym bardziej ciesze sie ze wszystko w porzadku. dzieciaczki dostaly po 10 pkt a ja jestem szczesliwa :)
Życze wszystkim pomyslnych rozwiazan i zdrowich maluszkow.
Radosc z ich narodzim przekroczyla moje wyobrarzenia. Ciezko nawet to opisac.
BUZIACZKI

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak:

same Blizniaki styczniowe.....


witajcie;)

a u mnie jakos leci...siedze w domku juz mi odwala....ehhe w czwartek sciaganie szwow...

dzis kolerzanka z wawy mnie dowiedzila wiec humrek lepszy....ehhe
 
reklama
gratuluje IVI80 ciesze sie, ze masz juz dzieciaczki ze soba;)!!!.
ja znowu w szpitalu, dostalam wczoraj skoku cisnienia i tetno prawie 140. pojechalam na konsultacje do szpitala. na miejscu znowu okazalo sie , ze szyjka skrocona i leze;( boje sie tylko bo odstawili mi tu leki w sensie fenoterol i magnez zeby sprawdzic czy bez nih spadnie mi tetno. wczoraj utrzymywalo sie poziomie 110-120. teraz mi tylko brzuch twardnieje, a od tego sie przeciez jeszcze bardziej szyjka skraca, wiec mam stresa co oni tu kombinuja.:-(
 
Witajcie
Piszę szybko i krótko, bo sprawdziły się moje podejrzewania...Jutro idę leżeć do szpitala...:( Niestety ale potwierdziły się moje przypuszczenia. Pani dr powiedziała, że jutro zbada mnie dokładnie, natomiast dziś tylko zbadała szyjkę i to ona jest powodem leżakowania w szpitalu(zaczeła się otwierać od strony dzieci, ale nie wiem nic więcej czy to duży otwór czy nie). Dzieci nawet nie oglądała na USG bo jutro ma to na spokojnie zrobić jak dobrze się ułoży wyjdę koło niedzieli...Trzymajcie za mnie kciuki, bo to moja pierwsza wizyta w szpitalu od 26 lat(kiedy to mnie mama rodziła). Buziaki dla Wszystkich i gratulacje dla ivi
 
31.01.2010 r.
Majka - 21:45, 2200g, 10 pkt, 47 cm
maja.jpg

Lenka - 21:46, 1990g, 9 pkt, 46 cm
lenka.jpg

Miałam cc, ze względu na wysokie tętno Lenki. Oczywiście pod całkowitą narkozą. A póki co boli jak cholera... Obie leżą już w łóżeczkach, bo na początku Lenka byłą w inkubatorze, ale tylko jedną dobę.
 
gratulacje Gosiu - śliczne dziewczynki - teraz Wam życzę szybkiego powrotu do domku:-)

A czy całkowita narkoza jest lepsza od tej częściowej?
Jeszcze raz gratuluję!!!
 
gratuluje IVI80 ciesze sie, ze masz juz dzieciaczki ze soba;)!!!.
ja znowu w szpitalu, dostalam wczoraj skoku cisnienia i tetno prawie 140. pojechalam na konsultacje do szpitala. na miejscu znowu okazalo sie , ze szyjka skrocona i leze;( boje sie tylko bo odstawili mi tu leki w sensie fenoterol i magnez zeby sprawdzic czy bez nih spadnie mi tetno. wczoraj utrzymywalo sie poziomie 110-120. teraz mi tylko brzuch twardnieje, a od tego sie przeciez jeszcze bardziej szyjka skraca, wiec mam stresa co oni tu kombinuja.:-(

OJOJo to nie dobrze z tym cisnieniem...ale mysle ze lekarze wiedza co robia....

trzyma kicuki za WAS!!
 
ja znowu w szpitalu, dostalam wczoraj skoku cisnienia i tetno prawie 140. pojechalam na konsultacje do szpitala. na miejscu znowu okazalo sie , ze szyjka skrocona i leze;( boje sie tylko bo odstawili mi tu leki w sensie fenoterol i magnez zeby sprawdzic czy bez nih spadnie mi tetno. wczoraj utrzymywalo sie poziomie 110-120. teraz mi tylko brzuch twardnieje, a od tego sie przeciez jeszcze bardziej szyjka skraca, wiec mam stresa co oni tu kombinuja.:-(

Pauli, napewno lekarze wiedzą co robią;-) ja też miałam wysokie tętno przy fenoterolu... ale to były chwilowe skoki raz na kilka dni! Trzymaj się dzielnie bo jeszcze kilka tygodni musisz wytrzymać!

31.01.2010 r.
Majka - 21:45, 2200g, 10 pkt, 47 cm
Zobacz załącznik 202316

Lenka - 21:46, 1990g, 9 pkt, 46 cm
Zobacz załącznik 202317

Miałam cc, ze względu na wysokie tętno Lenki. Oczywiście pod całkowitą narkozą. A póki co boli jak cholera... Obie leżą już w łóżeczkach, bo na początku Lenka byłą w inkubatorze, ale tylko jedną dobę.

GRATULACJE!!!!:-)

A czy całkowita narkoza jest lepsza od tej częściowej?

Z tego co ja się orientuję to narkoza przenika do płodu (w naszym przypadku do płodów) więc w położnictwie stosowana jest tylko w przypadkach gdy znieczulenie zewnątrzoponowe jest niemożliwe! Ja miałam zewnątrzoponowe i było ok... najważniejsze że jesteś świadoma narodzin dzieci i można przeżywać tą cudowną chwilę!!:-):-)

Witajcie
Piszę szybko i krótko, bo sprawdziły się moje podejrzewania...Jutro idę leżeć do szpitala...:( Niestety ale potwierdziły się moje przypuszczenia. Pani dr powiedziała, że jutro zbada mnie dokładnie, natomiast dziś tylko zbadała szyjkę i to ona jest powodem leżakowania w szpitalu(zaczeła się otwierać od strony dzieci, ale nie wiem nic więcej czy to duży otwór czy nie). Dzieci nawet nie oglądała na USG bo jutro ma to na spokojnie zrobić jak dobrze się ułoży wyjdę koło niedzieli...Trzymajcie za mnie kciuki, bo to moja pierwsza wizyta w szpitalu od 26 lat(kiedy to mnie mama rodziła). Buziaki dla Wszystkich i gratulacje dla ivi

Szpital tylko tak strasznie wygląda... też się bałam bo podobnie jak Ty nie byłam w szpitalu przez całe życie - dopiero w czasie ciąży na patologii. Ale do przyjemności to nie należy! Hotel 5* w ciepłych krajach to to nie jest:-p
Trzymaj się i informuj nas :-)
 
gratuluje IVI80 ciesze sie, ze masz juz dzieciaczki ze soba;)!!!.
ja znowu w szpitalu, dostalam wczoraj skoku cisnienia i tetno prawie 140. pojechalam na konsultacje do szpitala. na miejscu znowu okazalo sie , ze szyjka skrocona i leze;( boje sie tylko bo odstawili mi tu leki w sensie fenoterol i magnez zeby sprawdzic czy bez nih spadnie mi tetno. wczoraj utrzymywalo sie poziomie 110-120. teraz mi tylko brzuch twardnieje, a od tego sie przeciez jeszcze bardziej szyjka skraca, wiec mam stresa co oni tu kombinuja.:-(
Pauli trzymaj się, będzie dobrze lekarze przecież wiedza co robią. Trzymam kciuki za Ciebie bo jakoś cicho i smutno tu bez ciebie i Gosi big ;-) bądźcie dzielne, jeszcze tylko parę tygodni
 
reklama
31.01.2010 r.
Majka - 21:45, 2200g, 10 pkt, 47 cm
Zobacz załącznik 202316

Lenka - 21:46, 1990g, 9 pkt, 46 cm
Zobacz załącznik 202317

Miałam cc, ze względu na wysokie tętno Lenki. Oczywiście pod całkowitą narkozą. A póki co boli jak cholera... Obie leżą już w łóżeczkach, bo na początku Lenka byłą w inkubatorze, ale tylko jedną dobę.

Gratulacje dla Was, śliczne te Twoje dziewczynki i slodziusie.....ehh kiedy na mnie kolej
 
Do góry