reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Lola- mamy 21 wiek i technika medyczna jest na wysokim poziomie także Lenka będzie żyć a tej babie bym kopniaka w 4 litery zasadziła!!!!To nie średniowiecze,żeby dzieciak nie przeżył!!!Będzie dobrze i wierz w malutką!!!!No i obyś wytrzymała do 17!!!

A ja po wizycie udanej, choć gin też mi się już kazał przygotować w razie W na poród....
Maluchy mają prawie po 2400gram:szok::szok: i widać bardzo ciasno im w brzuszku. Badania OK, szyjka Ok, Ciśnienie OK, jak się (mam nadzieję) nic nie zadzieje to za 2 tygodnie kolejna wizyta i w tedy omawiamy CC, bo mała nadal miednicowo. A jak cokolwiek zacznie się dziać to mam natychmiast do ginia dzwonić, no chyba,że mi wody odejdą to do szpitala a do niego dzwonić jak maluszki będą na świecie:eek::baffled: mam nadzieję,że dotrwam kolejnej wizyty!!!!

Geniek- ja biorę ascofer, ale po zaleceniach ginia i jak miałam koło 10 tak mi skoczyło na 11,4:-) aż sama się zdziwiłam!!!Po nim nie ma się zatwardzenia, bo wiem,że jest jakieś żelazo, po którym lubi się zatkać..
 
reklama
Sylha, Malena - super rosną Wam szkraby. Malena mam nadzieję, że dobrze prorokujesz z tym chłopczykiem:)
Lola - kochana Sylha i dziewczyny mają rację - nie ma opcji, żeby cos było nie tak!! Mam kolezankę (25 lat) urodzona z wagą 750 g cwierc wieku temu!!! I wszystko jest dobrze!m A Lena juz bedzie miała 1500 - to jest luz ! Neonatolodzy od tej wagi są naprawdę szczesliwi:) Tak mowi moja gin. jasmina urodzina dziołszkę 1300 bodajze i wszystko jest super:) glowa do gory i teraz to juz lez plackiem!
Marcikuk - Imiona to ciężka sprawa...:) Podoba nam się Alicja (dodatkowo moja babcia ma tak na imię), Jagoda, Hania ( po mojej mamie), i Zosia ( po drugiej babci) - więc mamy rodzinnie:) Choc słyszałam, że to niezbyt dobrze, ale nawet gdyby nikt tak nie miał na imię to i tak nam się podobały takie imiona. Mi się podobała jeszcze Iga, ale mój M odrzucił:/
 
Lola- jak się dzisiaj czujesz?Mam nadzieję,że już lepiej i sytuacja opanowana?
Sylha- jacy dorodni chłopcy, fantastycznie!!!Ja też jestem kurdupelkiem jak Twój lekarz,bo mam z 166 cm;-)
Marcikuk- wiem,że po żelazie mogą być różnego rodzaju problemy,zwłaszcza jak ma się żylaki-nie wiem dokładnie,gdzie mam te żylaki,ale z tego co zrozumiałam to na wargach sromowych,albo w okolicy okropne prawda? Moja mama miała to samo jak była ze mną w ciąży, opowiadała jak jej wszystko wisiało i bolało:-(
Katka ładne imiona wybraliście, no i życzę Ci trzeciego chłopczyka!!!:)
Malena- cieszę się,że na wizycie wszystko dobrze poszło i zapomniałam napisać,że dzieci mają super wagę:)
 
Gienek - nic się nie przejmuj - wytrzymasz z tymi zylakami, a po ciazy zaleczysz. to jest podobno do wyleczenia. Dzieki za imiona, tylko nie ma decyzji które wybrac:/. Mam nadzieję, że sytuacja opanowana.
Lola - daj znac kochana co z Tobą!
Dziewczynki - nie mogę się doczekać aż skonczy się ten cholerny remont! Moj M jest tak zaaferowany, że nie ma wogóle czasu pogadac ani ze mną ani z brzuchem, bo jak wraca po 16 godzinach, to zasypia na stojąco.:/
 
Katka, mam ten sam problem, mój mąż w pracy od 7:00 do 15:30, wraca i idzie robić na górę nasze mieszkanko... no i wieczorem jak wraca z góry, to już mega zmęczony po całym dniu i tylko mu w głowie kąpiel, komputer i TV i nie wyrywa się żeby do brzucha pogadać... ale ja wtedy kładę się, zadzieram bluzkę i nie ma wyjścia :) Ale to i tak powie kilka słów typu "cześć bobaski, tatuś dzisiaj zrobił to czy tamto" da buziaka i to by było na tyle... Chyba jeszcze się w nim nie rozwinął instynkt ojcowski żeby namiętnie gadać do brzuchola hehe
 
Dzięki dziewczyny . Wczoraj wzięłam prysznic i polozylam sie do łóżka i trochę peszlo . Bolal mnie brzuch cała noc ale lekko , teraz chyba jest ok. Niestety muszę jechać autobusem do szpitala na drugi zastrzyk wiec znowu nie poleze bo w jedna stronę mam 30 min plus dojście tam.
 
Katka - Alicja. Piekne imie. Od kilku latmm dla corki to imie wybrane. Tylko corli brak. Hania tez mi sie podoba ale moja mama jest Ania a wszyscy na nia Hania wolaja. Ja rowniez wam zycze dla rownowagi zeby trzecie dziecie okazalo sie chlopcem inaczej biedny twoj emek.
Lola - dobrze ze przeszlo. A pobolewania brzucha na tym etapie ciazy to chyba norma co? Wiele dziewczyn sie skarzy na takie bole pod koniec
Gienek - po porodzie pewnie przejdzie trzhmaj sie dzielnie.
 
reklama
Geniek- jam też kurdupel bo 165cm, ale na kobitę to OK, natomiast mój ma coś 186-188 nie pamiętam dokładnie:baffled::baffled::baffled:

Lola- dobrze,że Ci minęło, dla nas to jakby nie było podwójne obciążenie organizmu a ty jeszcze dodatkowo ten stres z Lenką- czyli od dzisiaj zakaz denerwowania się!!!!Wiem łątwo się mówi....Ja miałam do tej pory kilka razy takie lekkie pobolewania jak na @ gin powiedział,że to zwiastuny porodu, które mogą już występować tym bardziej,że maluszków jest 2...

Ja dzisiaj na obiad robię pieczeń- pierwszy raz w życiu!!!
 
Do góry