reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam.
Dawno mnie nie było. :) 20 lipca poszłam do szpitala z cholestazą ciążową. I tak mnie leczyli, ze 3 sierpnia urodzilam przez cc moje córcie - Łucję i Lilianę :) Ważyły 2090 i 2120, dostały po 9 punktow, poleżały trochę w inkubatorach, przeszły żóltaczkę, a wszystko inne w porządku :). Ja wyszlam 7 sierpnia, dziewczynki 11 sierpnia. Są cudowne i ssą pierś, z czego jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko mija mi czas przy nich, więc będę rzadziej zaglądac, ale postaram się co jakiś czas.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Misia, wielkie GRATULACJE!!!!
Jeśli chodzi o wózek, my zdecydowaliśmy się na X lander Xtwin, jeszcze co prawda nie kupiliśmy, ale zrobimy to, jak się dziewczyny urodzą. Nie jest oczywiście idealny, ale dla mnie najważniejsze jest, żeby wszedł do windy, miał pompowane koła (ten ma tylko tylne) i był w miarę lekki, bo muszę z nim zejść jedno piętro, zanim dotrzemy do windy. Poza tym cenowo nie jest najgorszy, więc musimy się zadowolić takim wyborem:)
od dziś zaczynam pranie wyprawki...a potem pasowanie i pakowanie torby:-)w końcu trzeba się za to zabrać, czas leci...
pozdrawiam brzuszki:-)
 
Misia3000 - przede wszystkim gratulacje dla Ciebie!!!:-) a w którym tyg się urodziły?

Co do wózków to temat rzeka, najważniejsze, żeby wybrać odpowiedni dla siebie. Mnie też nie zależy żeby się wymadrząc czy przechwalać na temat drogich wózków ale akurat miałam taką możliwość takie sprawdzić i to mogę polecić w ciemno ale wierzę, że w tańszych na pewno też by się coś znalazło:tak: Ja easywalkera traktuje jako inwestycję na 3 lata i wyjdzie to taniej niż jak bym miała za chwilę lecieć po spacerówkę a tak to jednorazowy wydatek będzie a ja niestety w mieście musze mieć jak wjechac na metro czy swobodnie pod krawężnik z dwojką dzieci.
Lola - Bugaboo zdobyło teraz nagrodę za designe na jakiejś wystawie ostatnio w Berlinie, robi wrażenie, ale ten plastik na gondolach....i teraz jak piszesz, że lepiej się prowadzi BJ niż Bugaboo to już nie mam wątpliwości co do mojego wyboru. :-)

Sylvii - ja tez tak koło 30 tc się zabiorę za prasowanie, wypraną mam wyprawkę ubraniową na razie.
Lola - a sprawdzałaś swoj laktator? Ja wczoraj się podpiełam pod dojarkę podwójną i ze śmiechu wstać z podlogi nie mogłam:-) ale odciąga jak szalony żeby tylko jeszcze było CO:tak:
 
Hej dziewczynki:)
Wrocilam z cudownego urlopu - bardzo mi to potrzebne było:) Bałtyk, słonce, plaza, ehh pewnie już długo takich widoków nie uraczę:) Ale najwazniejsze ze nabralam sił i wracam do Was!
Przedewszystkim Misia ogromne gratki:):) Super, że dziewczynki zdrowe
Cieszę się też, że są nowe mamusie:)

Jasmina - co z Tobą?:) Gdzie jestes?

Ja miałam przed samym wyjazdem usg gen - wszystko wyszło ok - oprocz tego, że lekarz twierdzi, że jednak ciaza trzyowodniowa, ale dwukosmówkowa:( A moja lekarka mówiła wczesniej, ze kazde będzie miało osobne łożysko. No i wyszły 2 laleczki na 80% - trzeci się schował. Oby wszystko było dobrze:)
Pozdrawiam Was serdecznie:)
 
Palu,ja od początku ciąży mam crp między 20-30 i nie chce spaść...a leukocyty w granicy 15 wiec też za wysokie...nie wiadomo czy to od infekcji dróg moczowych i bakteri e.coli, mnie mecza cala ciążę czy poprostu taka jest reakcja mojego organizmu na ciążę blizniacza. Miałaś wcześniej badane crp?może cala ciążę masz też podwyzszone. Ja wyszłam wczoraj ze szpitala,leżałam dwa dni i okazało się,ze z szyjka na szczęście nie jest tak zle,trzyma:-D tylko w ktg wyszły mi spore skurcze,lekarz powiedział ze macica jest bardzo pobudzona,biorę nospe i prze i dopóki szyjka trzyma fenoterolu mam nie brać. Poza tym lekarze jakoś inaczej liczą tygodnie ciąży iwg nich jestem dea dni do tylu...nie wiem czemu. Misia,gratuluje,niech Maluszki rosną zdrowo:-D co do wózka to zamówiliśmy baby City Jagger mini double,mieszkamy w bloku na trzecim piętrze bez windy wiec potrzebujemy czegoś małego i lekkkiego. Pozdrawiam
 
Ja dzus tez zaczęłam pranko ciuszkow itp. Codziennie coś robię żeby potem móc w końcu odpocząć i poczytać książki o dzieciaczkach, na które teraz nie mam wogole czasu. Ta lista zakupów cały czas jest pełna ...
Malena - wyobraz sobie , ze ja tez wczoraj robiłam próbę generalna laktatora i cwiczylam na nodze :-) tez sie niezle ubawilismy przy tym z mężem :-)
 
Witam :-),

Palu-trzymaj się dzielnie a jaki masz CRP?!?!

Lola- ty już pierzesz:szok:, ja dopiero o meblach myślę i ciuszków dopóki mebli nie będzie [rać nie będę, bo nie mam gdzie ich dać.....ale mam zamiar wykorzystać suszarkę tak więc mam prasowanie zaoszczędzone- chyba,że mnie natchnie:-)

A tu dziewczyny macie linka do kolesia, który ma m.in małe pieluszki i dużo innych akcesorii - już od niego zamawiałam i zamawiać jeszcze będę:-) :
Śliczne i bardzo praktyczne pielucho-ceratki (2538331343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Witam mamusie bliźniaczków:-D
Właśnie dzisiaj dowiedziałam się, że mam w sobie dwie fasolki z czego jestem niezmiernie szczęśliwa, ale...
Lekarz zasugerował mi poszukać specjalisty od ciąży mnogiej - mieszkam w Warszawie.
Może któraś z Was może polecić takiego lub wskazać mi link jeśli juz taki wątek był na forum, bo jakoś jeszcze się w nim nie odnajduję:zawstydzona/y:
 
Sylha- piore bo chce miec już święty spokój . Komode już kupiłam i stoi skrecona wiec mogę w nią ładować wszystko:-) zreszta jest mi już coraz ciężej a potem będę miec pełno innych rzeczy do zrobienia.
Kiedyś spisalam sobie od ciebie ten link z Allegro i dzus razem z bratowa zrobiliśmy wielkie zamówienie na pieluchy i wiele innych rzeczy. Bardzo dobre ceny on ma...
 
reklama
misia - gratuluje!!! Ciesze sie ze wszytsko dobrze i ze dzieci juz przy tobie niech sie ladnie chowaja
katka - no to gratuluje dwoch ksiezniczek i jednego niesmialego bobaska. Caly czas bedziesz pod opieka wiec sie nie przejmuj ze jedno łożysko. Niech tam ladnie rosna u ciebie w brzuszku
pscolka i spolka - witaj. Fajny niczek masz :) Gratuluje dwóch fasolek. Niestety nie pomogę co do wyboru lekarza w wawie. To w ktorym tyg jestes???
 
Do góry