reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Pikka - wszystkiego dobrego. Oby szybko i szczesliwie poszlo!!!! :-)
Ja z twardnieniem brzucha nie mam problemow ale dobija mnie kregoslup... Jak w niedziele poszlismy pozwiedzac to myslalam, ze mi peknie. Nie wiem co z tym fantem robic...

Powoli zaczynam kompletowac wyprawke dla Dziewczynek... az ciezko cos wybrac bo tyle pieknych ubranek jest w sklepach:-)
Nie moge sie ich doczekac, zeby ich stroic.
 
reklama
czesc.PIKKA no i ty sie doczekalas!!!!!!!!!!!!!!!Trzymam kciuki!Pozdrawiam wszystkie ciezarowki!:-)Ja z moimi maluchami mam rece pelne roboty.nie pisze ale czytam co tam u was.:-D
 
P7100057.jpgA to moje maluszki-IGOREK I KORNELIA
 
Pikka - Kciuki mocno zaciśnięte caly czas!!! :-)

Magdzioha - ja ogólnie też czuję się super poza kręgosłupem który coraz częściej daje się we znaki a w tedy muszę sie położyć bo oszaleć można tak boli -( Co do ciuszków never ending story - cała masa wszystkiego.
Kupujesz body przez głowę? Ja do szpitala kupiłam tylko zapinane kopertowo żeby mi rak dzieciom nie powykręcali wolę na zimne dmuchać no i szybciej będzie i mnie stresująco dla maluszków.

Jasmina - słuchaj lekarza i leż dobrze będzie i szpital cię ominie. @27 tc nieźle koleżanko no ładnie - zwłaszcza, ze to trójeczka:tak: Imionka już wybrałaś?

Violka - cudne są!!!:-):-):-) ile ważyły jak się urodziły? Długo byliście w szpitalu? Przypomnij w którym Ty tygodniu urodziłas?

 
Malena, ja też mam kłopoty z kością ogonową, ale na łózku moim leży dodatkowo materac i o wiele lepiej mi się śpi i leży, nawet na plecach mogę się położyć, czego normalnie nie jestem w stanie wykonać.
A imiona to Paweł, Sebastian i Zuzanna. Wiem, że mam się go słuchać, ale przestraszył mnie, ja nie chce jeszcze isc do szpitala :( i mam nadzieję, że jutro badanie wyjdzie dobrze. Myślałam, że to twardnienie to tak normalnie się pojawia, ale jak poczytałam dziewczyny.......... Mówią, że ciężko jest jak dzieci się urodzą, ale chyba więcej nerwów jest jak jeszcze są w brzuszku, bo tu człowiek nie jest pewien co będzie kolejnego dnia.
 
Jasmina - ja czytałam, że jak szyjka jest ok, to twardnienia w tak zaawansowanej ciazy sa normalne - ze macica sie kurczy cwiczac do porodu. Najwazniejsza dlugosc szyjki. Podobno tez niewskazane jest glaskanie brzucha i jego masowanie.
 
Mi też mówiono że nie wolno dotykać brzucha bo można we wczesnej ciąży wywołać poronienie a poźniej poród, bo skurcze macicy się robią. No jutro dowiem się co z tą moją szyjką a dzis mam leżeć.
 
reklama
JASMINA-lez tak jak lekarz przykazal.ladnie sie trzymasz i oby tak dalej.
dziewczyny ja urodzilam rowno w 37 tc skonczonym-10.07 przez cc-10.39 -Kornelie 2400 i 10.40 Igorka 2650.:-)w szpitalu lezalam od wtorku doniedzieli.dzieci dostaly po 10 pkt apgar.
 
Do góry