reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

sylha dziękujemy za komplement:-D moja ginka widziała na usg te włosy:tak: podobno jak dobry sprzęt to widać jak włoski pływają w wodach.Pewnie za jakis czas się trochę wytrą.Zdrówka życzę i dobrego samopoczucia.Na kiedy masz termin?
U nas problemy u jednej córci problemy "kupowe" a u drugiej czeste ulewanie mleczka w dużych ilościach.Wyglada na to,że obie bedą musiały na razie pic rózne mleka.

Miłego wieczorku:-)
 
reklama
U nas to raczej blondynki będą, bo ja do 5 roku życia wręcz biała, emek do teraz ciemny blond- chodzi o kolor kudełek:baffled:;-)- choć to też mu się niekiedy udziela :-p a jak mnie się marzą takie czarnuszki....ja mam termin na 12 listopad, ale jakoś w psychice mam zakodowane koniec października...
Lilly- ja myślę,że Twoim maluszkom cały system się niebawem unormuje!!!!
A powiedz mi te bujaczki praktyczne, dużo z nich korzystasz?!?!?
 
Witam Was serdecznie!

Niestety nie mam ostatnio czasu żeby do Was napisać ale cały czas Was podczytuję!U nas dzieciaczki harcują w dzień :-D Alanek to jest straszny pieszczoch lubi si e przytulać,jak go całuje,uwielbia jak się do niego rozmawia i gaworzy wtedy ślicznie się uśmiecha i pięknie guga za to moja małą panna Amelka jest tak poważna że uśmiech ciężko od niej kupić choć ostatnio robi w tym kierunku postępy i w przeciwieństwie do brata nie lubi buziaków,nie znosi jak jest jej gorąco.Amelka ma czarne oczka a Alanek o dziwo niebieskie:szok: a ja z mężem mamy-ja brązowe a mąż ciemny brąz i w rodzinie tylko mój tata ma niebieskie więć jest bardzo dumny że wnuk ma po nim oczy:-DAmelkę nawiedzają niestety nieraz kolki ale zauważyłam poprawę i jest z każdym dniem coraz lepiej.Już ładnie przesypiają mi w nocy,mały waży już 5,5kg a mała 5,20:-) także jest już co ponosić:tak:Jutro postaram się wkleić zdjęcia moich dzieciaczków.Jutro dzieciaczki kończą 7 tygodni a mi nadal został mały brzuszek:-(zastanawiam się nad kupnem pasa ciążowego bo tak to straszny chudzielec jestem a z przodu mały bębenek:eek: Jak myślicie pomoże coś taki pas?


ankoś wielkie gratki z okazji narodzin maleństw i przeurocze są!

lilly ślicznotki te Twoje panny,może i widać różnicę wagową ale mimo to identyczne sa:-)

wiolka co u Ciebie?

Pikka pięknie się trzymasz:-)

Aime ja też mam czasem wrażenie że za wiele wymagam od mojej córy a to przecież jeszcze dziecko,potem mam wyrzuty sumienia:-(

kaliszo gratuluję potwierdzonej trójeczki:-Dnich maluszki rosną zdrowo w brzusiu:tak:
Co do tematu teściowej no koments bo sama mam żmijowatą i dużo było by pisać:tak:

Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam buziole dla wszystkich rozpakowanych i zapakowanych na 3 spusty:-)
 
sylha Moja pierwsza córka tez miała taką czarna łepetynkę jak sie urodziła,a teraz ma blond włoski.Ja blondynka a mój ciemny szatyn.Te bujaczki u nas bardzo sie sprawdzają,zwłaszcza jak przy jednej coś robie a druga płacze,to cyk do bujaczka,opcja wibracji i jest cisza:tak::-) naprawdę fajna sprawa.One kosztują 180-190zł nowe na allegro.Ale mi sie udało trafić tańszego sprzedawcę.Jeden kosztował 110zł a drugi ok 140zł.A co do koloru włosków to całkiem możliwe,że będziesz miała czarnuszki po urodzeniu bo kolor włosków i oczu sie zmienia u maluchów:tak:

Anuśka mi w szpitalu powiedzieli,że był zespół podkradania i one są jednojajowe-jednozygotyczne i ,że bedą takie same,ale ja póki co widzę tylko podobieństwo.Może dlatego,że mniejsza Zuzia jest o 1kg mniejsza i dlatego nie widać tej "identyczności" bo ma mniejszą główkę etc.A co tam kobietko u Ciebie?Jak sobie radzisz,jak maluszki?Ja jutro mam wizytę u ginki pierwszą po porodzie.

ps.ja teraz po nocach buszuję więc w wolnej chwili wpadam czasem Was podczytać i cos skrobnąć:-)
 
Lola - fajnie ze wrocilas. Rozumiem ze ty sie nie cieszysz. Nie placz jednak babo bo dzieci smutne beda.
Liliy - a mialas zgage straszna jak bylas w ciay, mowia ze jak dzieci wlochate to zgaga meczy, chociaz u mojej kuzynki sie nie sprawdzilo, a jej syn mial takie wlosiska dlugie i czarne ze stal sie atrakcja prodowki.
Ciekawe jakie nasz beda mialy. Ja ma ciemne od urodzenia, a moj emek to mial juz wszystko na glowie. Urodzil sie czarny, po kilku miesiacach byl juz bialy, jak ja go poznalam (13 lat mial) byl rudy, a teraz takie niewiadomo co, zalezy jak swiatlo pada. No i zaczyna lysiec. Mam wiec nadzieje ze dzieci beda mialy kolor wlosow po mnie ale krecone po nim.
Mnie wczoraj olsnilo i wymyslilam imie dla drugiej dziewczynki. Mielismy z tym problem. Na wypadek dwoch chlopcow imiona byly a dla dziewczynki tylko jedno. Teraz juz mamy komplet. Moje typy i emka sa inne na wypadek parki wiec jak cos beda negocjacje :-D
 
Witam w piękny bury poniedziałek :-) ja lubię ostatnio bure bo te upały to mi się na długo przejadły :baffled:

zaczynam 36 tc!!!!:-):-):-)aż nie wierzę że mi się udało :-) myślałam że fenka odstawie ale kolega gin mówi żeby do końca 36 tc brać....bo jak poród się zacznie tak konkretnie to nawet fenoterol go nie zatrzyma. Ale z drugiej strony tak sobie myślę że jak chcę sn rodzić to te skurcze takie otępiałe mogą być.... hmmm... zobaczymy co powie moja ginka jutro na wizycie....:confused:oby mi tylko teraz dzieciorki psikusa nie wywinęły i pozwoliły jutro jeszcze się pooglądać :tak:;-)

te włoski dzieciaczkom to faktycznie się zmieniają. Mój Jaś urodził się też z bardzo ciemnymi a teraz jak widzicie jest złotowłosy. No i pewnie ściemnieją znowu bo mój mąż ciemny brunet a ja szatynka....

anuska duże już te Twoje brzdące :-):tak: wow!!! ciekawe że takie inne charakterki z jednego brzucha wyszły ;-):tak:
 
Lilly- jak masz jeszcze jakieś namiary to zarzuć linka na bujaczki:-), no chyba, że za 4 miesiące będą dla ciebie bezużyteczne to chętnie odkupię:-),

A ja chwila wytchnienia- teściowa poszła pranie powiesić więc muszę szybko moment wykorzystać!!!!

Buziole kombajny:-) pozdrawia Sylha- sala gimnastyczna ;-)
 
marcikuk miałam zgagę w pierwszej ciąży mocną i pierwsza moja panna też urodziła się czarna włochata:-) w ciąży bliźniaczej miałam zgagę mega mocną codziennie i przez to noce bezsenne i też dzieci mają włosy.Słyszałam o tym zabobonie,ale powiem Ci,że niekoniecznie w to wierzę:-) dzieci często po urodzeniu mają ciemne włoski a potem przechodzą kolejne etapy jak sama też to napisałaś.Moja pierwsza córcia z czarnych miała brązowe,potem ciemny blond,potem bardzo jasny blond,a teraz ma 6,5 roku i ma taki średni blond:-D jak była mała tak do 2 lat miała bardzo kręcone włoski,a teraz ma proste.:tak:

pikka gratulacje wkroczenia w 36tc:-) zgadza się,że fenek działa do czasu jak widać nawet po moim przypadku.Poród w 35tc i już żadne leki nie były w stanie go zatrzymać.


sylha podaję namiary na te konkretnie które kupiłam i linki do cen jakie mają inni.Zobaczcie jaka rozbieżność cenowa.

FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK 3w1 T1829 PROMOCJA! (2464413786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK T5051 BON + GRATISY (2480171407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A tu linki do cen innych

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nawet o 70-80zł mają drożej niż ja kupiłam :szok:

Na pewno będę chciała je sprzedać jak i inne rzeczy po bliźniaczkach,bo już dzieci więcej nie planuję :-)
Dziś dostałam pierwszy okres po porodzie.

Miłego dnia Wam życzę :-)
 
reklama
Hej Dziewczyny,

rany....jak ten czas leci..moje szkraby jutro kończą 11 tygodni..jescze tydzień i 3 miesiaczki za nami...
Anuśka - pisałaś o brzuszku i pasie ciążowym..no ja dzielnie noszę..nie lubię jak nie wiem, bo jest naprawde obcisły, ale co robić jak brzuszek został :-(tylko nie wiem czy ten pas pomaga na dłuższą metę..tuz po zdjęciu jest widoczna poprawa, ale dzień bez pasa i piłeczka jest znowu.. myślę, że jednak bez zrzucenia ok. 3kg się nie obejdzie, bo i boczki mam takie zaokraglone..tylko jak to zrobic??? ja się w życiu nie odchudzalam, bo nie musialam :no: za bieganie się wziąć nie mogę jakos a ćwiczenia na brzuch to mi nie bardzo wychodzą, bo jak bym mięśni nie miała..
Lilly - a jak tam Twój mąż? jest już w domu? ja okres też już zaliczyłam...eh..po pierwszej ciąży karmiłam, to przez rok nie miałam..
pikka - a Ty się już szykujesz?

a ja mam znowu lenia i zamiast robić coś konkretnego jak małe śpią to siedzę na forum.....
 
Do góry