reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

pikka - trzymamy za slowo, jak cos to zaciskaj nogi. Ja gadam do moich ze maja tam siedziec w brzuchu coanjmniej do 25 listopada, bo wtedy moja mama przylatuje, wczesniej tez zaciskan nogi i nie puszczam :-)
Ale 12 lipiec juz za tydzien poczekaj jeszcze ze dwa. :szok:
 
reklama
katka, serdecznie gratuluję! No proszę, dwie potrójne mamusie, niesamowite :)
Ja dzisiaj poprałam kołderki i pościele dla dzieciaczków, które dostałam od szwagierki i przyjaciółki. W zeszłym tygodniu część ciuszków też już poprałam i poprasowałam. Jak nie lubię prasować, tak te ubranka prasowałam z wielką przyjemnością :)
Mnie dzisiaj boli w pośladku, kręgosłup i żebra. Ale daję radę.
 
Zgredzik, wracaj szybko do zdrowia, nie choruj tu nam!!! :) Nie pozwalam:tak:
Sylha, ja też myślałam, że moja mała się praktycznie nie rusza, a okazało się inaczej, więc nie denerwuj się tym że jednego dzieciaczka nie czujesz, jeszcze da Ci popalić później hihi
Oglądałam dziś wyprawki dla dzieci, pani pokazała mi rozmiar 56 bo mniejsze dostanie dopiero w przyszłym tygodniu. Jeju jakie to wszystko było malutkie, moja lalka kiedyś większe miała :D Aż się przeraziłam, jak pomyślałam, jak ja takie maciupkie kruszynki na ręcę wezmę. Pani dała mi od siebie w prezencie po pieluszce i czapeczce no i czerwonej kokardce dla dzieci i kazała położyć je w domku a obok obrazek np Ojca Świętego. Powiedziała, że tak się robi przed narodzeniem dziecka. Nie miałam pojęcia o czymś takim nawet:szok:
 
Cześc dziewczyny.Nie mam zbytnio kiedy pisać,ale czasem Was podczytuję :-)

Wiolcia gratuluje przekroczenia 36tc :-) trzymaj jeszcze z tydzień w brzuszku maluszki :tak:

Pozdrawiam cieplutko.

I tyle mojego pisania bo moje panny własnie się obudziły:-)
 
Hejka dziewczyny nie mam czasu do was nawet pisać w skrócie wam napisze radzimy sobie dosyć dobrze tylko mało czasu mam na wszystko pozdrawiam i trzymam kciuki ;-);-);-);-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
Pikka-, Jasmina- trochę mnie uspokoiłyście, a jeżeli chodzi o łożysko to oba na tylnej ściance.....

Jasmina- hmmm wiesz jeżeli wierzysz w takie rzeczy jak Ci ta Pani napisała to ok, ale dla mnie to zwykły zabobon

No a ja się mojego emka wyzbyłam, ale 15 minut stania w cieniu to normalnie jakby by piecu zimą- nie na mnie takie cuś, a jak widziałam niektóre baby latać w czarnych długich gaciach- toż to przecież morderstwo w biały dzień!!!!U nas był moment,że 40stopn w cieniu pokazywało!!!
 
JAK BĘDE MEĆ CHWILKE TO WPADNE DO WAS NA DŁUŻEJ BO MAM TAKIE ZALEGŁOŚCI NA FORUM ŻE NAWET NOIE WIEM CO U KTÓREJ SŁYCHAĆ:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Cześć dziewczyny, niezły Dubai mamy za oknami,co:-)? Ja dzisiaj musialam drezmkę zrobic godzinną popoludniową tak mnie taka pogoda wykańcza, kostek nei mam:szok:

Sylha - a jak są ułożone Twoje dzieci? Moje ostatnio glówkowo były. Ja też ostatnio czuję chlopca a dziewczynka mało co,sporadycznie daje o sobie znać, ale schizy można mieć wiem o co Ci chodzi. Ja sobie to tlumaczę tym, że chlopiec jest większy i lepiej go czuje on tez bardziej się wierci,kręci a corcia się ułożyła wygodnei i może ma więcej luzu.

Dziś nie wyrobilam i zjadłam świderki razowe z pesto - a tak staram sie nie jeść makaronów...:angry: Eh, teraz żałuje, wiem wiem stuknięta jestem:-) Dzisiaj jeden pan taxowkarz który mnie wiozł powiedział, że nie wyglądam (chodzi o wielkość brzuszka) na bliźniaki - nie powiem milo sie zrobilo:tak:

Pikka - tzrymaj się dzielnie, mocno Ci dopinguję a lezysz? Bo czy jak sie fenka zazywa to jest przymus leżenia? Eeeee - chyba aż tak żle to nie jest:tak:

Jasmina- heheh, dobre dobre, ja tam nie wierzę w takie zabobony ale starsi ludzie mają swoje jazdy:tak:

Katka - ogromnie gratuluje 3 pęcherzyków, oby rosly piekne a Ty dbaj o siebie i unikaj upałow!



Pozdrowienia dla dziewczyn już rozpakowanych, które sa tak mile i jeszcze tu czasem zaglądaja:-)


 
Malena- córa główkowo, synek miednicowo i też jest większy- dane sprzed półtorej tygodnia....no ja też do szczupłych nie należę i może nie umiem małego wychwycić...nie wiem....ale byle zdrowy i nic mu nie ma!!!!Jeszcze teraz sama przez 3 dni bo 2 h temu odwiozłam emka na bus i jedzie po nasze autko:-) wraca w niedzielę z teściami- Ci zawitają u nas na 2 tygodnie:szok::szok: czyli 2 tyg z doopy:-)

No i znowu czuję córcię:-) tzn w tym miejscu gdzie gin jeździł sondą ostatnio- piękne uczucie:-) daje do zrozumienia na codzień,że ktoś tam mieszka!!!
 
reklama
malena poleguję ;-) z 3 latkiem ciężko leżeć :no: ale powinnam....;-)

jakaś zaraza mnie też dopadła:wściekła/y: w idealną porę przed samym porodem, fuck! młody zaraził mnie i męża... Choć ja i tak to lepiej znoszę bo jego ścieło totalnie. Jasiek za to powoli wraca do formy. Tylko że im to leki jakieś podać można a dla mnie to dosyć ograniczone pole manewru :wściekła/y:W sumie prócz tandum verde niczym się nie posiułkuje :-( jutro spróbuje czosnku bo ten czasem czyni cuda....:crazy:
 
Do góry