reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

czesc dziewczyny.u mnie znowu jak w piekle i chyba tak bedzie do konca lipca:szok:nocke mam cala zarwana,bo nie moglam z tego goraca spac.mialam ochote wziac moj brzuch i odlozyc go na bok,bo tak mi przeszkadzal.
LILLY-podziwiam cie kobieto.jestes naprawde wzorem do nasladowania.chcialabym miec taka sile w sobie.pozdrawiam cie goraco i ucaluj dzieciaczki:-)
MIKI-tak czasami myslalam o tobie co sie dzieje,ze wcale sie nie odzywasz.napisz dokladniej jak sobie radzisz.:-)
 
reklama
sylha trochę mi się suwak przeterminował ale już zmieniłam:-)

Właśnie wróciłam z pierworodnym od lekarza. Antybiotyk dla całej rodziny...ja mąż i młody.... :-( ale z dwojga złego lepiej żebyśmy ozdrowieli zanim maluchy się pojawią.
 
Cześć dziewczyny
moim dzieciaczkom to upał raczej nie przeszkadza bo tak harcują ale lubie jak się tak wiercą oboje wtedy mniej mam obaw co do nich
Chciałam dodac suwaczek ale coś mi to nie wychodzi,dla mnie to czarna magia :-D
 
Hej, dziewczyny!

Gratuluje trojaczków!:-)

Dzisiaj mam paskudny humor bo po wizycie u lekarki dowiedziałam się, że szyjka skróciła mi się o 10 mm przez niecałe 2 tygodnie. Teraz ma 27 mm! Bardzo się martwię co z tego wyniknie:-( Mam odpoczywać, a ja chciałam być jak "Herod Baba" i dać sobie ze wszystkim radę. Ale co konieczność to konieczność... Dzieci są najważniejsze!


 
kaliszo uwierz mi że ja podobnie chciałam:tak: najchętniej to bym do pracy do 7 mca chodziła jak nic. tym bardziej że przekonałam się na własnej skórze że ciąża to nie choroba i że można robić w niej wszystko i czuć się świetnie. No i mnie trochę zdziwiło że jednak może być inaczej :wściekła/y: bo że u innych to ok, ale że u mnie???;-) Ciąża bliźniacza jest baaardzo dużym obciążeniem dla organizmu w porównaniu z pojedynczą i niestety trzeba to przyjąć do wiadomości:-( Dlatego słuchaj lekarza i odpoczywaj jak najwięcej!!! Ja taką szyjkę miałam 2 tyg temu...więc nie ma żartów.
 
Pikka- to tak na te 4miesiące ;-):-D

Wy tak o tej szyjce- gin wam ją ginekologicznie sprawdza?!?!?!Bo ja jeszcze ani razu nie miałam "ręcznego" badania i już tak myślę,żeby się o nie upomnieć, ale jak ja mam mu to zagadać?!?!?
 
sylha - po prostu spytaj. Powiedz z ejeszcze nie mialas a wiesz ze w czasie ciazy sprawdzana tez jest szyjka czasem.
 
reklama
Do góry