reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kaliszo- chudzinko!!!!!Ale ważne,że dzieciaczki zdrowo rosną!!!!!Mi każdy gada na 7, albo tuż przed porodem, a jak mówię,że bliźniaki to i tak twierdzą,że wielki:szok:, ale siębędę turlać na koniec, ale jakoś w moim kadupku mam zakodowane,że szybko zrzucę po porodzie- w końcu jakby nie było to 2 do obsługi, no i oczywiście jestem moooccnooo nastawiona na karmienie- oby tak wyszło :tak:

Kaliszo- spytaj się emka co myśli na temat 5-letniego tourana diesla z silnikiem 1,9, bo niby 2litry diesle się lubią psuć...
 
reklama
wiolka dotrwałaś do 36 tc więc w sumie to misja juz prawie skończona:-) ale masz fajnie :tak: teraz to tylko czekać w spokoju...

mnie brzuch opadł na dobre, muszę siedzieć w rozkroku bo się nie mieści w ogóle:no: no i dziwnie duzo luzu pod biustem sie zrobiło.Dzieciaki strasznie w dole napierają i miejsca mają niewiele bo tylko rozciągają..

kaliszo przy takim wzroście to rzeczywiście brzuszek malusi :tak:
 
Pikka - my też się rozglądamy za autkiem takim dużym i też ze śląska, więc mam nadzieję, że zdecydujemy się na coś innego:)

Ale teraz ważniejsze jest mieszkanie - jeśli obecne udałoby się szybko sprzedać, to inne jest już na oku - co prawda 2 razy większy kredyt, no ale pod mostem żyć się nie da...

Jutro mój wielki dzień - dowiem się ile maluchów w końcu siedzi w piekarniku:) Ale jak tak czytałam, to pewnie 3 - bo to niemożłiwe, żeby się jeden wchłonął w 1 dzień - musiał się schować - co jest też troszkę dziwne, bo usg było robione bardzo dokładnie... zobaczymy - trzymajcie kciuki!:)
 
Hej,
Anuśka - no bidulko, trzymaj się i zwłaszcza nie obwiniaj o wypadek córeczki..przecież to dziecko i wszystko może się zdarzyć..jasne, że wiecej czasu poswięcamy teraz maluchom ale jestem pewna, ze starasz sie to tez wynagradzac starszej córze i moze nawet dajesz jej paradoksalnie wiecej niż przed narodzinami małych??? no u mnie w kazdym bądź razie tak jest.. a czasem niestety łapię sie, ze wymagam juz od niej takich "dorosłych" rzeczy i zachowań i przeginam..
Jasmina - czytałam, ze szukasz Zafiry..w znalezieniu nie pomoge niestety, ale podpowiem, ze super sie sprawdza jak na razie dla trójki dzieci.. choć cały tył w krzesełkach, to miejsce na wózek jest..tylko jakby jakies wakacje to chyba jednak trzebaby schowek na dach mieć..nie wiem, jade w sierpniu nad morze to sprawdze czy sie zapakujemy..
Katka - trzymam kciuki za Twoja Trójeczkę :tak:
 
No mnie przybylo jakies 15 cm narazie bo jak juz pisalam ja ogolnie duza jestem, kolezanka jak mnie zobaczyla to sie spytala gdzie mam te blizniaki bo chyba mi troche tylko piersi urosly (troche????? chcialabym zeby tylko troche) ale mialam koszulek emka na sobie to i brzusio schowany a maly juz jest
Co do samochodu to odnoscnie tych Touranow spytam szwagra on pracuje w salonie volkswagena
A co do opla astry to wlasnie mysmy mieli taki wczesniej tylko normalny nie kombii i nigdy wiecej. Wiem ze ogolnie sa to dobre autka ale mysmy na jakiegos ferelnego trafili i taniej nas wychodza raty nowej toyotki niz oplaty za naprawe astry. Jak sobie pomysle to mnie trzepie :angry:
 
Sylha, mój Misiek, mówi, że po 180 tys. przejechanych touran ma dużo do wymiany (ale kto Ci zaświadczy, że nie był cofany licznik?) chyba, że poprzedni właściciel wymienił rozrząd, filtry i inne, bo jak nie to 10 tys. trzeba dołożyć w pierwszym roku. Zależy na jaki się trafi okaz:-) Może będzie uczciwy sprzedawca:-)
 
Hej mamuśki :)
Aimee będę czekała na info :) No mi ten samochodzik się podoba, zgrabny jest, a przy trojaczkach to muszę mieć miejsce na fotekili i właśnie na wózek .
Wróciłam przed chwilą z Warszawy, czuję się jak upieczony kurczak. Ale przynajmniej wiem, że z dziećmi wszystko jest dobrze :) Moja dziewczynka waży 584 g., a chłopcy 671 i 630 gram. Lekarz powiedział że wszystko prawidłowo z czego się ogromnie cieszę.
Teraz mam się na maksa oszczędzać, chodzić jedynie do toalety i zrobić herbatke i tak mam czekać do 30/31 tygodnia a wtedy ustalimy kiedy mam się położyć do szpitala i pewnie w 34 tygodniu zrobimy cesarkę. A jak wczesniej mnie coś zaboli itp od razu mam jechac do szpitala.
Widze, że teraz wszystkie o samochodach mówicie hehe Ja teraz mam opla i jestem zadowolona, stąd też myślę o Zafirze, ale tak przeglądałam autka które podawałyście i też fajnie się prezentują. A już w tym tygodniu zajmę się wyprawką i rzeczami dla siebie bo nawet koszuli jeszcze nie mam wrrrr.
Katka jutro koniecznie daj znać ile tych dzieciaczków będzie:)
Oooo dziś lekarz mówił, ze za granicą w niektorych krajach jak kobieta ma wiecej niż jedno dziecko w brzuszku to usuwają pozostałe dzieci, aby tylko jedno się urodziło, bo ciało kobiety nie jest do ciąż mnogich. Straszne .
 
jASMINA-tak sobie dzisiaj o tobie myslalam jak dasz rade w taki upal.ciesze sie,ze u was wszystko w porzadku i dzieciaczki ladnie rosna.ja z tego upalu to plakalam mezowi w mankiet,ze chce juz urodzic,bo nie moge juz kondycyjnie.nie bardzo daje rade.oszczdzaj sie kobietko teraz.
KATKA-teraz trzymam kciuki za wasza jutrzejsza wizytke.powodzenia!
 
reklama
Wiola ja to spuchłam jak balon przez ten upał, po nogach biega stado mrówek i szczypie. Oddychać nie ma sił, a nocami zmieniam pozycję mająć nadzieję, że zasnę, wszystko boli a myśleć to już nie potrafię. Więc Tobie współczuję, zwłaszcza, że juz 36 tydzień ciąży. A kiedy rozwiązanie?
 
Do góry