reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Faktycznie, uciekajcie stamtąd tak szybko jak się da bo szkoda zdrowia przez takich ludzi. a Ty denerwować się teraz nie powinnaś.
Ooo dziewczyny z woj.mazowieckiego. Jak by rzucił się Wam w oko jakiś samochodzik 7-osobowy na sprzedanie to dajcie znać. Najlepiej Opel Zafira. Bo to kolejna rzecz jaką kupić muszę przed narodzinami.
 
reklama
No Aga, rzeczywiście - nieładnie Was potraktowali, ale żyjemy w takich czasach, że nie ma wyjścia. My ledwo co wzięliśmy kredyt na mieszkanie (niecałe 50 m) a teraz trzeba już myśleć o większym - tylko za co...??:(

Jasmina - mdłości nie mam, czuję się właściwie jak nie w ciąży - spać nie śpię w dzień, ale wiem, że to dopiero początek i że czeka mnie nie lada wyzwanie i ciężkie chwile.. Na razie jednak cieszę się, że choć te 7 tygodni obyło się bez dolegliwości..
 
Violka5 - ładnie się trzymasz kochana:-) zgadzam sie z Tobą cąłkowicie, że trzeba wyprawkę szykować jak najszybciej bo potem sił już nie będzie, ja już pisałam na forum mój obwód brzucha aktualnie 96 cm (choc podobno słyszę że nie duży:-)) Napisz jaki TY masz tuz przed Wielkim finałem? :-) żebym wiedziała na co się szynkować!

Ankos - odezwij się kochana, wiemy, ze już dzidzie są z TOBA!!!!:-)

Sylha kiedy masz teraz następne badanie? Ja dopiero koniec lipca:szok:

Ja ostatnio kupiłam pare ciuszków w rozmiarze 50 i kaftaniki 2 w rozm 44 (firmy Sofija) większych 56 mam trochę ciuszków ale zanim je założe...wiem, mozna wykręcać rekawki itd ale jak im się na pleckach będzie to zwijało to tylko bedzie niepotrzebny stres, wolę być przygotowana na mniejsze.
Wózek dopiero we wrześniu, wtedy też foteliki, reszta gadzetów typu odciagacz, butelki, kocyki w najbliższych miesiącach. Nie robię sobie też ciśnienia, jest czas choć wiem, ze leci bardzo szybko ale nie kupię wszystkiego w tydzien bo nie mam takich środków po prostu. :szok:

I tak już się tak tym wszystkim nie stresuje jak na poczatku pamietam, 1 miesiąc dowiedziałam się dośc szybko, ze będą bliźniaki i SZOK jak to będzie, już teraz nei wyobrażam sobie 1 dziecka. :no:


Pikka - widziałam fotkę Twojego brzuszka - duży ale zgrabny, a Ty drobna jak ja jesteś! Ale chyba neico wyższa niż 160 cm.

 
Cześć i czołem!

Witaj kaliszo:-)

ankoś co u Ciebie pewnie jestes rozpakowana już:tak:

Jak znosicie dziewczyny te upały?

u nas dziś przykre zdarzenie w domku-moja starsza córa rozcięła paluszka przez co zemdlała i rozcięła brodę o pytki:szok::szok::szok: właśniebyła z mężem na pogotowiu i z tego co już wiem to broda nie szyta tylko klejona jakimś specyfikiem i plastrami no i skierowanie na prześwietlenie głowy do szpitala dziecięcego do kielc bo podejrzenie wstrząsu mózgu bo jak lekarz kazał dotknąc jej nosa palcami obu rąk to nie potrafiła a do tego było jej niedobrze.Tak się martwię że szok:-( w dodatku jesteśmy z mężem z tym wszystkim zupełnie sami,nikt nam nie pomaga,musiałam dzwonić do męża by urwał się z pracy by móc z nią jechać.Powiem Wam że jest mi ciężko czasem to wszystko ogarnąć,nie jestem w stanie wszystkiego dopilnować gdy maluchy nie śpią i teraz obwiniam siebie że przeze mnie córce się tak stało jak stało...
 
Jasmina- :-D:-D:-D:-D my też zmuszeni auto zmienić, ale my polujemy na tourana i ostatnio doszliśmy do wniosku, że nie musi mieć koniecznie 7siedzeń, bo mamy jeszcze busa osobowego- ten co prawda roboczy emka, ale od biedy na więcej ludziów też dobry:-), ale raczej będziemy z Niemiec ściągać, bo auta nie są tak zajechane jak w PL no i nie mają tyle przekrętów, gdyby coś to mogę CI polecić tą stronkę:
mobile.de – Gebrauchtwagen und neue Autos – Deutschlands größter Fahrzeugmarkt. , nam teraz kolega znalazł jednego w Niemcowni i się ciężko nad nim zastanawiamy, czekamy jeszcze od kolegi na wiadomość odnośnie nr VIn innego i będziemy decydować który....

Malena- ja mam 20- czyli 2,5 tygodnia:-), oczywiście się nie mogę doczekać, ale teraz już bardziej jestem cierpliwa aniżeli z początku:-D, potem pewnie mnie wyślą na picie glukozy....

Anuśka- bidulka oj kiepsko jej się zaczęły wakacje- mam nadzieję, że dobrze się zakończą, a klejenie super sprawa- żadnej blizny nie będzie miała!!!!!A wstrząśnienie- no rzeczywiście na takie wygląda, ale oby nic poważniejszego i głowa do góry, jutro już na pewno będzie lepiej!!!!!
 
Ostatnia edycja:
witajcie
babcine sposoby na przeziebienie - syrop z cebuli i czosnku, i zrob sobie inhalacje goraca woda z sola i wdychaj opary

Co do pomocy dla matek to w UK maja duzo benefitow ale to wszytsko po urodzeniu a przed urodzeniem radz sobie sama czyli np pani doktor powiedziala ze na moim miejscu by juz w domu siedziala no fajnie ale za 50£ tygodniowo to raczej dlugo nie wyzyje

Zakupow jeszcze nie robie poczekam jeszcze troszke narazie zainwestowalam w siebie tzn w wieksze spodnie

A samochod wiekszy byl naszym pierwszym zakupem, rozgladalismy sie za czyms bo na stary nas nie bylo stac tak sie psul rozgladalismy sie za czyms nowym za moment juz bylam w ciazy no i padli na toyte avensis duzy wygodny najwazniejsze ze ma duzy bagaznik.

No i witam nowa mamusie bliznaikowa masz racje w grupie razniej.
 
malena no co ty ja kurdupel jestem:-) całe 158 cm mam i faktycznie chuderlak straszny co mnie bardziej denerwuje niz raduje:wściekła/y:

anuśka co ty opowiadasz. Ty super mama jesteś jesli sama ogarniasz 3 dzieci w tym bliźnieta!!!!:tak::tak: i bez zadnej ściemy mowię, kazda taka na pomnik zasługuje:-) a za córe 3mam kciuki oby to nic groźnego :-(

yasmina my tez samochód zmienić musimy na 7-osobowy i jakoś ciężko to poszukiwanie idzie:wściekła/y: My co prawda myslelismy o scenicu ale zafirka tez by była ok . :tak: 7 osobowe sa też peugoty 307 kombi jakaś tam wersja:tak: ale my ze śląska potrzebujemy wiec konkurencji sobie nie zrobimy;-)

katka wy mieszkanie 50 m kupiliscie a my malutki dom na dwójkę dzieci postawiliśmy :-) więc o sprzedaniu mowy nie ma .oczywiście nie wykonczony stoi bo jakoś nie do smiechu nam kredyt brac teraz na jego skończenie;-) więc głowa do góry jakoś będzie:tak:
 
Kolega, kótry kiedyś zajmował się handlowaniem aut, dał nam kilka wskazówek, że jak handlarz to absolutnie nie z dużych miast, bo to Turki- a oni to jak Polacy: wszystko przestawią!!!Handlarz to najlepiej taki to jest dealerem jakieś marki auta i sprzedaje inne używane gdy ktoś mu w rozliczeniu zostawi, a najlepiej wiadomo od prywaciarza!!!No i silnik poniżej 2,1- bo wtedy walną akcyzę (która generalnie jest nielegalna) 18,6%- co się nie opłaca!!!
 
reklama
Do góry