reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

a leki jakieś jeszcze bierzesz?? choćby mg?? Też już bym chciała się nie martwić i to całe dziadostwo odstawić :wściekła/y: a jakie te imiona maja byc w końcu??? Gabrysia i Michaś??
 
reklama
aga2513 - tez mialam taki stan na początku jak się dowiedziałam, minęlo szybko a teraz jak czuję jak się tam ruszają jestem mega szczęśliwa :happy:
Mati - już widze Was wszystkich w domu myslę, że na dniach będziecie w komplecie, najwiekszy stres za Toba!
Lola216 - i dołączyłaś do szacownego grona "parkowych mam" :-) WITAJ W KLUBIE:-) U Ciebie, Sylhi i u mnie parki potwierdzone czy ktoś jeszcze dołącza? :-) Rożnicą się nie martw, malutka podgoni - zobaczysz! Przede wszystkim mysl pozytywnie. Też pewnie z mężem nie zdecydowałabym sie na to inwazyjne badanie genetyczne w takiej sytuacji zwłaszcza, że oba maluszki rosną sobie i mają się dobrze. Musisz ochlonąć po tej wizycie, rozumiem, że się przejełaś to normalne zwłaszcza jak lekarz (a musi) informuje o mozliwych wariantach. Głowa do góry!
ankos86 - dziewczyno ty to już do historii tego forum przejdziesz niedługo jesli chodzi o donoszenie
:-D że nie wpomnę o prowadzeniu autka i całej reszcie - KOSMOS:-) SZCZERZE PODZIWIAM
Sylha a wcinasz dużo? Ja to zjem sniadanie i prawie pękam w szwach:-) A też te moje duże! 350g dopiero jutro stuknie mi 20 tc! AAA sporo nas się tu wysypalo ok 20 tygodnia:-) Będziemy liste robić dziewczyny i kolejeczkę ustawiać:tak:

Dzidka to gratuluję sukcesu w karmieniu nawet nie wiesz jak już bym chciała być na Twoim miejscu, czym brzuch większy tym bardziej...trzymaj się nam tam dzielnie i nie daj się emocjom zwłaszcza negatywnym! Ja to nie reaguje jak mnie ktos denerwuje - polecam ten sposób. :tak:


 
malena ja to mam jeszcze daleko do rekordu. były dziewczyny które prawie do 40 dotrwały a i ostatnio nasza niuleczka przekroczyła 37 i pewnie pociągłaby dłużej gdyby nie termin cc :-) tak samo anuśka. a wczesniej to dużo dziewczyn takich wytrwałych było.
pikka ja zażywam żelazo, magnez, witaminy i cyclo3fort - to taki lek na lepsze ukrwienie (siostry miały problem z jakimś zakrzepem i ja mam zapobiegawczo).
a co do imion to zostajemy przy Gabrysi i Machale :-)

a Ty jakie imiona wybrałaś? jakie leki bierzesz?
ty już masz 33 tc to też pięknie. jeszcze 2 i możesz czuć się całkowicie pewnie!

a coś mam przeczucie że nasza wiolka się już rozpakowała bo się nic nie odzywa!
 
Ostatnia edycja:
I ostatnio codziennie rano mam skurcze łydek - masakra! Dzisiaj byłam na mieście to myślałam, że mnie po drodze złapie, w pewnym momencie łydki mnie zabolały. A jak wróciłam do domu poleżeć, to złapał mnie skurcz stopy... Dziwne i nieprzyjemne uczucie :/

ja tez od paru dni mam skurczr nog to gin kazal mi kupic aspargin i brac 3x2


dzidka gratulacje:))

anoks jeszcze chwilka i bedziesz miala bobaski:) bedziesz miala cc czy sn?

sylha i lola zazdrosze wam parki:))
u mnie nadal nie wiadomo co :) napewno jeden chlopak. a w 12 tyg bylo ze to mniejesze to dziewczynka, a pare dni temu na usg wyszlo, ze "chyba" chlopak takze to tez nie jest na 100% ale juz sie przyzwtczajam do mysli, ze nie bedzie parki tylko dwa sisiory:)) najwazniejszze zeby byly zdrowe:))
waza juz prawie po 1kg:))takze kawal chlopa:)
 
Palu- ważne żeby zdrowe były także zobaczysz i z chłopaczków będziesz przeszczęśliwa!!!!Ja to jakoś psychicznie od początku czułam na parkę, ew. 2 chłopakó, 2 dziewczynki jakoś mi nie przełaziły po głowie...
Palu a duży masz już brzuszek?!?!?!Mi każdy gada,że wyglądam na 7 miesiąc, ale jak móię,że bliźniaki to aha no to OK

Malena- czy ja jem dużo hmmmm 2 śniadania to obowiązek a reszta dnia tak normalnie, zależy to też od dnia, bo dzisiaj np. nic mi nie podłaziło....i mam etapy: etap lodowy, etap owocowy, etap jogurtowy, koktajlowy- zwykle trwają po 2-3dni
 
dzień dobry!!:-)
palu - z niecierpliwością ;-) czekam na sn
ja w 22 tc dowiedziałam się że parka będzie. wcześniej mówiono mi że dwóch chłopców. ale nawet na ostatnim usg zapytałam lekarki czy oby na pewno będzie parka bo to różnie bywa z tym usg;-)

sylha ale wam zazdroszczę tych "smaków". ja odkąd jestem na tej diecie cukrzycowej walczę non stop ze swoją psychiką - a tak kocham słodkie i lody (oczywiście sobie podjadam ale to w takich małych ilościach że tylko mi to smaka większego robi)

wiolka wzywamy cię do raportu ;-)
cailina, zabolek jak sobie dajecie radę? co u maluszków?
 
czesc dziewczyny.melduje sie poslusznie:-):-):-)jeszcze jestem nierozpakowana.nie pisalam,bo mialam male problemy z internetem.dzieki kochane,ze myslalyscie o mnie.ANKOS-ja czekam na ciebie,bo pilnuje kolejki i sie nie wpycham.zazdroszcze ci kondycji.ja juz resztkami sil funkcjonuje i nie ma to nic wspolnego z normalnym zyciem.juz chce rodzic:tak::tak::tak:
dzisiaj jade na wizytke na 15.30 to sie dowiem wiecej na temat mojej cc.pewnie nie wczesniej niz przed 37 tc-chociaz moj lekarz idzie na urlop 10 i mialo byc przed.to sie dopiero okaze.brzuch mam mega duzy i tym razem przytylam 1.5 kg:szok:
LILLY-piekne dziewczyny.a z tym kapaniem to naprawde cenne rady.tez tak bede zawijac w pieluszki.szczesciara z ciebie,ze tyle kg schudlas juz.napisz czy wrocilas do zdrowka po tych wszystkich klopotach w ciazy.
SYLHA-u mnie tez byl taki brzuch od poczatku i kazdy myslal,ze ja przed porodem pare dni.jak mowilam,ze jeszcze kilka mcy to sie za glowe lapali.na szczescie nie mam ani 1 rozstepu.
MATI-strasznie sie ciesze,ze u was coraz lepiej!pozdrawiam.
PIKKA-a ty sie trzymaj jeszcze!
 
Ankos to juz blisko rekordu jesteś kochana a jak dzisiaj samopoczucie? Też jedziesz na ktg? Napisz dlaczego jestes na tej diecie cukrzycowej i czy od poczatku? A i podrzuć jakiś przykładowy dzienny jadłospis. Rozumiem, że zero słodyczy, lodów itp rzeczy, ciężko Ci na pewno, ale pewnie dużo nie przytyłaś

Sylha - u mnie też widać brzuszek porządnie:tak: czasami troche mnie kręgoslup boli i zastanawiam się nad tą poduszką dłuugą do spania czy nie kupić. A co do ilości jedzenia ja po sniadaniu już nie mam dłuuugo miejsca na nic, potem obiad jakies owoce w między czasie i w zasadzie kolacji już nie jem a i tak maluchy rosną nieżle!

 
violka5 fajnie, że się jeszcze trzymasz i oby jeszcze troszkę:tak: Dziewczyny się zastanawiały co knujesz i że się pewnie rozpakowałaś a tu taka niespodzianka heh:-) A w ogole dużo przytyłas w całej ciąży? Masz umówioną cc?
pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki zeby wszystko bylo po Twojej mysli:tak:
 
reklama
ANkos- współczuję diety- nie wyobrażam sobie tego na dzień dzisiejszy u mnie, ale dobrze robisz, bo jakbyś całkiem ograniczyła to w penym momencie ten głód słodkiego dorwał by Cię we wzmożonej sile!!!!

Wiolka- wow zazdroszczę braku rozstępów, ciekawe jak u mnie będzie, zawsze pod prysznicem delikatnie wmasuję oliwkę-jakbym się po brzuszku głaskała, a tak poza tym używam Ziaja mamiiaaa aha i rehabilitankta mnie opitoliła, że nie mam się drapać po brzuchu bo to może wywołać rozstępy- aja niekiedy sie drapałam jak skukns po sexie:baffled:

Malena- dzisiaj mi znajomy powiedział, że wyglądam jakbym była przed porodem- no bez przesady!!!!Ale taka gruba to ja jeszcze nie jestem!!!!!
Jeżeli chodzi o rogala do spania to ja sobie zamówiłam i właśnie przyszedł:-) i nie wiem jak się ma we spaniu, ale moja bratowa kiedyś używała do karmienia i jak mała zaczynała siadać to go miała w kojcu także jest on na wiele sposobów do wykorzystania:-).
 
Do góry