reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No cóż Laski moje maleństwa na świecie już od poniedziałku. O godz 5.57 na świat przyszła moja córusia 1650g a o 5.59 synuś 1700g. Na Ip trafiłam w niedziele z powodu tego że odeszły mi wody. Od ok 0.00 siedziałam na porodówce zrobiono mi USG i okazało sie że od jednego dzieciaczka wszystkie wody odeszły leżałam na łóżku i zaczęły schodzić od drugiego dzieciaczka wody. Dostałam zastrzyk na płucka 2 mogłam dostać po 12 godz miałam niewielkie skurcze i dostawałam magnez na powstrzymanie ale nasilały się i były nieregularne. Cały czas miałam ktg podłączone i co jakiś czas kontrolę szyjki, aż około 5 okazało się że moje zdolne dziecko zaczęło wypychać nóżką swoją pępowinę do kanału rodnego. No i nastąpiła panika i z ręką lekarza w kroczu wypychająca pępowinę i kontrolującą tętno zostałam zawieziona na sale operacyjną. Pod pełną narkozą miałam cesarkę. Jak tylko odzyskiwałam przytomność cały czas myślałam co z moimi dziećmi. Jak dowieźli mnie na sale pooperacyjną udało mi się zapytać co z dziećmi. Ulżyło mi jak usłyszałam że oddechowo i krążeniowo wydolne i że parka. Od początku oddychają same.
 
reklama
:szok: dzidka GRATULACJE!!!!!!!!! :szok:
To ci maleństwa zrobiły niespodziankę i szybciutko wypchały się na świat:-) na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dzieciaczki zdrowe i samodzielne :tak: to łobuziak z jednego dzieciaczka - już nie mógł się doczekać;-)
gratuluje parki!!!:-)
jesteś nadal w szpitalu? masz je przy sobie? czy w inkubatorach leżą? a ty jak się czujesz?
duużo zdrowia wam życzę :-)
 
czesc dziewczyny.i znowu niespodzianka!:szok::szok::szok:aby chwilemnie nie ma a tu takie wiesci-DZIDKA GRATULACJE I DUZO DUZO ZDROWKA DLA WAS!
ANKOS-teraz my zostalysmy na placu boju.moim dzieciatkom sie nie spieszy.brzuch mam wysoko.ja to czasami bym juz chciala,bo mam straszne parcie na pecherz i bolesny brzuch.dzisiaj wezme juz 2 no-spe,bo nie moge wytrzymac z bolu!
 
wow dzidka !!!!:szok: przecież Tobie nic nie było.... nie wyglądało nic na taką niespodziankę:szok: psikusa Ci dzieciaczki zrobiły, ale całe szczęście że wszystko z nimi ok:tak: dużo zdrówka i sił Wam życzę!:tak: Jesteś już w domku???
No to teraz zajmuję już miejsce na podium:baffled::eek:
 
Ostatnia edycja:
wiolka ja też mam brzuch jeszcze wysoko (położne się śmiały że jeszcze do 40 tyg donosze ;-)) i jestem bez rozkurczowych "wspomagaczy" i odpukać nic mnie nie boli. teraz się trochę pogimnastykowałam bo postanowiłam doprowadzić się do porządku i podjęłam wyzwanie depilacji do lusterka:-D chyba z 30 min się męczyłam...ale się udało ...uff
jutro rano jade na ktg i badanie gin. ciekawa jestem co moja doktorka wymyśli. mam nadzieje że wrócę do domu w trójpaku. bo muszę z porodem na męża jeszcze tydz poczekać;-)
pikka - jak się czujesz będąc już na podium ;-) :-D
 
czesc dziewczyny
sylha moje gratulacje to wspaniala wiadomosc ze bedziesz miala synka i corcie jesli to 1 ciaza tak jak u mnie to lepiej byc nie moglo
dzidka tobie rowniez gratuluje przyjscia na swiat twoich malenstw.
dziewczyny moja corcia pieknie w nocy i w dzien spi musze ją budzic do karmienia bo lubi sobie kimac
co do Miłoszka to lekarka powiedziala ze pod koniec tyg go wypiszą i bedzie juz z nami
tak masakrycznie za nim tesknie mimo ze jestem u niego codziennie
co do wyglądu po porodzie to zero rozstepow na brzusiu jednynie na biuscie kilka
brzuszek plaski .juz od prawie 2 tyg chodze w swoich spodniach z przed ciazy.:-):-)za 3 tyg mam wizyte u gin mam nadzieje ze wszystko wrócilo na swoje miejsce
milego dnia
 
reklama
Dzidka - co za niespodziewanka!!! Super, ze Maluchy oddychaja same, to bardzo dobrze:-) Duzo zdrowka!!:-)Wracajcie szybciutko do domku!

Mamuski jak sobie radzicie z kapaniem? Ostatnio zastanawialam sie jak to bedzie...
 
Do góry