reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Anuśka to tylko pogratulować takich spokojnych dzieci:-) skoro mas zjeszcze czas tu do nas zaglądac i coś skrobnąć to tragedii nie ma. Bo mnie to tylko starszą tonami pieluch i mega wrzaskiem...:szok: Jak na razie są spokojne nawet w będąc w brzuszku za bardzo nie szaleją więc wierzę, że po porodzie też będą grzeczniutkie:-) Po mamusi hihihi;-) A Ty leżalaś jakoś w szpitalu tuż przed porodem czy jak to było? Przyznam, że z braku czasu nie śledzę tych wszystkich wątków aż tak dokładnie. Choć staram się tu kilka razy dziennie zaglądać.

Mati wyobrażam sobie co tam musiałaś przechodzić w tym spzitalu jak info się co chwile zmieniało, kosmos! Najważniejsze że wszystko sie ladnie zaczyna układac i niedługo będziecie razem wszyscy w domku:tak:

 
reklama
Kropeczka 1983 a wktórym tc miałaś robione to usg wczesniejsze z którego wynikało, że będzie parka?
Czasami takie "pomyłki" się zdarzaja, to zalezy od tc, jakości apartau usg no i wprawionego oka lekarza:-)
Ja liczę na potwierdzenie parki juz w najbliższy poniedzialek :-)

W 13 tyg miałam usg gnetyczne i wtedy lekarz powiedział,że na 80% bedzie parka,to bardzo dobry specjalista więc myślałam,że już tak zostanie. Na kolejnym usg lekarz potwierdził,że chłopiec pozostał chłopcem a co do drugiego Dzidziusia nie miał pewności. A teraz leżalam w szpitalu i tam mi robili dwa razy usg i dwóch lekarzy powiedziało,że jest dwóch chłopców:-)
 
Kropeczko a co się działo, że w szpitalu lezalaś...? Ja bylam w 17 tygodniu na usg (też b dobry specjalista) i powiedział, że widzi parkę. A byłam przekonana, że będzie dwóch chłopców i gdzieś wewnętrznie intuicja mi podpowiadała, ze nie będzie dwóch dziewczynek wyszło gdzieś po środku bo podobno jest parka z czego się bardzo bardzo cieszymy z męzem.:-)
 
Kropeczko a co się działo, że w szpitalu lezalaś...? Ja bylam w 17 tygodniu na usg (też b dobry specjalista) i powiedział, że widzi parkę. A byłam przekonana, że będzie dwóch chłopców i gdzieś wewnętrznie intuicja mi podpowiadała, ze nie będzie dwóch dziewczynek wyszło gdzieś po środku bo podobno jest parka z czego się bardzo bardzo cieszymy z męzem.:-)

Mam od kwietnia bakterie e.coli w moczu i w pochwie,leżałam kilka dni w szpitalu,porobili mi badania i wypuścili do domu z antybiotykiem. Niestety ta cholerna bakteria jest bardzo silna bo bralam już 3 antybiotyki w ciąży i cały czas nie można jej wybić...:-( Brałam Ospamox,Keflex,Monural a teraz biore Furagin i mam nadzieję,że wreszcie się pozbęde tego dziadostwa...zobaczymy. Martwie się czy te leki i bakteria nie zaszkodzą Maluszkom,wierze że nie.
Malena,Ty miałaś w 17 tyg powiedziane,że jest parka wiec już może tak zostać:-)
Ja jednak miałam sporo wcześniej więc liczyliśmy się z tym,że jeszcze może się zmienić.
 
Malena- to u mnie było dokładnie jak u Cuebue z tym przeczuciem o dwóch chlopcach . Byłam jakoś pewna , ze dwóch dziewczynek nie będzie i jak juz to parka:-) w 14 tc gin powiedział ze widzi chłopca a drugie nie pokazało a w 18tc była parka :-) no to teraz na dniach sue okaże u Sylhy, Ciebue i we wtorek u mnie czy dalej mamy brzuchu dziewczynkę i chłopca :-) mam nadzieje , ze juz tak zostanie bo juz sie nastawilam :-)
 
czesc dziewczyny.ja dzisiaj cala noc nie spalam .mialam bole w dole brzucha-myslalam,ze to moze skurcze.wzielam no-spe i na troszke przeszlo.nie zglaszam na razie lekarzowi,bo znowu mnie zostawia w szpitalu a potem powiedza,ze nic sie nie dzieje.czekam co sie bedzie dzialo.jakby mi wody odeszly to bym wiedziala a tak to nie wiem coo jest grane.a bol jest dosyc mocny.
 
Kropeczka ja tez mam E-coli w moczu:crazy: Wczoraj w szpitalu dostalam antybiotyk, odpowiednik Keflex i nie wiem czy brac czy nie. Tzn inny(polski) lekarz polecil mi Furangin. Mam dylemat... czy wziasc Furagin a natybiotyk jakby to nie podzialalo...?
 
Witajcie dziewczyny, ale burza szalala w nocy nad Warszawą nie moglam spać ale zaraz kawka i zbiorę się jakoś,
Kropeczko trzymam kciuki za wytępienie tego ustrojstwa, wiem, wiem, że to trwa u mnie z 4 miesiące też to miałam przed zajściem w ciąże, robiłam tysiące badań i za każdym razem wychodziło, że dalej to mam a objawów ZERO a było, wiem jak to wkurza ale nic się nie martw - dobrze trafiony lek (ja już niestety nie pamiętam co brałam ale jakieś 2 może 3 nawet) i przejdzie na pewno.
Lola216 dawno się nie oddzywałaś albo ja Ciebie nie zarejetrowałam:-) naprawde miaąłm takie przeczucie, że będzie dwoch chlopców:tak: Taaak w 17 tc już jest większa szansa, że się to nie zmieni. Bo przyznam, że już się troszkę nastawiłam a i kaftanikow w kokardki różowych jest już kilka :-) Nooo Sylha idzie na pierwszy ogień w ten piątek potem ja i potem Ty Lola:-)

Wiolka jak bóle? Minęly troszkę? Spokojnie dobiłaś do takich tygodni, że prawo boleć brzuszek. Wszystko przed nami a Ty już tu ze starego grona jako jedna znielicznych weteranek zostalaś:-)


 
reklama
malena - bez leków dotrwałam. czasami buscopan zażyłam ale to doraźnie jak mnie coś pobolewało. w szpitalu dopiero mi dali no-spe 3x1. teraz w domu już mam jej nie zażywać. poza tym jestem cały czas na magnezie.
od kilku dni dzieciaki strasznie mi się rozpychają, aż niemożliwe co wyrabiają.
pikka
to szybkiego powrotu do domu! oby ci podali sterydy i wypuścili. mi podali w pt i sob i podobno mają działać 7 dni.

ja jak narazie się trzymam. lekko brzuch mnie pobolewa ale to jeszcze nie skurcze. więc oczekuję na wielką chwilę. Do pt wieczorem jestem u siostry która mieszka obok szpitala /w domu byłabym sama/ więc mam blisko a jutro na ktg się wybieram to się dowiem czy pojawiają się skurcze.
 
Do góry