reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
A ja dzis na chwilę bo czuję sie jak napompowany balon i nic mi sie nie chce. Aż się boje co to będzie jak nadejdzie ta zapowiadana fala upałów. Chyba zamieszkam pod prysznicem z zimną wodą:blink:
 
dzidka mnie też cały czas gorąco:wściekła/y: w nocy okno otwieram, wietrzę a i tak się duszę a mąż po uszy przykryty choć to ja zmarzluch jestem:szok:

niestety przegrałam walkę z własną skórą :-( dzisiaj pojawiły się rozstępy na połowie brzucha już na całego:-:)-( miałam cichą nadzieję a tu tak z dnia na dzień trach :wściekła/y:
 
Lola216 i Sylha w podobnym tygodniu jesteśmy :-) i u mnie podobnie jak u Was tez parka tak więc czekam na polówkowe usg i potwierdzenie:-) Jak dziewczyny samopoczucie u Was? Dużo się ruszacie (spacerujecie) czy raczej bardziej stacjonarnie w domku?
Magdzioha ja tez mam raczej niskie cisnienie i bez kawki rano ani rusz choć wiem, że się nie powinno bo kofeina utrudnia wchłanianie żelaza ale niestety bez kawy niekontaktuje:-) Na pocieszenie: Lepiej miec niskie niż za wyskie ciśnienei.

Niuleczka - ode mnie również gratulacje - śliczne maluszki:-) !!!!
 
pikka ja już nic nie powiem o moich rozstępach. Mimo że cycki mi nie urosły to całe są rozsiane w drobnych rozstępach. A brzuch na wysokości gumki od majtek jest rozsiany rozstępami do tego na nogach ostatnio zaczęły mi się pojawiać ehh

U mnie w brzuchu od rana czkawka juz mnie trochę denerwuje :wściekła/y: ileż można normalnie jak ich tatuś jak dostanie czkawki to cały dzień z przerwami potrafi chodzić z czkawką.
 
Pikka i Dzidka24 czego używacie na rozstępy? Oczywiście wiem, że to też genetyka i kwestia ile się przytyło ale wierzę, że te niektóre kremy chociaż trochę powstrzymają te cholerne rozstępy i smaruję się Mustella co sądzicie?

Hm...okaże się po pod koniec, co? :-)
Anuska gratuluję również maluszków no i pieknego zrzucenia kilogramów, dużo prztylaś ? I napisz w którym tygodniu urodziłaś. Ja na razie 7 kg myślę, że dość sporo:confused: zwłaszcza, że tez jestem podobnych gabarytów co Ty, na razie na szczęście tylkow brzuszek poszło


 
Hej Malena:)
Ja spędzam aktywnie Moj czas bo pracuje po pare godzin dziennie. Jednak ostatnie 1,5 tyg i wtedy lecę na urlop do Polski na 2,5 tyg i po urlopie zaczynam sie brać za Moj dom :)
Ja póki co przytylam 4 kg i dopiero od zeszłego tyg widać u mnie ciazowy brzuszek :)
Tez kupiłam sobie Mustele ponoć bardzo dobra ale używam ten takiego angielskiego produktu który jest tez niby dobry. Najlepiej smarowac sie 2 razy dziennie .
Oby nam sie potwierdziły te parki:)
Kiedy masz polowkowe ?
 
Hej.
Ja na szczęście nie mam rozstępów, ale moja mama też nie miała, więc u mnie to chyba dziedziczne :) Ale smaruje raz dziennie balsamem z Rossmanna - Babydream fur Mama. W końcu to jednak bliźniaki :)
Super, że w 18 tyg. niektóre z Was znają płeć. Ja się dowiedziałam w 20 tyg. i tylko jednego dziecka (dziewczynka), kolejne usg w połowie lipca.
Pozdrawiam
 
sylha tak córka zadowolona ale widze ostatnio ze i troszke zazdrosna bo w końcu prawie 10 lat była jedynaczką a tu taka rewolucja:szok:

Pikka my podobnych gabarytów jesteśmy więc nic dziwnego że i ciebie i mnie dotknęły rozstępy cały,podejrzewam że jakbym miała nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej na brzuszku przed ciążą to obyło by się bez rozstępów:tak: chociaż powiem Ci że te na brzuchu to mam takie cieniutkie poziome i teraz jak brzuszek się wchłania to są coraz mniej widoczne,gorsze są pionowe,szerokie rozstępy-mam takich parę na biodrach.A Ty jakie masz?

dzidka a jak u ciebie wyglądają te rozstępy?

Malena przytyłam dokładnie 11kg, maluszki urodziłam w 36tc i 5dniu i mi tez od początku waga w brzuszek szła;-)
 
reklama
Malena a ja to smaruje tym balsamem z rossmana albo ziajka albo czasem oliwą z oliwek.
anuśka te na piersiach to jak promyki słońca wkoło sutków :-D głównie blade czasem nabierają takiego różowego koloru. A te na brzuchu i udach to pionowe bordowe tak na 2 cm długości ale gęsto usiane :dry:
 
Do góry