reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

niuleczka gratulacje:)) nam nadal pozostaje czekac na rozwiazanie. oby jak najdluzej bobaski zostaly w brzuchu:)))

tak sobie mysle kiedy zaczac robic cala wyprawke: wozki, lozeczka, butelki, ubranka itd... ahhh...
boje sie jeszcze teraz ale tez sie boje ze pozniej tym bardziej nie dam rady:))
 
reklama
Witam:-) Mam pytanie do świeżo upieczonych mamusiek, czy miałyście jakieś objawy które mogłyby sugerować nadchodzący poród. Jak to wygląda z ruchami dzieci przed porodem bo niby znalazłam parę wątków w których mówią że dziecko przed porodem jest mniej aktywne,a u mnie sprawa wygląda całkowicie odwrotnie tzn.od paru dni dziewczyny są wyjątkowo aktywne. Dodatkowo nie mam prawie żadnych skurczy, żaden czop mi nie odszedł no i rozwarcia na razie też nie mam i tak się zastanawiam czy to oznacza że jeszcze mam sporo czasu do porodu czy po prostu wszystko może się zmienić w ciągu paru godzin? Była bym wdzięczna jakbyście napisały jak to u was mniej więcej wyglądało
 
Cześć dziewczynki:-)

super że z dzieciaczkami tak dobrze i że tak szybciutko w domku albo już prawie:tak:
niuleczka piękne bobaski!!!:tak:

andzia ja w poprzedniej ciąży to niewiele objawów zbliżającego porodu miałam... to że wczesniej brzuch opadł, chodziłam częsciej do toalety i maly uciskał na krocze to i owszem... ale mniej ruchów nie zauważyłam. Za to na kilka godzin przed porodem pojawiła się mega biegunka i wtedy juz wiedziałam że coś się szykuje. i to w zasadzie tylko tyle, ale byłam niemal pewna że to już niedługo;-)

palu ja też miałam takie obawy.. że to za wcześnie i może lepiej nie zapeszać. Ale z drugiej strony to właśnie nie wiadomo jak będzie... czy będzie się miało siłę na bieganie po sklepach, wybieranie czy jakiś szpital się nie przypląta... Aby kupić wózek czy jakieś droższe artykuły warto trochę poczytac o nich bo wybór spory a nie kupować czegoś pierwszzego lepszego. A jeszcze to trzeba wszystko później uprać, uprasować więc trochę to trwa wbrew pozorom. Ja zaczęłam powoli od ciuszków mniej więcej w tym tc co ty jesteś. Na końcu kosmetyki i rzeczy dla mnie. Po 30 tc dobrze by miec juz torbę spakowaną. Więc jak widzisz wcale jakoś bardzo duzo czasu Ci nie zostało...:tak:
 
Ostatnia edycja:
Niuleczka jeszcze raz gratuluję:) Chłopcy prześliczni:) No to teraz dzielnie do przodu,kochać,patrzeć jak rosną i broją;)

Kochane zaglądałam do Was ostatnio bardzo często,czekałam niecierpliwie aż wszystkie z Was,które tutaj poznałam szczęśliwie sie rozpakują:) Niuleczka była ostatnia,więc mogę już odetchnąć z ulgą:)Bardzo się cieszę razem z Wami!!!
Anuśka, Niuleczka,Lilly,Mati i reszta których nie wymieniłam- gratulacje i buziaki:)
 
niuleczka Gratulacje ogromne, chłopaki super przystojniaki. Nie dziwie Ci się że sie wzruszyłaś ja czytając Twoją relacje się wzruszyłam. Dużo siły życzę :-)
 
Niuleczka - Syniowie rozkoszni:-) Gratuluje!!!!

Dzien dzisiejszy totalne urwanie glowy.
Dowiedzialam sie, ze u mnie 100% cesarka w planach. W sumie sie ciesze :tak:

Milego wieczoru:happy2:
 
czesc dziewczyny.NIULECZKA-cudni chlopcy z piekna waga.ja tez sie splakalam czytajac o twoich odczuciach.niech ci zdrowo rosna no i tobie kochana duzo zdrowka zycze.:-)
dziewczyny no wlasnie co z ANKOS-cos mi sie wydaje,ze to juz.no ale nie kracze.
PALU-ja na twoim miejscu juz bym cos dzialala z zakupami.przynajmniej wszystko sobie spisz i obejrzyj.potem brakuje sily na pranie i prasowanie a o chodzeniu po marketach nie ma mowy.dobrze,ze jest allegro.
 
reklama
Palu- ja mam zamiar tez zacząć robic zakupy jak wrócę z urlopu czyli po 23tc. Jakoś nie wyobrażam sobie latać na koniec i wszystko kupować bo teraz jak wyjdę na zakupy to po godzinie jestem wykończona to co dopiero pózniej będzie . U moich dzieciaczkow jest większa różnica niż u Twoich. Chłopczyk ma ( i tu jestem w szoku ze tak dużo) - 250g a dziewczynka tylko 156g. Niby wg wszystkich opisów ile w danym tyg powinno dziecko warzyc to jej waga sie zgadza jednak lekarze mierząc chłopca stwierdzili ze ma wymiary ok a ona jest mniejsza ale rośnie tez cały czas prawidłowo . Jednak chcą ja kontrolować i USG mam co 2-3 tyg żeby sprawdzić czy dalej rośnie ok czy moze są jakieś problemy z lozyskiem . Jeśli to drugie to bedą rozwiązywać moja ciaze juz w 32 tc żeby mała była na zewnątrz bo łatwiej będzie sie nią zając . Jednak u mnie podobnie jak u ciebie na 1 USG był tylko jeden zarodek i dopiero 2 tyg pózniej pojawił sie drugi i od początku ta różnica miedzy nimi była .
Ja z zakupów mam juz wózek I candy peach. Zaczęłam zakupy od końca ;-) ostatnio pare ciuszkow kupiłam po tym jak poznałam płeć . Za 1,5 tyg mam nadzieje ze na USG sie potwierdzi płeć bynajmniej dziewczynki bo chłopczyk juz 2 razy pokazał siusiaka:-)

Dziewczyny ale nabralyscie tempa z tymi porodami:-) aż cieżko nadążyć . Gratuluje wszystkim świeżo upieczonym mamusiom :-) powodzenia i zagladajcie tutaj żeby nam czasami pomoc o doradzić :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry