reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Niuleczka- gratulacje zdrowych i dużych chłopaków!!!!!!I nie dziwię Ci się,że płakałaś nad ich łóżeczkiem, bo ja sama z rozczuleniem zaglądałam i zaglądałam i zaglądałam na zdjęcie:-), dla mnie to właśnie takie niesamowite, że takie 2 malutkie istotki leżą obok siebie:-), fajnie, że wszystko z nimi OK i że tak szybko wróciliście do domu, czego życzę każdej przyszłej mamusi i sobie również!!!!,

Jeżeli jeszcze którąś mamusię ominęłam to również gratuluję z całego serca....sorry, że w takiej formie, ale rzadko tu zaglądam- ja chyba nadal nie do końca pojmuję, że będą bliźniaki, baaa czasem nawet zapominam, że jestem w ciąży, choć brzuszek już widać......:nerd: mam teraz trochę problemy kregosłupem- łokciami i to mi zabiera całą radość z ciąży....

Lola- ważne, że jesteś teraz pod dobrą opieką i bardzo pilnują twoje dzieciaczki!!!!!U mnie synek to też tak pokazał siusiaka, że sama nie mam wątpliwości, że będzie Adaś:-), małej nie byłam pewna, gin twierdzi, że tak, a ale zobaczymy za tydzień....
 
reklama
chyba ankos coś jednak wykombinowała...:confused: miała iść do diabetologa i słuch o niej zaginął ;-) chyba że ten jej cukier daje czadu:baffled:

u mnie nuda, muszę zebrać siły żeby jednak przygotować te ostatnie rzeczy a jakoś wczoraj mi nie wyszło ;-) dzisiaj śniły mi się maluszki już po drugiej stronie więc może jednak się zbiorę w sobie ;-)
 
Dziewczyny dziękuje za gratulacje:-), prędzej czy póxniej dołączycie do grona Mamusiek - byle każda w swoim czasie. Zycze Wam ogromnie donoszonych ciąż i lekkich porodów, choc i tak wszystko wynagrodzi widok tych dwóch małych cudów natury!!!!

Dziewczyny zaciskać nogi, dbac o siebie i dzieci i wysypiać się!!!
 
Dziewczyny mialyscie bole glowy? Jak sobie z nimi radzicie? Mam niskie cisnienie i tylko lekka kawa mi pomaga ale to max raz dziennie...
 
Sylha- mam 4 dni po tobie polowkowe ;-) ciekawe czy u mnie i u Cuebie sie potwierdzi parka ...

Magdzioha- witaj! Widziałam , ze ostatnio pisalas ale nie miałam czasu odpisać . Tak wiec ja tez mieszkam w Londynie ( południowo - zach). Będę rodzic w St georges hospital . Ostatnio zmienilam na ten ponieważ z poprzedniego byłam nie zadowolona i cały czas mnie straszyli tym ze taka różnica u dzieci . Tylko ze to zwykle położne były . Teraz trafiłam do doktora i mówi ze na razie wszystko ok ale USG będę mieć dp końca co 2-3 tyg.
Ja miałam bóle i zawroty głowy ale ok 14 tyg sie skończyły ...
 
Ostatnia edycja:
Ja do tej pory miałam tylko kilka razy ból głowy i jakoś mi zbytnio nie przeszkadzał, ale kawka dla niskociśnieniowców jak najbardziej- możesz nawet 2 małe:-), podobno masaże skroni i okłady też pomocne.....

Lola- ja mam ogromną nadzieję, że parka, bo już nawet emkowi moje propozycja imion przypadła do gustu i kupiłam taki śliczny misiowaty płaszczyk na wiosnę różowy, no nie mogłam się oprzeć:-p jak będzie chłopak to nie mam problemu z wyzbyciem się- koleżanka 2 tygodnie temu urodziła córę, ale wiesz.....a Wy już macie jakieś imiona na oku?!?!?
 
hej!
Lola -witam:-D. Ja sie zapisalam do Royal Free Hospital, w srode mam spotkanie ze specjalista i ogolnie jestem bardzo zadowolona bo szpital czysty i bardzo nowoczesny.

Ja jeszcze nie znam plci Maluchow ale imiona juz sa...
Od zawsze znalam idealne imie dla mojej ewentualnej coreczki - po mojej cudownej Babci. Drugie wybral Maz. Jak bedzie 2 chlopcow to jedno ja wybralam jedno Maz.

Co do bolow glowy to ja mam okropne. Jak tylko sie pogoda zmienia, zmecze sie lub mam nerwa to nie jestem w stanie nic zrobic...
ale mam nadzieje, ze przejdzie:-)
 
Dziewczyny mialyscie bole glowy? Jak sobie z nimi radzicie? Mam niskie cisnienie i tylko lekka kawa mi pomaga ale to max raz dziennie...
mi tez tylko kawa pomaga na bol glowy i tak samo jak u ciebie zle reaguje na zmiane pogody;/

macie moze gdzies w kompie zapisana liste zakupow zeby ja wkleic?:)
 
Hej:biggrin2:

niuleczko gratulacje! a juz zaczęłam się martwić o Ciebie;-)Chłopaki śliczne i rzeczywiście nie podobni:tak:

Dziewczyny dziś moje dzieci odkryły że "nie jestem jedynym dzidziusiem w tym domu",mówię Wam jaki jest ubaw:-D:-D:-D Położyłam maluchy koło siebie,nagle Amelka zaczęła płakać a Alanek takie wielkie oczy na nią:szok: i słucha,jak mała przestała płakać to zaczął mały i odwrotna sytuacja-mała się przysłuchiwała jego płaczu i oczy jak pięć zł:-D Tak wogóle to muszę się pochwalić dziś jak gadałam do synka to przesłał mi pierwszy uśmiech:biggrin2: aż byłam zaskoczona b nie ma jeszcze 3 tygodni a tu taki cudny uśmiech!

ankoś daj znak życia;-)

Trzymam kciuki za Wasze wizyty:biggrin2:
 
reklama
Do góry