reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
anuska super rozki i posciel naprawde piekna
ja rozki juz mam teraz bede łozeczka zamawiac jak tesciowa wróci bo to nasz sponsor hehe
lilly cukier po sniadanku 92
hehe dziewczyny wykruszamy sie powoli z tego forum :-:)-(
 
niuleczko żebys wiedziała że stres z tym pieprzonym zusem,wczoraj to się tak popłakałam że aż mnie głowa rozbolała:-(Z tym malowaniem pazurków to dopiero wyczyn,ja nawet skarpetek nie mogę założyc na stopy a co dopiero...A te rożki mają dziś dojść bo dostałam informację na email i nie moge sie doczekać a z jakim wzorem wybrałaś?

Lilly nie wiem jak moje srducho wytrzyma długo na tym fenku:szok:

mati cukier po śniadanku ok:-)

Byłam na wątku z jaką wagą i w którym tygodniu rodza się bliźniaki i powiem Wam że róznie to bywa:tak:
 
wiem wlasnie ze cukier ok ale po co mnie tu mecza
lekarz powiedzial na obchodzie ze ja nie mam cukrzycy ale lepiej kontrolowac
anuska juz czytalam ten watek i masz racje to naprawde roznie bywa
dzis na usg poszla dziewczyna ktora tez jest w tym samym tyg ciazy co ja i ciekawe ile jej panny wazą
ona m mega wielki brzuch a ja taki mały ale za to bardzo szpiczasty:-)
 
cześć dziewczny.
witam kolejne nowe mamy na naszym forum :-)
ja po wczorajszym pięknym wyniku cukru dziś zaszalałam i po śniadaniu mi wybiło 135 ale znam przyczynę. zeżarłam całą bułkę wprawdzie razową (ale widocznie to było za dużo) bo nie chciałam plątać się głodna po szpitalu bo byłam na badaniach. wogóle to sobie wszystko zapisuje co jem- tak mi doradziła lekarka i mam porównanie po czym ile mi skacze cukier.
na czczo miałam 82

za niedługo też muszę się zmobilizować do prania ale na szczęście jestem jeszcze "chodząca" i mam mamę do pomocy. więc tym się nie martwię. ale uświadomiłam sobie że przecież butelek nie mam, no i jednego fotelika.
poza tym wszystko już czeka.
a mam pytanko. będziecie kłaść dzieci do osobnych łóżeczek czy póki są małe to do jednego?
ja mam w planie narazie wstawić jedno łóżeczko i kłaść w nim obydwoje.
co wy o tym sądzicie?
myślicie że to zda egzamin? bo tak pomyślałam że jak będą się budzić na wzajem to po prostu wstawię drugie i po kłopocie.
 
Anuśka - ja mam zielone rożki z aplikacja żyrafki, oba takie same sa naprawde fajne i po praniu nie straciły kolorków:-)
Ze szpitala - ło matko pojęcia nie mam ale ja to chyba obstawiam legginsy i jakąś luxniejsza bluzkę lub ciążową koszulę - mam az jedna hahaha bo moje tuniki sprzed ciązy sa jakies za krotkie i za ciasne...zupełnie nie rozumiem dlaczego:-)
Moze byc tak, że brzucholek będzie malutki ale ja sie nie nastawiam na to, przypuszcam, że będzie jak w 5-6 miesiącu.
Mati - brzuszek to Ci jeszcze skoczy kochana, wszystko zalezy od ułożenia dzieci, ja ich mam główkowo jeden po prawe, drugi po lewej i każdy w swoja strone sie wypnie to wygląd komiczny:-), a jak siadam to mi sie teraz taka połka pod cyckami robi, talerz spokojnie ustoi :-)
 
reklama
noi o sobie jeszcze zapomniałam. nie mam tych wkładek poporodowych jeszcze, i szlafroka cienkiego i jeszcze jedną koszulkę by się przydało ale to taką zwykłą nie dla karmiących bo uważam to za wymysł producentów.
 
Do góry