reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Czesc dziewczyny,
naprawde juz sie tu sypiemy, lekarze, szpitale...byle tylko szczesliwie do konca dociagnac.
Ja chodze jak babcia bo mnie w krzyzu lamie ale jak to lekarz mowi 'po ciazy pani przejdzie'. Tak wiec siedze na 4 literach i nadrabiam seriale i filmy, pewnie ostani raz na najblizszych pare lat!:-)

Lola, co do pracy to ja pracowalam po 8 godzin do 26 tygodnia, na poczatku bylam masakrycznie zmeczona, ale to normalka szczegolnie przy blizniakach, pozniej od 22 tygodnia zaczal mnie stopniowo brzuch bolec z przemeczenia i tak jeszcze troche pociagnelam. Ale wiem, ze w Polsce inne realia i wiekszosc dziewczyn (szczegolnie z blizniakami)idzie szybko na zwolnienie. Pracowalam w zlobku, jakbym byla przy biurku to moze bym dluzej pociagnela, ale to schylanie sie i podnoszenie dzieciakow mnie w koncu wykonczylo.
 
Mati a te posiłki w szpitalu też nie zabogate są:tak: Ja to nie wiem co bym zrobiła gdyby nie mój mąż który dowoził mi prowiant.

Cailina nadrabiaj filmy bo potem rzeczywiście nie będziesz mieć czasu;-)
 
Jestem ciekawa co słychac u mamusiek które już po porodzie?Z tego co wiem to magda-gdańsk już dwa albo trzy razy leżała ze swoimi chłopakami w szpitalu:szok:
A co u reszty?Yummy,Moniek,Agaty77 i Asi?
 
Anuska mam nadzieję,że uda Wam się szybko załatwić z zusem bo faktycznie już nie ma co czekać z zakupem reszty rzeczy dla maluchów.Ja nie biorę już fenoterolu,po tym jak mi wyniki kardio wyszły nie ciekawie.
Kurde dziś w nocy miałam niezłe krwotoki z nosa ze skrzepami.Powiem Wam,że już nie mam siły.Aż pisać się nie chce ile dziadostwa mnie się czepia.Zresztą u Was też różnie to bywa z tym zdrówkiem.
A co tam z chłopakami Magdy-Gdańsk,że w szpitalu z nimi leżała?

Mati bardzo dobry wynik cukru,daj znać jak będzie godz,albo dwie po śniadanku.
 
Lilly tak pytam o ten fenek bo mam po nim straszne kołatania serducha i trzęsę sie jak osika:szok: mimo tego że biorę isoptin.
Właściwie to nie wiem dlaczego Maga leżała z maluszkami w szpitalu,ale chyba przez jakąś infekcje maluchów.
A co do tego zusu to szkoda gadać!Nie chcę się dodatkowo denerwować.
 
Lilly od którego sprzedawcy zamówiłaś te butelki bo ja muszę jeszcze dwie dokupić,u nas w sklepach też są drogie za dwie Aventa 125ml zapłaciłam 54zł:szok:
 
Anuśka no właśnie mi po tym też serducho szalało,a że badania kardio wyszły mi nie za dobrze i biorę zastrzyki przeciw zawałowo zakrzepowe to musieli mi fenka odstawić.Już podaje sprzedawce.Jestem bardzo zadowolona,szybka wysyłka i tanio bo doskonale wiem,że w sklepie butelki aventa są bardzo drogie.

Butelka AVENT Philips 125 ml biała NOWA !!! (2311507388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kupiłam jeszcze po 260 różowa i niebieska.Kiedyś byłam z nich zadowolona,mam nadzieję,że teraz też tak będzie:tak:
 
reklama
Anuska - też mam kłopot z zusem.....zakwestionowali wysokość mojej pensji bo im sie tam cos nie zgadza z aneksami niby i wyjaśnienia mojego szefa (bo była kontrola) uznali za niewiarygodne więc postanowili wypłacać mi najniżsżą krajową więc jakieś 1200zł.......przy dwójce dzieci to zalamka jakas normalnie. Ja to juz sie tyle przez to wyryczałam, nawściekałam, że glowa mala, żal mi hclopaków bo musza przechodzić to co ja. Wiem, że jakoś będzie trzeba dac rade ale przeraża mnie to, sądziłam ze wszystko było dobrze zaplanowane na taki krok a tu masz....Mogę się ewentualnie odwołac do sądu ale to się łączy z rozprawą, zeznaniami świadków, znów szefa i jak przegram a na pewno tak bo przeciez nie stac mnie na bóg wie jakis prawników to jeszcze koszta sądowe muszę im oddać - złodziejom!! Szkoda nawet gadać w jakim kraju żyjemy.......

Co do rożków - zamawiałam te same:-), mam zielone sa fajne ale sporo na przesyłke czekałam ok 10 dni

Co do innych zakupów to lepiej wszystko na allegro - ja za zestaw dr browns: 2x 120ml, 1x 260 ml i 7 smoczków + szczotka do mycia dalam 79zł - w markecie za jedna trzeba zapłacic 38zł. Foteliki też juz mam ale wyobrażam sobie jak Cie to stresuje, że nie będzie w czym dzieciaczków do domu przywieźć. Pościel kupiałm tez ale na pocozątku będa spac w rożkach a potem w śpiworkach bez rękawków, więc z pościela można spokojnie wg mnie poczekać.

A ja wczoraj malowałam paznokcie....u stóp - to był dopiero wyczyn mówie Wam, efekt też pozostawia wiele do życzenia choc musialam się przemęczyć zeby choć takim detalem poczuc sie bardziej kobieco:-)
 
Do góry