reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
no wlasnie powiem ci ze mój M robi szfe na wezszej sciance taka w zabudowie
wiem ze ty tez taka bedziesz miala bo wsumie to bedzie najlepszy pomysl
wszystko sie zapakuje w 1 miejsce i bedzie spokoj
w ikei kupie jakies fajnie pojemniczki na skarpetunie czapunie itd
i juz zadnych mebli nie bede kupowac bo mam za mały pokoik
apropo zakupów dla maluszków to mama z siostra wpadly do mnie ostatnio do szpitala z torba a w niej
2 rozki, 2 reczniczki z kapturkami,6 niedrapek,8 par skarpeteczek,2szt bawełnianych spioszków i kaftaniczków,6 szt czapeczek juz sama nie pamietam co jeszcze bo maz torbe zabral do domu
 
Mati ubranek to ja już od dawna nie zbieram bo mam chyba aż za dużo_Ostatnio dostałam od przyjaciółki paczkę i pełno nowych ubranek.Szafa to też moim zdaniem najlepsze wyjście,żeby wszystko tam schować.Myślę,że moja będzie za kilka dni i wtedy będę mogła wyprać wszystkie ubranka bo teraz nie mam gdzie schować,no chyba,że jutro kupimy komodę to troszkę już tam schowam.No to super,że ubranka też już masz.
 
no moja bedzie na 120cm ale to tylko na ciuszki maluszków bo ja swoja mam w sypialni a maz w przedpokoju i tez taka w zabudowie
ja lozeczka mam upatrzone poki co
kochana jak kupisz ty jutro to pochwal sie
 
No Mati u mnie z łóżeczkami bez zmian nadal chcę te klupś z żyrafką i misiem w kolorze orzech i taką komodę.A skręcać to mój będzie za kilka dni jak położy podłogę :-) jak już będę miała pokój mniej więcej przygotowany to zrobię fotkę i pokażę.Ty też się pochwal jak już mąż przygotuje.
 
napewno sie pochwale maz ma zamiar ja pod koniec tyg skonczyc i napewno zdjecia mi przywiezie
ja łozeczka tez chcialam te z zyfafka ale jednak zdecyduje sie na takie ktore mozna przerobic na tapczanik
ogólnie pokój maluchów bedzie w kolorystyce bez bialy
uciekam bo musze sie legnac na drugi bok
dobrej nocy:-)
 
reklama
Kurcze tak czytam dziewczyny ile ciuszkow macie i dochodze do wniostku, ze ja to mam chyba za malo. Mam moze z 6 pajacow na 56cm i moze z 10 na nastepny rozmiar...Licze, ze jeszcze dostane, ale cos malo chyba tego jesli bede ich przebierac caly czas...Ale poczekam do konca maja bo jakby sie predzej urodzily to i tak by byly za male by cokolwiek z tego ubrac...
 
Do góry