reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Robię się senna po tym rillanium.Jutro do was coś naskrobię,czeka mnie jeszcze zastrzyk,znów mam zgagę,dobrze że łóżka w szpitalu wygodne:tak:Miłej i przespanej nocki Wam życzę!
 
reklama
Anuśka trzymaj się Kochana!
Widzę,że już coraz więcej z Was bliżej końca obyście wytrzymały jak najdłużej w trójpaku,ja się dziwię jak ja wytrzymałam przy moim trybie życia do 38tc.
Oczywiście trzymam za Was wszystkie kciuki
Madzix dzielna z Ciebie kobieta
Co do znaków zodiaku to byczki są super jestem jednym z nich:-)
Lillyjak ty się czujesz?
Kla00dia tak sobie pomyślałam,że najlepsza książka pisze się na wątkach o wychowaniu bliźniąt
Jak ten czas leci moje gwiazdy skończyły już 2miechy i coraz więcej czasu trzeba im poświęcać,niestety już nie chcą ciągle spać,a Gabrysia z tego wszystkiego wreszcie zaczęła załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne na nocniczek i jest z tego bardzo dumna,nawet nie musiałam długo z nią o to walczyć.

Pozdrawiam Was dziewczyny i spokojnej nocki życzę:-)
 
Anuśka!!! dzięki kochana i dla dobra Twoich dzieciaków nie pozwalam Ci się przegonić ;-) Kochana trzymaj się dzielnie!!!
Madzix - mocne uściski z pozytywnymi wibracjami :-)

Dobranoc dziewczyny...
Dobranoc Adasiu :-) (mój mąż siedzi w krzaczorach i mnie tu podgląda, bo jak mówi chce wiedzieć co Wam piszę żeby wiedzieć czego jemu nie mówię...troskliwy cwaniaczek)
 
madzix - ja tez mam sentyment do Ciebie i podobnie jak Anuska bardzo przezyłam Twoją stratę. Myslę czasem o Tobie, jak to życie się dalej potoczyło. Pamiętam nasze nocne rozprawy:-), mi do dzis zostało, że wchodze póxno na forum ale niestety wszystkie juz dawno śpią więc brakuje mi rozmów z Tobą. Trzymam kciuki za Twoj stan emocjonalny i za zielone światło w staraniach, jak obierzesz cel będzie dużo łatwiej, zobaczysz. No i pochwal się nam jak już fasolinka zakiełkuje - z caelgo serca Ci tego życzę:-)

Anuśka - wyczaiłam Cię, że cosik mi nie gra no:cool:. U mnie tez na ktg 2 maja wyszły skurcze ale szyja zamknięta i długa więc mam tylko więcej odpoczywać, mam nadzieję, że do następnej wizyty do 16 maja nic sie nie wydarzy ehh. Ciekawe ile cię potrzymają, czy w ogóle wypuszczą przed rozwiązaniem. Najważniejsze, że zareagowaliście zanim cos złego sie wydarzyło a lekarze będą trzymać teraz rękę na pulsie i już nic Wam nie grozi. Odpoczywaj:-)

tossa, donka - ja tez byczkiem jestem i ciesze się, że tyle nas tu rogatych:-)

Fajne te pozycje książkowe o bliźniakach przytoczyłyście:-)
 
no witam rano...wychodzi na to, ze tu prawie same byczki :-) ...może to jakiś wzorzec na bliźniaki :-) muszę zapamiętać bo mnie czasem ludzie pytają o jakiś przepis jak się je robi...

lilly - jak rogal sie sprawdza?

anuśka, mati - jak tam szpitalne atrakcje? ;-)

Moze macie dziewczyny jakis pomysł co tu robić? Mnie roznosi dzisiaj energia, ale nie bardzo sie nadaję na spacery, długie wycieczki...cieżki ten brzuch, jakies grubasy w środku siedzą ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry paniom;-).
To ja dzis od rana pochwale sie moim bebenkiem, rosnie jak na drozdzach!
29%20weeks.jpg
 
czesc dziewczyny
madzix milo ze do nas zagladasz :-):-)
anuska nie załamuj sie a co ja mam powiedziec jak u mnie bardzo wczesna ciaza
molo tego dziewczyny wczoraj mi odstawili fenoterol dozylnie i czuje ze on jednak znowu powróci mam skurcze i boli mnie w dole brzucha jak cholera
niedlugo ma przyjsc lekarz i zobaczymy co powie
milego dnia:-):-)
 
Witajcie Dziewczyny.
Chciałam zapytać jak Wasze wyniki morfologi,chodzi mi konkretnie o WBC-leukocyty i neutrofile oraz CRP,jakie liczby ich macie?
Pytam bo bardzo się niepokoje, od kilku tygodni mam coraz więcej WBC leukocytów we krwi,norma jest do 10 a mi w morfologi z piątku wyszło 15:( I te neutrofile też podwyższone,norma do 7,5 a ja mam 11....CRP mam 26.6 a norma jest poniżej 10....dwa tygodnie temu wyszłam ze szpitala,leżałam 5 dni na patoligii ciąży bo wyszła mi bakteria w moczu e.coli 10do5 i miałam nieprzyjemne objawy ze strony pęcherza-czeste siusiu,ból i pieczenie. Dostałam antybiotyk Ospamox i objawy zapalenia pęcherza przeszły.I jak szłam do szpitala też miałam te leukocyty,CRP i neutrofile podwyższone,lekarze mówili że to od pęcherza,wybiore antybioty i będzie ok,a ja skończyłam antybiotyk tydzień temu,w piątek powtórzyłam badania i jeszcze gorsze wyniki...w moczu ogólnym też coś tam wyszło,czekam do jutra na wynik posiewu.
A mój gin z Poznania mówi żeby się nie przejmować bo w ciąży bardzo często leukocyty i crp są podwyższone...ale coś mi się nie chce wierzyć,że aż tak podwyższone i cały czas idą w góre....
W pierwszej ciąży wyniki morfologi miałam dobre,sama nie wiem co myśleć:((( Martwie się:(((
To dopiero 15 tydzień a ja marze żeby być tak w 34 tygodniu...
I mam jeszcze jedno pytanie,czy są może jakieś mamusie z Łodzi?
Zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego,myślałam o dr J.Kalinka ze szpitala Madurowicza w Łodzi ale chciałabym rodzić w Matce Polce ale nie znam żadnego lekarza z tego szpitala. Może ktoś jaest z Łodzi i coś mi poradzi.
Pozdrawiam,trzymajcie się Dziewczynt tak niedużo już Wam zostało!
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Madzix fajnie,że do nas zaglądasz,życzę Ci z całego serca,żeby znów trafiły Ci się bliźniaki jeśli tego pragniesz.Mocno przytulam i mam nadzieję,że z dnia na dzień Twoje samopoczucie będzie coraz lepsze.

Anuśka kochana trzymaj się kobieto.No jak to w jednej chwili wszystko potrafi się zmienić.Zaciskaj nóżki i jeszcze troszkę wytrzymaj.Trzymam kciuki.

Cailina śliczny domek dla bliźniaków:-)

Dorocik,jak dla mnie o wiele lepiej się śpi z rogalem.Zresztą spełnia też inne funkcje np teraz jako podparcie dla plecków.Ale nie kupowałam z tych najdroższych tylko taki za 60zł i jestem zadowolona.

Mati i jak tam u Ciebie,co lekarz mówił?

Doncia miło,że do nas zaglądasz.U mnie różnie.Dziś miałam nieciekawą noc,już myślałam,że coś mnie bierze,takie skurcze i bóle brzucha,że masakra,a już było lepiej przez kilka dni.O 5ej rano jeszcze nie spałam.Dobrze,że mam we wtorek znów wizytę.Jak doczytałaś pewnie biorę zastrzyki przeciw zakrzepowe,przeciw zawałowe i żyję z glukometrem.Jedna moja panna ma głowę bardzo nisko w kanale rodnym i nie czuję się z tym komfortowo.W ogóle ostatnio czuję napieranie na krocze.Mam nadzieję,że jeszcze ze 4-5 tyg wytrwam.A jak tam u Ciebie dziewczynki?Jak Gabi,a Twoje samopoczucie jak?

Miłego dnia dziewczyny i dobrego samopoczucia Wam życzę.
 
Do góry