reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
dziewczyny ja wczoraj bylam zobaczyc ceny pieluch-flanelowych i tetrowych,bo myslalam,ze moze kupie w sklepie i doznalam szoku.1 kolorowa flanelka-8.80 a na allegro znalazlam3.70:szok:normalnie szok jaka roznica
 
Wiolcia jeżeli chodzi o pieluchy to nie do końca jest tak z tymi cenami.Wszystko zależy od gatunku.Na allegro można taniej na pewno,ale i gatunek czasami pozostawia wiele do życzenia.Ja z allegro kupiłam kilka np flaneli po 3.90 i kilka po 6.80 i róznica w jakości kolosalna.To samo tyczy się tetrowych pieluszek.Tak samo też jest z poszewkami na kołderki i podusie.:tak::-)
 
Tossa a ty którego BJ masz? Mini czy Select?
Callina faktycznie ceny tych wózków są spore, ale na szczęście mój tata chce zasponsorować wózek i nie stawia nam żadnych limitów co do ceny. Z drugiej strony w tej cenie jest i spacerówka i gondole i foteliki, więc w sumie nie wychodzi jakoś tragicznie dużo. Dla mnie istotniejsze od ceny jest to, żebym mogła sama z maluchami pójść nie tylko na spacer ale i do sklepu na zakupy, żebym się mieściła w każde drzwi wejściowe i windy:biggrin2: No i żeby do tego była możliwość zamontowania fotelików. Najchętniej chciałabym kupić wózek typu jeden obok drugiego, ale większość z nich jest jednak dość szeroka i nie we wszystkich można zamontować foteliki - dlatego bardzo podoba mi się Mountain Buggy Duet, który ma szerokość 63 cm - nie mogę natomiast znaleźć żadnych opinii o nim, no i martwię się, czy te siedziska nie będą jednak za wąskie dla dzieci.
 
niuleczka, Wiolka - piszcie tak mi jeszcze, przekonuję się do byczków :-)

a jesli chodzi o bliźniaki (w opcji maxymalnej moje dzieci miałyby własnie do 21 maja doczekać, czyli bliźniaki :-))
to takie coś znalazłam: Znak Bliźniąt wyposaża przede wszystkim w intelekt - lotny i otwarty umysł, logikę, bystrość i łatwość abstrakcyjnego myślenia. Inną cechą ludzi urodzonych pod tym znakiem jest zmienność, gonitwa za nowym, połączona ze wzmożoną aktywnością.

Czyli imponująco, choć, moze być męczące dla rodziców ;-) zwłaszcza ta wzmożona aktywność ;-)

Ja jak niuleczka, jestem pod wrażeniem Waszych dziewczyny doświadczeń, jakie macie w zwiazku z komplikacjami. Już mało skomplikowana ciaża jest ciężka po prostu do noszenia, a jeszcze jak stres, leki, komplikacje to musi być baaardzo wymagające...oby ich jak najmniej!!!
 
Ostatnia edycja:
Tossa a ty którego BJ masz? Mini czy Select?
Callina faktycznie ceny tych wózków są spore, ale na szczęście mój tata chce zasponsorować wózek i nie stawia nam żadnych limitów co do ceny. Z drugiej strony w tej cenie jest i spacerówka i gondole i foteliki, więc w sumie nie wychodzi jakoś tragicznie dużo. Dla mnie istotniejsze od ceny jest to, żebym mogła sama z maluchami pójść nie tylko na spacer ale i do sklepu na zakupy, żebym się mieściła w każde drzwi wejściowe i windy:biggrin2: No i żeby do tego była możliwość zamontowania fotelików. Najchętniej chciałabym kupić wózek typu jeden obok drugiego, ale większość z nich jest jednak dość szeroka i nie we wszystkich można zamontować foteliki - dlatego bardzo podoba mi się Mountain Buggy Duet, który ma szerokość 63 cm - nie mogę natomiast znaleźć żadnych opinii o nim, no i martwię się, czy te siedziska nie będą jednak za wąskie dla dzieci.
jak masz chetnego sponsora to kupuj jaki Ci tylko najbardziej odpowiada:-)
ja jak podliczyłam moje wydatki na wyprawkę, łóżeczka, małe mebelki (szafa + komoda), ciuszki, kosmetyki, gadżety, akcesoria do karmienia itd to wyszło mi lekko ponad 6tysięcy, a naprawdę większośc rzeczy kupowąłam na allegro i to dokładnie sprawdzając ceny więc wozek musiałam kupić w rozsądnej cenie. Fajnie jak ktos nie ma ograniczeń finansowych i może zaszalec bo to takie przyjem,ne zakupy. Ja się ciesze, że zabrałam się za wszystko dość wcześnie, teraz już mnie nie cieszy prasowanie, a o chodzeniu po sklepach nie ma mowy, no i kasa sie skonczyła, a perspektyw finansowych nie mam kolorowych niestety:-(


Dlatego poszalej kochana jeśli możesz i wybiezr najlepsze dla siebie rozwiązanie:-)
 
vibeke - Tak, tak jak tata sponsoruje i masz luzik cenowy to mozesz zaszaleć :-) Fajny wybrałaś ten wózek, ale MB duet rzadko sie pojawia w Polsce (jest nowozelandzki), najlepiej poszukać opinii z filmikami na youtube.
Możesz sprawdzić porównywalne wózki - TFK twinner (niemiecki), Easy walker (holenderski). Nasz Nipper jest "młodszym bratem" - nie ma gondolek i nie można zamontować fotelików. Tego typu wózki to konik mego małża :) wszystkie mu sie podobały :-)
 
reklama
Do góry