reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cailina udało Ci się z tym suwaczkiem;-)

niuleczko mi dzis pierwszy w życiu spuchły nogi tzn stopy-kostki:baffled:
a w obwodzie mam 112cm a przed ciążą nie miałam nawet 70cm:rofl2: obawiam się jak mój brzuch powróci do formy:baffled:Pierwsze ktg miałam robione w 26-27 tygodniu jak leżałam w szpitalu na obserwacji.Wcale nie musisz leżeć na wzak jak Ci nie wygodnie,możesz się lekko położyć na bok w zależności które dzieciątko jest badane,nie mierzą tentna u obu na raz tylko pojedynczo i jak ktoś robi to umiejętnie i maluchy nie szaleją to nie ma problemu:tak:Fajnie że dotarły do Ciebie przesyłki-to chyba największa frajda:biggrin2:

dzidka głowa do góry do trzech razy sztuka z tą dziewczynka hihi:-DCo do wanienek to ja kupiłam najprostszą i tanią za 27zł,przy córce taką używałam i nie narzekałam:tak: Teraz to wymyślają bajery typu odpływy itp moim zdaniem zbedne i drogie:szok:

mati na Twoim etapie ciązy maiłam podobny wynik glukozy 142,na szczęście nie taki zły:happy2:trzymaj się:-D

Aime trzymamy kciukasy &&&&,będzie wszystko dobrze,ważne dobre nastawienie,zazdroszczę Ci też bym już chciała:tak:Oby twój poród był udany i wszystko przebiegło dobrze;-) daj nam znać jak będziesz na siłach i czekamy na zdjęcia kruszynek!Ściskam mocno!!!
 
reklama
Moniek - może to jest myśl, żeby się rozłożyc na diwe torby, choc zastanawiam się technicznie jak to rozwiązać. Bo jesli np. dotrwam do terminu cc (jesli tak to ustalę bo jeszcze nie wiem jak będe rodzić) no to rano przyjde i pewnie koło południa poród i jak nie będe miec wtedy rzeczy dla dzieci przy sobie to czy mnie tam te połozne nie zlinczują? tez będe rodzic w iczmp:-) A bralas rożki dla dzieci? czy kocyki? czy może bazowalas na jakis szpitalniakach? i ile kpl ubranek szykować? bo ja sie nastawiam głównie na pajace, ewentualnie bodziaki jakieś i półspioch bo śpiochów nie mam wcale.

Anuśka - gonię Cię z tym brzucholem, choć ja grubsza od Ciebie i przed ciążą miałam jakieś 75cm w pasie, teraz skoczyło na 108 hehhe:-), pocieszam się tylko, że nigdy moj brzuch nie był jak skała i trochę nadprogramowej skórki na nim było to może i się jakoś ładnie naciagnie?....no cóż trzeba miec jakąś nadzieję:-).....a i dziś się zważylam i przeraziłam.....mam już 18kg:szok: do przodu i sądzę, że jeszcze z 5kg pewnie wrzucę...fuck:baffled:
 
Cześć dziewczynki :-)

Aimee trzymam mocno kciukasy za bezproblemowe rozwiązanie :tak:

niuleczka ja tez mam już 18kg do przodu,ale mam to w nosie,potem będę sie tym martwiła :tak:w pasie mam 111cm.

Mati my co prawda w kontakcie przez tel.,ale cieszę się,że masz neta i jesteś w kontakcie ze światem :-)

Ja wczoraj miałam wizytkę.Dzieciaczki rosną i raczej mają się ok,róznica ich wagi nadal się utrzymuje.Jedna panna ma tak nisko główkę w kanale rodnym,że za ogladanie jej głowy ginka musiała się zabrać przez usg dopochwowe.Akurat sobie panna ziewała :-) Ja za to dostałam nowe wytyczne na temat cukrzycy i zastrzyki które sama muszę sobie robić przeciw zakrzepicy i zawałowi :szok: czepia sie mnie wszystko,ale myślę że dam radę.Jedna panna waży 1850g a druga 1600g.Kolejna wizyta za 10 dni.

Widzę,że ostatnio tematy wyprawkowe i pakowanie torby do szpitala.Ja jeszcze daleko do tych wszystkich czynności,ale wkrótce muszę się zabrać za przygotowanie ostatecznie reszty wyprawki dla maluszków i spakowanie się do szpitala.Dla mnie jedna torba a drugą przywiezie mi mąż jak dzieci się urodzą.

Życze Wam pięknego słonecznego dzionka :-)
 
AIMEE-i na ciebie przyszla kolej.trzymam mocno kciuki-a moze juz masz maluchy ze soba?
NIULECZKA-u mnie 13 kg do przodu a ile jestem za toba.
dziewczyny mnie ten upal tez wykancza.co cos porobie to mi slabo.
 
LiLLY-no to panny ci pieknie porosly!jakos dasz rade tych kilka tygodni-ja na kalendarzu zaznaczam.jakie masz zastrzyki?ja do 10 tc robilam sobie w brzuch clexane.
ja za torbe tez sie nie biore-jakos przez te moja niemoc stracilam zapal.bede pakowac po 30 tc.pozdrawiam.
 
Wiolcia tez mam clexane,ale w brzuch już u mnie nie da rady i jeszcze jakieś tabletki.Żle mi wyszło badanie d-dimer.Lekarz mówi,że ryzyko albo dziedziczne,albo spowodowane ciążą bliźniaczą.
 
czesc dziewczyny
lilly twoje panny juz narawde duze super waga
ja juz tez nie moge sie doczekac usg ile te moje szczescia wazą
dzis byla moja ginka u mnie -fajnie ze mnie tak odwiedza i wspiera bo rano płakałam lekarz na obchodzie mi powiedzial zebym jeszcze 3 tyg wytrzymala
ogolnie mam dzis dola te upaly mnie wykanczaja mam saune w szpitalu juz mam tak dosc wszystkiego :-(
 
Oj Mati, nie zalamuj sie, wybrazam sobie, ze w szpitalu duzo ciezej niz w domu bo sie nasluchasz niepotrzebnych historii. A upalow to nie zazdroszcze, u mnie leje jak z cebra, ale juz wole to niz sie meczyc.Mati, Wiolka, maj jakos przeleci dziewczyny i pewnie obie dotrzymacie do czerwca(a ja z wami!). Trzymam kciuki!
 
reklama
dzieki dziewczyny:-):-) macie racje oby jeszcze ten maj przelecial szybciutko
jesli chodzi o dodatkowe kilogramy to ja juz teraz niewiem ile mam na plusie ale wszyscy mi mowia nie przytylam nic tylko brzusio jest coraz wiekszy
 
Do góry