reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Zmykam na chwilę, bo od rana przy kompie. Plan na dzis to posegregowac i poukladać w komodzie ciuszki (dobrze, że juz 90% wyprane i prasowane - właściwie jeszcze jedna suszarka mi na wieczór została do prasowania, ale jakos sie ogarnie).
Potem to już tylko przykrecić polke w pokoiku zostaje (ale to juz maz), ostatecznie poukladac ine *******ki zawalające lozeczko i gotowe.
To dobrego popoludnia. Papuchy.
 
reklama
Zamówiłam pościel a własciwie to moja córka wybrała.Cena nie duża 96zł za komplet 7-elementowy.Ciekawe jaka będzie jakość.

Aimee Ty to już masz fajnie,już bliziutko finału.:-)

ankos86 i jak tam wybrałaś tam coś czy znalazłaś cos konkretniejszego?Muszę popatrzeć sobie jakieś ze dwie koszule.
 
yummy ale fajne dzieciaki, śliczne :-) No i profesjonalni modele, patrzą śmiało w obiektyw. Ja tez czekam na dziewczynke i chłopca :-) na razie to trudne do wyobrażenia, a dzieki Twoim zdjęciom jakos bardziej realnie :-)
Aimee - mi na gardło pomagał Tantum Verde. Fajny bo jednocześnie działa łagodząc ból...zwłaszcza ja sie w nocy budziłam i nie mogłam zasnać to był nieoceniony. Chociaż jak bierzesz już antybiotyk to powinnas szybko poczuć sie lepiej. Augumentin, działa też na zatoki, wiec oczyszcza "wszystkie dziurki" ze stanu zapalnego :-)
 
Lilly przed chwilą zamówiłam sobie sudocrem bo znalazłam fajną cenę - tak mi się wydaje. 250g za 19 zł. nie wiedziałam ile tego będzie mi potrzebne więc wzięłam aż 3 sztuki - jak mi zostanie to stwierdziłam że odsprzedam znajomej bo też się dziecka spodziewa ;-)
SUDOCREM 250g NAJTANIEJ!!! (2279167003) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kołderkę miałam zamawiać z tych kompletów właśnie co wczoraj linki przesyłałyście ale siostra mi oznajmiła że ma 2 więc jedna jej zbywa nowiutka a drugą miałam w domu w bardzo dobrym stanie więc to też mi już odpada.
pościele mam też po dzieciach rodzeństwa.ale kusi mnie żeby kupić jakieś śliczne kolorowe :)

ręczniki, kocyki polarkowe, śpiworki - to wszystko mam.
kocyki takie bawełniane dwustronne jeszcze siostra sie zdeklarowała że mi kupuje w prezencie więc to też już z głowy.
noi zastanawiam się ile pieluch tetrowych muszę mieć. narazie mam tylko 2 kolorowe;-)
do tego ze 2 pary majtek poporodowych siatkowych (2 już mam), wkładki laktacyjne, butelki, chusteczki nawilżane, pampersy (chyba już kupię bo ta cena w rossmanie naprawdę dobra jest). Myślę że na tym bym zakończyła zakupy. aha noi komoda - ale to na koniec zostawiam bo jeszcze remont mnie czeka.
lilly znalazłam tańsze pieluchy tetrowe podwójne i dostawa tez w spoko cenie.
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jak teraz podsumowałam to wszystko to mi jakoś ulżyło bo już niedużo zostało mi do zakończenia zakupów :-)
 
ale mam ostatnio spine z mamą. Zastanawiam się czy ze mną coś nie tak??? mama wpadła w szał kupowania ciuszków dla moich dzieci i codziennie coś przynosi z ciuchaczy. Prosiłam ją żeby nic już nie kupowała bo chce też sama zadecydować w co moje dzieci będą ubrane ale ona tego nie rozumie i odkryłam że już mi nie pokazuje co kupiła tylko to od razu pierze. no ręce mi opadły bo jak ja idę do ciuchacza to sie onarzeka że już tyle mam ciuchów, po co więcej - ale to dla mnie przyjemność móc kupić coś ładnego swoim dzieciom. pozatym moje dzieci, moja kasa. Czuje że zaczyna rządzić mną (niestety mieszkamy z mężem w moim rodzinnym domu więc kontrola nonstop). powiedziałam jej że jak zobacze że kupiła jeszcze jedną rzecz to najzwyczajniej wyrzucę ją do śmieci. skoro ona nie szanuje moich próśb ja też przestane szanować to co kupi. Może ona się uzależniła od zakupów??? a może to ja przesadzam??? sorki że tak wam marudzę ale już sama nie wiem co mam myśleć. mOże mnie hormony ponoszą i dlatego mnie to tak irytuje???
 
ankos ja widziałam tego sprzedawce ale nie mogłam tu kupić bo ja różne pieluchy brałam a ten takiego wyboru nie ma.Dlatego wybrałam tego co linka podałam.Flanele białe,flanele kolor,tetra biała,tetra kolorowe:-) a sudocrem cena dobra,tyle,że na pewno samego sudocremu nie opłaca się zamawiać,licząc jeszcze koszt przesyłki.No chociaż cena względna jak kupiłaś 3szt:tak:

Co do Mamy to nie pomogę,bo my sami mieszkamy i nie mamy żadnych kontroli ze strony rodziców na szczęście.:-)
 
ankos - ja myslę, że dobrze zrobiłas. Skoro prosisz i nic to tzreba sprawę dobitnie postawic bo potem Ci mama na glowe wejdzie. Na szczęście kobiety umieja nawet własnej mamie uwagę zwrócić, nie to co chłopy.... Najlepiej jak po tej ostrej wymianie słow pogadasz z mama jeszcze raz tym razem spokojnie podając swoje argumenty i pewnie w końcu dotrze do niej. Ona się na pewno tez dzieci nie może doczekac ale musi zrozumieć, że tym razem czeka ja rola babci a nie matki.

Mam tez pytanie do "juz matek" - zastanawiam się nad zakupem stanika do karmienia i mam nie lada problem bo: w trakcie ciązy przybyło mi najwięcej o dziwo pod biustem bo az 10 cm:szok: i etraz nie wiem czy to żebra mi się tak rozszerzyły i czy po porodzie to wroci? czy miskę wybrac taką jak teraz czy większą?glupia jestem, powiem szczerze. Przed ciążą nosilam rozmiar 75B, teraz 85b/c, kupie chyba miskę C ale pojęcia nie mam na ile pod biustem, jak sądzicie?, poza tym te miski przy mniejszych obwodach pod biustem są tez mniejsze ehhh:cool: help!!
 
Yummy - super dzieciątka i jakie różne, przesłodkie, nie moge uwierzyć ze większośc czasu drą paszcze jak piszesz wyglądaja na takie zadowolone i spokojne:-). Jak tam Twój mąż? przywyknąl do nocnego wstawania?
 
niuleczka - ja ostatnio kupowałam karmniki ;-). Najlepiej jesli możesz pójść do sklepu, gdzie panie doradzaja co do rozmiarów. Jednak jest trochę inaczej a rozmiar sprzed nie ma znaczenia, dobierasz wszystko na nowo. A jeśli chodzi o centymetry pod biustem to mi te babeczki powiedziały w sklepie, że po porodzie będzie trochę inaczej bo nie będzie brzucha, wiec będzie trochę mniej.
Ale dziewczyny z doświadczenia po porodzie coś podpowiedzą wiecej :)

ankos - zgadzam sie z niuleczką, trzeba jasno i wyraźnie, bo jak potem by Ci weszła na głowe to byś sie nie ogarnęła. Przez chwilę będzie moze zła na ciebie ale jej w końcu przejdzie :-)
 
reklama
Hej dziewczyny, jakis czas temu was tu podczytywalam, ale ze wzgledu na prace na caly etat nigdy nie umialam wyrobic bo machacie jak szalone;-). Ale od tego tygodnia sie to zmienia, bo we wtorek bylam po raz ostatni w pracy. Dla przypomnienia, mieszkam w Irlandii i oczekuje blizniakow dwojajowych (plec nieznana, nie chcemy wiedziec). Aktualnie jest u mnie 26tygodni i 5 dni. Cala ciaze czuje sie dobrze (jak na ciaze blizniacza;-), ale od jakiegos miesiaca brzuch w pracy zaczal mnie pobolewac, najpierw popoludniami, pozniej dluzej, w koncu caly dzien. A jako ze pracuje w zlobku i zmniejszenie ilosci godzin nie wchodzilo w gre to lekarka zdecydowala, ze najlepiej wyslac na zwolnienie. Tutaj ciezarna na zwolnieniu to raczej zadkosc, do tego praca nie placi tylko panstwo czyli okolo 50% mojej wyplaty, ale co tam, i tak juz nie mialam sily na uganianie sie za maluchami. Zaraz poczytam co tam u was. Pozdrawiam.
 
Do góry